Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Všemyslicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí WALHO s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 45 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,15 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Všemyslicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 179 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,15 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Všemyslicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,417 % |
| únor | 2,891 % |
| březen | 2,760 % |
| duben | 2,365 % |
| květen | 2,699 % |
| červen | 3,213 % |
| červenec | 3,342 % |
| srpen | 3,470 % |
| září | 3,728 % |
| říjen | 3,470 % |
| listopad | 3,213 % |
| prosinec | 3,213 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,571 % |
| únor | 2,030 % |
| březen | 1,759 % |
| duben | 1,488 % |
| květen | 1,894 % |
| červen | 1,894 % |
| červenec | 2,436 % |
| srpen | 2,842 % |
| září | 2,977 % |
| říjen | 2,571 % |
| listopad | 2,760 % |
| prosinec | 2,760 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,403 % |
| únor | 3,141 % |
| březen | 2,749 % |
| duben | 2,225 % |
| květen | 2,436 % |
| červen | 2,842 % |
| červenec | 2,030 % |
| srpen | 2,165 % |
| září | 2,165 % |
| říjen | 2,436 % |
| listopad | 2,706 % |
| prosinec | 2,706 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,552 % |
| únor | 4,284 % |
| březen | 4,418 % |
| duben | 3,882 % |
| květen | 3,272 % |
| červen | 3,403 % |
| červenec | 4,058 % |
| srpen | 3,665 % |
| září | 3,796 % |
| říjen | 3,534 % |
| listopad | 2,618 % |
| prosinec | 2,618 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,117 % |
| únor | 3,586 % |
| březen | 2,656 % |
| duben | 3,187 % |
| květen | 3,079 % |
| červen | 3,614 % |
| červenec | 3,213 % |
| srpen | 3,213 % |
| září | 3,347 % |
| říjen | 2,945 % |
| listopad | 2,945 % |
| prosinec | 3,213 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,018 % |
| únor | 3,281 % |
| březen | 2,362 % |
| duben | 1,837 % |
| květen | 2,390 % |
| červen | 2,125 % |
| červenec | 1,461 % |
| srpen | 1,859 % |
| září | 2,656 % |
| říjen | 2,258 % |
| listopad | 2,125 % |
| prosinec | 2,656 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,947 % |
| únor | 4,211 % |
| březen | 3,289 % |
| duben | 2,500 % |
| květen | 1,837 % |
| červen | 2,100 % |
| červenec | 2,493 % |
| srpen | 2,100 % |
| září | 2,362 % |
| říjen | 1,837 % |
| listopad | 1,969 % |
| prosinec | 2,231 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,190 % |
| únor | 6,525 % |
| březen | 5,326 % |
| duben | 3,196 % |
| květen | 3,026 % |
| červen | 2,763 % |
| červenec | 3,289 % |
| srpen | 3,158 % |
| září | 2,763 % |
| říjen | 2,763 % |
| listopad | 2,500 % |
| prosinec | 2,895 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,341 % |
| únor | 6,737 % |
| březen | 6,341 % |
| duben | 5,548 % |
| květen | 5,593 % |
| červen | 5,326 % |
| červenec | 5,726 % |
| srpen | 5,193 % |
| září | 5,193 % |
| říjen | 4,927 % |
| listopad | 5,326 % |
| prosinec | 5,859 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,414 % |
| červen | 6,209 % |
| září | 5,284 % |
| říjen | 5,152 % |
| listopad | 5,680 % |
| prosinec | 5,548 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,461 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,578 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,312 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,041 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,654 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,905 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,808 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,666 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Všemyslicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| WALHO s.r.o. | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Všemyslicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Všemyslicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Všemyslic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Všemyslicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Všemyslicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ČÍŠNÍK/ SERVÍRKAWALHO s.r.o. | Aktivní |
KUCHAŘ (m/ž)WALHO s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ZEDNÍK (71121)iEnergy stav a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné