Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Vidově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (5) a pracovní pozice od 4 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí Tesera CB s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,66 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Vidově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 589 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,66 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Vidově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 3 |
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,144 % |
| únor | 0,915 % |
| březen | 1,144 % |
| duben | 1,373 % |
| květen | 1,632 % |
| červen | 1,399 % |
| červenec | 2,098 % |
| srpen | 2,098 % |
| září | 1,865 % |
| říjen | 1,865 % |
| listopad | 2,564 % |
| prosinec | 1,865 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,364 % |
| únor | 1,364 % |
| březen | 1,818 % |
| duben | 1,818 % |
| květen | 1,136 % |
| červen | 0,909 % |
| červenec | 1,364 % |
| srpen | 1,364 % |
| září | 0,909 % |
| říjen | 0,909 % |
| listopad | 1,144 % |
| prosinec | 1,373 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,584 % |
| únor | 1,810 % |
| březen | 2,262 % |
| duben | 1,810 % |
| květen | 1,591 % |
| červen | 1,364 % |
| červenec | 1,364 % |
| srpen | 0,909 % |
| září | 1,364 % |
| říjen | 0,909 % |
| listopad | 1,364 % |
| prosinec | 1,818 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,494 % |
| únor | 2,494 % |
| březen | 2,948 % |
| duben | 3,628 % |
| květen | 4,299 % |
| červen | 4,072 % |
| červenec | 4,525 % |
| srpen | 4,072 % |
| září | 3,394 % |
| říjen | 2,715 % |
| listopad | 2,715 % |
| prosinec | 2,262 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,422 % |
| únor | 1,659 % |
| březen | 0,948 % |
| duben | 1,659 % |
| květen | 1,587 % |
| červen | 1,134 % |
| červenec | 1,587 % |
| srpen | 2,041 % |
| září | 2,268 % |
| říjen | 2,268 % |
| listopad | 2,494 % |
| prosinec | 2,948 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,699 % |
| únor | 1,214 % |
| březen | 0,728 % |
| duben | 0,728 % |
| květen | 0,474 % |
| červen | 1,422 % |
| červenec | 0,948 % |
| srpen | 1,185 % |
| září | 1,185 % |
| říjen | 1,185 % |
| listopad | 1,422 % |
| prosinec | 1,659 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,233 % |
| únor | 1,985 % |
| březen | 1,489 % |
| duben | 1,737 % |
| květen | 0,971 % |
| červen | 0,485 % |
| červenec | 0,728 % |
| srpen | 1,214 % |
| září | 1,214 % |
| říjen | 1,456 % |
| listopad | 1,214 % |
| prosinec | 1,214 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,771 % |
| únor | 2,015 % |
| březen | 2,771 % |
| duben | 2,015 % |
| květen | 1,489 % |
| červen | 1,737 % |
| červenec | 1,737 % |
| srpen | 1,737 % |
| září | 1,985 % |
| říjen | 1,985 % |
| listopad | 1,985 % |
| prosinec | 1,737 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,000 % |
| únor | 2,500 % |
| březen | 2,500 % |
| duben | 2,750 % |
| květen | 3,023 % |
| červen | 2,015 % |
| červenec | 2,771 % |
| srpen | 2,771 % |
| září | 2,519 % |
| říjen | 3,526 % |
| listopad | 3,023 % |
| prosinec | 2,771 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,061 % |
| červen | 1,500 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 2,000 % |
| listopad | 2,000 % |
| prosinec | 2,250 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,316 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,290 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,775 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,080 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,493 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,145 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,264 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,594 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Vidově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Tesera CB s.r.o. | 2 |
| D&D Laundry s.r.o. | 1 |
| Karel Duda | 1 |
| Thi Le Thuy Vu | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Vidově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 5 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Vidově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Vidova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Vidově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Vidově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OBSLUHA STROJŮ V PRÁDELNĚ (m/ž)D&D Laundry s.r.o. | Aktivní |
OBSLUHA STROJŮ V PRÁDELNĚThi Le Thuy Vu | Aktivní |
OBSLUHA STROJŮTesera CB s.r.o. | Aktivní |
KALKULANT/KA - OBCHODNÍK/ICETesera CB s.r.o. | Aktivní |
ZEDNÍKKarel Duda | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné