Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Chlumu u Třeboně a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 6 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec. Nejvíce pracovních míst nabízí Resort Lesák s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,42 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Chlumu u Třeboně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 835 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,42 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Chlumu u Třeboně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 3 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,717 % |
| únor | 3,898 % |
| březen | 3,626 % |
| duben | 3,264 % |
| květen | 2,881 % |
| červen | 2,323 % |
| červenec | 2,602 % |
| srpen | 2,881 % |
| září | 3,439 % |
| říjen | 3,439 % |
| listopad | 4,275 % |
| prosinec | 4,740 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,545 % |
| únor | 3,273 % |
| březen | 2,909 % |
| duben | 2,182 % |
| květen | 2,364 % |
| červen | 2,182 % |
| červenec | 2,636 % |
| srpen | 2,091 % |
| září | 1,909 % |
| říjen | 2,182 % |
| listopad | 2,629 % |
| prosinec | 2,992 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,289 % |
| únor | 3,111 % |
| březen | 2,311 % |
| duben | 2,222 % |
| květen | 1,818 % |
| červen | 1,727 % |
| červenec | 1,636 % |
| srpen | 2,091 % |
| září | 2,545 % |
| říjen | 2,364 % |
| listopad | 2,636 % |
| prosinec | 3,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,516 % |
| únor | 3,516 % |
| březen | 3,516 % |
| duben | 3,002 % |
| květen | 2,933 % |
| červen | 1,778 % |
| červenec | 1,778 % |
| srpen | 1,333 % |
| září | 1,511 % |
| říjen | 2,222 % |
| listopad | 2,222 % |
| prosinec | 3,289 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,840 % |
| únor | 2,410 % |
| březen | 1,807 % |
| duben | 2,754 % |
| květen | 2,401 % |
| červen | 1,887 % |
| červenec | 2,230 % |
| srpen | 2,230 % |
| září | 2,144 % |
| říjen | 2,401 % |
| listopad | 2,744 % |
| prosinec | 3,087 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,521 % |
| únor | 2,353 % |
| březen | 1,933 % |
| duben | 1,597 % |
| květen | 1,033 % |
| červen | 1,205 % |
| červenec | 1,291 % |
| srpen | 1,033 % |
| září | 1,205 % |
| říjen | 1,463 % |
| listopad | 1,807 % |
| prosinec | 2,496 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,650 % |
| únor | 3,325 % |
| březen | 2,920 % |
| duben | 1,379 % |
| květen | 1,176 % |
| červen | 0,840 % |
| červenec | 1,092 % |
| srpen | 1,176 % |
| září | 0,840 % |
| říjen | 1,513 % |
| listopad | 1,849 % |
| prosinec | 2,269 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,223 % |
| únor | 5,020 % |
| březen | 3,984 % |
| duben | 2,231 % |
| květen | 1,541 % |
| červen | 1,703 % |
| červenec | 2,271 % |
| srpen | 2,595 % |
| září | 2,271 % |
| říjen | 2,676 % |
| listopad | 3,325 % |
| prosinec | 4,055 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,231 % |
| únor | 5,385 % |
| březen | 4,538 % |
| duben | 3,308 % |
| květen | 3,108 % |
| červen | 2,709 % |
| červenec | 2,151 % |
| srpen | 2,311 % |
| září | 2,470 % |
| říjen | 3,665 % |
| listopad | 3,665 % |
| prosinec | 3,745 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,324 % |
| červen | 3,385 % |
| září | 3,231 % |
| říjen | 4,154 % |
| listopad | 4,692 % |
| prosinec | 5,077 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,515 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,969 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,304 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,394 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,388 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,396 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,775 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,891 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Chlumu u Třeboně nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Resort Lesák s.r.o. | 1 |
| TREKVILA s.r.o. | 1 |
| Základní škola Chlum u Třeboně, okres Jindřichův Hradec | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Chlumu u Třeboně.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Chlumu u Třeboně a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 30 695 a následují muži s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 69 756 | 100,0 % |
| Muži | 26 722 | 38,3 % |
| Ženy | 30 695 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Chlumu u Třeboně ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 297 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 6 556 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 712 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 146 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 6 416 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 6 183 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 6 394 | 11,3 % |
| 50 až 54 | 7 290 | 12,9 % |
| 55 až 59 | 7 339 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 1 968 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 89 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Chlumu u Třeboně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 433 | 0,8 % |
| Základní | 13 618 | 24,1 % |
| Vyučení | 25 864 | 45,9 % |
| Střední bez maturity | 2 147 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 2 673 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 118 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 940 | 14,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 373 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 2 224 | 3,9 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Chlumu u Třeboně a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 402 | 46,8 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 620 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 429 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 399 | 6,0 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 117 | 10,8 % |
| Více než 24 měsíců | 6 423 | 11,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
asistent pedagogaZákladní škola Chlum u Třeboně, okres Jindřichův Hradec | Aktivní |
úklidový pracovník/iceTREKVILA s.r.o. | Aktivní |
sevírka/číšníkResort Lesák s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
chůva pro děti v dětské skupině (M/Ž)Mateřská škola Chlum u Třeboně | Neaktivní |
pokojská M/ŽPenzion Hejtman s.r.o. | Neaktivní |
kuchař/kaPenzion Hejtman s.r.o. | Neaktivní |
účtující číšník/servírkaRestaurace Na poště s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné