Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Plavsku a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec. Nejvíce pracovních míst nabízí Výrobně obchodní družstvo Plavsko a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 36 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,10 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Plavsku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 484 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,10 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Plavsku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,888 % |
| únor | 2,166 % |
| březen | 2,166 % |
| duben | 2,166 % |
| květen | 2,151 % |
| červen | 2,151 % |
| červenec | 1,792 % |
| srpen | 2,509 % |
| září | 2,151 % |
| říjen | 1,792 % |
| listopad | 1,792 % |
| prosinec | 1,434 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,158 % |
| únor | 2,158 % |
| březen | 2,158 % |
| duben | 1,439 % |
| květen | 2,158 % |
| červen | 1,439 % |
| červenec | 1,439 % |
| srpen | 1,799 % |
| září | 2,158 % |
| říjen | 2,158 % |
| listopad | 2,166 % |
| prosinec | 2,888 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,530 % |
| únor | 4,181 % |
| březen | 2,787 % |
| duben | 2,091 % |
| květen | 1,439 % |
| červen | 1,079 % |
| červenec | 1,079 % |
| srpen | 1,079 % |
| září | 1,079 % |
| říjen | 1,079 % |
| listopad | 1,799 % |
| prosinec | 2,158 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,667 % |
| únor | 3,000 % |
| březen | 2,667 % |
| duben | 2,667 % |
| květen | 1,742 % |
| červen | 1,394 % |
| červenec | 1,394 % |
| srpen | 2,091 % |
| září | 2,439 % |
| říjen | 3,136 % |
| listopad | 3,484 % |
| prosinec | 3,484 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,295 % |
| únor | 2,295 % |
| březen | 1,967 % |
| duben | 2,623 % |
| květen | 3,000 % |
| červen | 2,000 % |
| červenec | 2,333 % |
| srpen | 2,000 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 1,667 % |
| listopad | 1,667 % |
| prosinec | 2,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,273 % |
| únor | 1,948 % |
| březen | 0,974 % |
| duben | 1,623 % |
| květen | 2,295 % |
| červen | 2,295 % |
| červenec | 1,311 % |
| srpen | 1,311 % |
| září | 2,295 % |
| říjen | 2,623 % |
| listopad | 2,295 % |
| prosinec | 2,295 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,623 % |
| únor | 2,597 % |
| březen | 1,948 % |
| duben | 0,649 % |
| květen | 0,974 % |
| červen | 0,649 % |
| červenec | 0,649 % |
| srpen | 0,325 % |
| září | 1,623 % |
| říjen | 1,623 % |
| listopad | 1,299 % |
| prosinec | 0,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,514 % |
| únor | 2,875 % |
| březen | 2,236 % |
| duben | 1,597 % |
| květen | 1,948 % |
| červen | 1,948 % |
| červenec | 1,623 % |
| srpen | 0,325 % |
| září | 0,649 % |
| říjen | 1,299 % |
| listopad | 1,948 % |
| prosinec | 2,273 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,571 % |
| únor | 7,886 % |
| březen | 6,625 % |
| duben | 4,101 % |
| květen | 3,195 % |
| červen | 2,875 % |
| červenec | 1,917 % |
| srpen | 2,236 % |
| září | 3,195 % |
| říjen | 1,917 % |
| listopad | 1,597 % |
| prosinec | 3,195 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,748 % |
| červen | 4,416 % |
| září | 3,155 % |
| říjen | 4,101 % |
| listopad | 4,732 % |
| prosinec | 6,625 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,669 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,375 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,006 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,492 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,431 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Plavsku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Výrobně obchodní družstvo Plavsko | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Plavsku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Plavsku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 30 695 a následují muži s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 69 756 | 100,0 % |
| Muži | 26 722 | 38,3 % |
| Ženy | 30 695 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Plavska ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 297 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 6 556 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 712 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 146 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 6 416 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 6 183 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 6 394 | 11,3 % |
| 50 až 54 | 7 290 | 12,9 % |
| 55 až 59 | 7 339 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 1 968 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 89 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Plavsku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 433 | 0,8 % |
| Základní | 13 618 | 24,1 % |
| Vyučení | 25 864 | 45,9 % |
| Střední bez maturity | 2 147 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 2 673 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 118 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 940 | 14,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 373 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 2 224 | 3,9 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Plavsku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 402 | 46,8 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 620 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 429 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 399 | 6,0 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 117 | 10,8 % |
| Více než 24 měsíců | 6 423 | 11,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
stájníci - krmivářiVýrobně obchodní družstvo Plavsko | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné