Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Slavči a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Slavče a okresu České Budějovice najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Slavči. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 728 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,43 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Slavči nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,158 % |
| únor | 4,158 % |
| březen | 3,282 % |
| duben | 3,501 % |
| květen | 2,845 % |
| červen | 2,626 % |
| červenec | 2,626 % |
| srpen | 2,845 % |
| září | 3,282 % |
| říjen | 3,720 % |
| listopad | 3,501 % |
| prosinec | 4,595 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,333 % |
| únor | 4,222 % |
| březen | 3,333 % |
| duben | 2,889 % |
| květen | 2,222 % |
| červen | 2,222 % |
| červenec | 2,667 % |
| srpen | 2,889 % |
| září | 2,444 % |
| říjen | 2,667 % |
| listopad | 3,720 % |
| prosinec | 3,720 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,882 % |
| únor | 2,439 % |
| březen | 2,217 % |
| duben | 2,439 % |
| květen | 2,000 % |
| červen | 1,111 % |
| červenec | 1,111 % |
| srpen | 1,556 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 1,778 % |
| listopad | 2,000 % |
| prosinec | 2,667 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,454 % |
| únor | 4,454 % |
| březen | 5,122 % |
| duben | 4,677 % |
| květen | 3,769 % |
| červen | 3,991 % |
| červenec | 3,769 % |
| srpen | 3,548 % |
| září | 2,661 % |
| říjen | 2,217 % |
| listopad | 1,996 % |
| prosinec | 2,217 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,673 % |
| únor | 3,118 % |
| březen | 2,450 % |
| duben | 2,450 % |
| květen | 1,559 % |
| červen | 1,559 % |
| červenec | 2,004 % |
| srpen | 2,227 % |
| září | 2,450 % |
| říjen | 2,004 % |
| listopad | 2,450 % |
| prosinec | 3,341 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,483 % |
| únor | 2,257 % |
| březen | 2,709 % |
| duben | 1,806 % |
| květen | 1,782 % |
| červen | 2,004 % |
| červenec | 1,336 % |
| srpen | 1,559 % |
| září | 2,004 % |
| říjen | 2,004 % |
| listopad | 1,336 % |
| prosinec | 2,450 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,204 % |
| únor | 3,432 % |
| březen | 2,059 % |
| duben | 0,915 % |
| květen | 0,677 % |
| červen | 0,677 % |
| červenec | 1,129 % |
| srpen | 0,903 % |
| září | 2,032 % |
| říjen | 2,483 % |
| listopad | 3,160 % |
| prosinec | 3,160 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,839 % |
| únor | 4,608 % |
| březen | 3,456 % |
| duben | 2,074 % |
| květen | 1,831 % |
| červen | 1,602 % |
| červenec | 1,602 % |
| srpen | 1,831 % |
| září | 1,602 % |
| říjen | 1,373 % |
| listopad | 1,831 % |
| prosinec | 3,204 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,263 % |
| únor | 5,492 % |
| březen | 5,721 % |
| duben | 4,119 % |
| květen | 3,687 % |
| červen | 2,995 % |
| červenec | 2,535 % |
| srpen | 3,226 % |
| září | 3,456 % |
| říjen | 3,687 % |
| listopad | 3,917 % |
| prosinec | 4,839 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,545 % |
| červen | 2,517 % |
| září | 3,432 % |
| říjen | 3,204 % |
| listopad | 2,288 % |
| prosinec | 2,975 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,455 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,991 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,349 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,083 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,440 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,759 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,618 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,316 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Slavči nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Slavči.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Slavči a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Slavče ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Slavči a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Slavči a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné