Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Nové Včelnici a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (7) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec. Nejvíce pracovních míst nabízí SaZ Invest s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,49 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Nové Včelnici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 171 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,49 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Nové Včelnici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 3 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,133 % |
| únor | 4,133 % |
| březen | 3,911 % |
| duben | 3,542 % |
| květen | 3,343 % |
| červen | 3,418 % |
| červenec | 3,343 % |
| srpen | 3,640 % |
| září | 3,269 % |
| říjen | 2,897 % |
| listopad | 2,897 % |
| prosinec | 3,343 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,017 % |
| únor | 3,167 % |
| březen | 2,640 % |
| duben | 1,961 % |
| květen | 1,584 % |
| červen | 1,282 % |
| červenec | 1,885 % |
| srpen | 2,036 % |
| září | 1,961 % |
| říjen | 2,640 % |
| listopad | 2,731 % |
| prosinec | 3,764 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,250 % |
| únor | 2,177 % |
| březen | 1,814 % |
| duben | 1,669 % |
| květen | 1,508 % |
| červen | 1,357 % |
| červenec | 1,056 % |
| srpen | 1,056 % |
| září | 1,735 % |
| říjen | 1,735 % |
| listopad | 1,961 % |
| prosinec | 2,338 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,705 % |
| únor | 2,633 % |
| březen | 2,420 % |
| duben | 2,349 % |
| květen | 2,395 % |
| červen | 2,250 % |
| červenec | 1,669 % |
| srpen | 1,597 % |
| září | 1,451 % |
| říjen | 1,306 % |
| listopad | 1,451 % |
| prosinec | 1,814 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,131 % |
| únor | 2,486 % |
| březen | 1,847 % |
| duben | 2,486 % |
| květen | 2,491 % |
| červen | 2,278 % |
| červenec | 2,278 % |
| srpen | 2,135 % |
| září | 1,993 % |
| říjen | 1,851 % |
| listopad | 2,064 % |
| prosinec | 2,562 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,853 % |
| únor | 1,647 % |
| březen | 1,441 % |
| duben | 0,892 % |
| květen | 0,639 % |
| červen | 0,710 % |
| červenec | 0,994 % |
| srpen | 0,923 % |
| září | 1,136 % |
| říjen | 1,349 % |
| listopad | 1,207 % |
| prosinec | 1,989 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,918 % |
| únor | 1,507 % |
| březen | 1,507 % |
| duben | 1,370 % |
| květen | 1,167 % |
| červen | 1,167 % |
| červenec | 1,235 % |
| srpen | 1,441 % |
| září | 1,373 % |
| říjen | 1,373 % |
| listopad | 1,510 % |
| prosinec | 1,716 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,259 % |
| únor | 3,055 % |
| březen | 2,308 % |
| duben | 1,969 % |
| květen | 2,055 % |
| červen | 1,370 % |
| červenec | 1,370 % |
| srpen | 1,438 % |
| září | 1,370 % |
| říjen | 1,370 % |
| listopad | 1,233 % |
| prosinec | 1,918 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,398 % |
| únor | 3,531 % |
| březen | 3,331 % |
| duben | 2,998 % |
| květen | 2,512 % |
| červen | 1,494 % |
| červenec | 1,901 % |
| srpen | 2,376 % |
| září | 2,444 % |
| říjen | 2,105 % |
| listopad | 2,444 % |
| prosinec | 2,580 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,675 % |
| červen | 2,665 % |
| září | 3,065 % |
| říjen | 2,465 % |
| listopad | 2,665 % |
| prosinec | 3,464 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,528 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,861 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,679 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,961 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,874 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,284 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,529 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,819 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Nové Včelnici nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| SaZ Invest s.r.o. | 5 |
| TEBO, a.s. | 1 |
| Za Sluncem z.s. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Nové Včelnici.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec | 7 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Nové Včelnici a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 30 695 a následují muži s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 69 756 | 100,0 % |
| Muži | 26 722 | 38,3 % |
| Ženy | 30 695 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Nové Včelnice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 297 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 6 556 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 712 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 146 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 6 416 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 6 183 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 6 394 | 11,3 % |
| 50 až 54 | 7 290 | 12,9 % |
| 55 až 59 | 7 339 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 1 968 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 89 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Nové Včelnici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 433 | 0,8 % |
| Základní | 13 618 | 24,1 % |
| Vyučení | 25 864 | 45,9 % |
| Střední bez maturity | 2 147 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 2 673 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 118 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 940 | 14,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 373 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 2 224 | 3,9 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Nové Včelnici a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 402 | 46,8 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 620 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 429 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 399 | 6,0 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 117 | 10,8 % |
| Více než 24 měsíců | 6 423 | 11,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
servírka/číšníkSaZ Invest s.r.o. | Aktivní |
pečovatel/kaZa Sluncem z.s. | Aktivní |
recepční M/ŽSaZ Invest s.r.o. | Aktivní |
pomocná síla do kuchyně M/ŽSaZ Invest s.r.o. | Aktivní |
číšník/servírkaSaZ Invest s.r.o. | Aktivní |
kuchař/kuchařkaSaZ Invest s.r.o. | Aktivní |
úpravář/ka textiliíTEBO, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
sociální pracovník, sociální pracovniceZa Sluncem z.s. | Neaktivní |
účetníTEBO, a.s. | Neaktivní |
pracovník / pracovnice v sociálních službách (přímá obslužná péče)Za Sluncem - Nová Včelnice, z.s. | Neaktivní |
seřizovači úpravnyTEBO, a.s. | Neaktivní |
obsluha čerpací stanice Nová VčelniceG4A Invest s.r.o. | Neaktivní |
zdravotní sestra (M/Ž)Za Sluncem z.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné