Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Starém Hobzí a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Starého Hobzí a okresu Jindřichův Hradec najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Starém Hobzí. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 529 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,93 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Starém Hobzí nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,493 % |
| únor | 7,493 % |
| březen | 6,340 % |
| duben | 6,052 % |
| květen | 5,523 % |
| červen | 5,523 % |
| červenec | 6,686 % |
| srpen | 6,977 % |
| září | 7,849 % |
| říjen | 7,558 % |
| listopad | 7,267 % |
| prosinec | 8,430 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,496 % |
| únor | 9,199 % |
| březen | 6,231 % |
| duben | 5,341 % |
| květen | 4,154 % |
| červen | 4,154 % |
| červenec | 3,561 % |
| srpen | 3,561 % |
| září | 3,264 % |
| říjen | 4,154 % |
| listopad | 5,476 % |
| prosinec | 5,476 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,533 % |
| únor | 4,533 % |
| březen | 3,966 % |
| duben | 2,550 % |
| květen | 2,374 % |
| červen | 2,077 % |
| červenec | 1,780 % |
| srpen | 2,671 % |
| září | 3,264 % |
| říjen | 4,748 % |
| listopad | 5,045 % |
| prosinec | 5,638 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,286 % |
| únor | 4,571 % |
| březen | 3,143 % |
| duben | 2,857 % |
| květen | 1,700 % |
| červen | 1,983 % |
| červenec | 1,700 % |
| srpen | 2,266 % |
| září | 1,700 % |
| říjen | 1,133 % |
| listopad | 2,550 % |
| prosinec | 2,833 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,386 % |
| únor | 4,386 % |
| březen | 3,801 % |
| duben | 5,263 % |
| květen | 3,429 % |
| červen | 4,286 % |
| červenec | 5,429 % |
| srpen | 4,857 % |
| září | 3,429 % |
| říjen | 2,857 % |
| listopad | 2,000 % |
| prosinec | 3,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,000 % |
| únor | 5,143 % |
| březen | 3,714 % |
| duben | 2,857 % |
| květen | 2,339 % |
| červen | 3,216 % |
| červenec | 2,047 % |
| srpen | 2,632 % |
| září | 1,754 % |
| říjen | 2,047 % |
| listopad | 2,632 % |
| prosinec | 3,801 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,345 % |
| únor | 6,215 % |
| březen | 6,215 % |
| duben | 2,825 % |
| květen | 2,857 % |
| červen | 1,714 % |
| červenec | 2,286 % |
| srpen | 1,714 % |
| září | 1,714 % |
| říjen | 2,571 % |
| listopad | 5,429 % |
| prosinec | 5,429 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,939 % |
| únor | 8,939 % |
| březen | 6,425 % |
| duben | 5,866 % |
| květen | 5,085 % |
| červen | 3,672 % |
| červenec | 3,390 % |
| srpen | 3,672 % |
| září | 3,672 % |
| říjen | 3,672 % |
| listopad | 4,802 % |
| prosinec | 7,345 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,243 % |
| únor | 10,782 % |
| březen | 9,973 % |
| duben | 8,356 % |
| květen | 6,983 % |
| červen | 6,983 % |
| červenec | 6,704 % |
| srpen | 6,425 % |
| září | 4,749 % |
| říjen | 5,866 % |
| listopad | 7,263 % |
| prosinec | 8,939 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,737 % |
| červen | 6,739 % |
| září | 8,356 % |
| říjen | 8,895 % |
| listopad | 9,973 % |
| prosinec | 9,973 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,526 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,140 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,474 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,874 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,853 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,295 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,194 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,801 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Starém Hobzí nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Starém Hobzí.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Starém Hobzí a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 30 695 a následují muži s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 69 756 | 100,0 % |
| Muži | 26 722 | 38,3 % |
| Ženy | 30 695 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Starého Hobzí ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 297 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 6 556 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 712 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 146 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 6 416 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 6 183 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 6 394 | 11,3 % |
| 50 až 54 | 7 290 | 12,9 % |
| 55 až 59 | 7 339 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 1 968 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 89 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Starém Hobzí a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 433 | 0,8 % |
| Základní | 13 618 | 24,1 % |
| Vyučení | 25 864 | 45,9 % |
| Střední bez maturity | 2 147 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 2 673 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 118 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 940 | 14,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 373 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 2 224 | 3,9 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Starém Hobzí a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 402 | 46,8 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 620 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 429 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 399 | 6,0 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 117 | 10,8 % |
| Více než 24 měsíců | 6 423 | 11,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
asistent/ka pedagoga ZŠ a ŠDZákladní škola a Mateřská škola Staré Hobzí | Neaktivní |
asistent/ka pedagoga MŠZákladní škola a Mateřská škola Staré Hobzí | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné