Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Člunku a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Člunku a okresu Jindřichův Hradec najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Člunku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 484 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,58 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Člunku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,410 % |
| únor | 6,731 % |
| březen | 4,808 % |
| duben | 1,923 % |
| květen | 2,222 % |
| červen | 1,270 % |
| červenec | 1,587 % |
| srpen | 1,270 % |
| září | 1,270 % |
| říjen | 0,952 % |
| listopad | 0,635 % |
| prosinec | 1,905 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,459 % |
| únor | 4,459 % |
| březen | 4,140 % |
| duben | 2,229 % |
| květen | 1,592 % |
| červen | 2,229 % |
| červenec | 2,229 % |
| srpen | 1,274 % |
| září | 1,592 % |
| říjen | 1,274 % |
| listopad | 1,923 % |
| prosinec | 2,885 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,983 % |
| únor | 4,651 % |
| březen | 1,993 % |
| duben | 0,664 % |
| květen | 0,318 % |
| červen | 0,318 % |
| červenec | 0,637 % |
| srpen | 1,274 % |
| září | 1,274 % |
| říjen | 0,955 % |
| listopad | 1,274 % |
| prosinec | 1,911 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,229 % |
| únor | 5,556 % |
| březen | 4,902 % |
| duben | 1,634 % |
| květen | 0,997 % |
| červen | 0,332 % |
| červenec | 0,000 % |
| srpen | 0,664 % |
| září | 0,664 % |
| říjen | 0,664 % |
| listopad | 0,664 % |
| prosinec | 1,661 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,967 % |
| únor | 4,636 % |
| březen | 1,656 % |
| duben | 1,656 % |
| květen | 1,307 % |
| červen | 1,634 % |
| červenec | 2,288 % |
| srpen | 1,634 % |
| září | 1,307 % |
| říjen | 0,654 % |
| listopad | 1,307 % |
| prosinec | 1,307 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,431 % |
| únor | 6,070 % |
| březen | 2,875 % |
| duben | 2,236 % |
| květen | 1,656 % |
| červen | 1,656 % |
| červenec | 1,325 % |
| srpen | 0,993 % |
| září | 1,656 % |
| říjen | 1,987 % |
| listopad | 1,987 % |
| prosinec | 2,318 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,573 % |
| únor | 4,268 % |
| březen | 3,049 % |
| duben | 1,220 % |
| květen | 0,639 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 0,000 % |
| srpen | 0,958 % |
| září | 0,319 % |
| říjen | 0,639 % |
| listopad | 1,278 % |
| prosinec | 1,917 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,438 % |
| únor | 5,740 % |
| březen | 4,532 % |
| duben | 1,511 % |
| květen | 0,610 % |
| červen | 0,915 % |
| červenec | 0,915 % |
| srpen | 1,524 % |
| září | 1,220 % |
| říjen | 1,524 % |
| listopad | 0,915 % |
| prosinec | 1,220 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,567 % |
| únor | 6,866 % |
| březen | 5,970 % |
| duben | 3,582 % |
| květen | 3,021 % |
| červen | 3,021 % |
| červenec | 2,115 % |
| srpen | 3,323 % |
| září | 2,719 % |
| říjen | 2,115 % |
| listopad | 2,417 % |
| prosinec | 1,813 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,605 % |
| červen | 3,881 % |
| září | 3,284 % |
| říjen | 3,284 % |
| listopad | 3,582 % |
| prosinec | 4,776 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,900 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,310 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,028 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,924 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 0,588 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,720 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,621 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Člunku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Člunku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Člunku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 30 695 a následují muži s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 69 756 | 100,0 % |
| Muži | 26 722 | 38,3 % |
| Ženy | 30 695 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Člunku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 297 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 6 556 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 712 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 146 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 6 416 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 6 183 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 6 394 | 11,3 % |
| 50 až 54 | 7 290 | 12,9 % |
| 55 až 59 | 7 339 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 1 968 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 89 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Člunku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 433 | 0,8 % |
| Základní | 13 618 | 24,1 % |
| Vyučení | 25 864 | 45,9 % |
| Střední bez maturity | 2 147 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 2 673 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 118 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 940 | 14,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 373 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 2 224 | 3,9 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Člunku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 402 | 46,8 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 620 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 429 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 399 | 6,0 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 117 | 10,8 % |
| Více než 24 měsíců | 6 423 | 11,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné