Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Rudolfově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (4) a pracovní pozice od 4 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí MTZ-SERVIS s. r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 37 500 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,34 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Rudolfově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 560 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,34 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Rudolfově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 2 |
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,807 % |
| únor | 2,874 % |
| březen | 2,540 % |
| duben | 2,473 % |
| květen | 2,072 % |
| červen | 1,939 % |
| červenec | 2,206 % |
| srpen | 2,206 % |
| září | 2,273 % |
| říjen | 2,139 % |
| listopad | 2,206 % |
| prosinec | 2,340 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,042 % |
| únor | 2,042 % |
| březen | 1,974 % |
| duben | 1,838 % |
| květen | 1,770 % |
| červen | 1,566 % |
| červenec | 2,042 % |
| srpen | 2,519 % |
| září | 2,110 % |
| říjen | 2,451 % |
| listopad | 2,340 % |
| prosinec | 2,674 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,576 % |
| únor | 1,510 % |
| březen | 1,051 % |
| duben | 0,854 % |
| květen | 1,293 % |
| červen | 1,702 % |
| červenec | 1,974 % |
| srpen | 1,838 % |
| září | 1,838 % |
| říjen | 1,498 % |
| listopad | 1,634 % |
| prosinec | 2,110 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,081 % |
| únor | 2,341 % |
| březen | 2,536 % |
| duben | 2,731 % |
| květen | 2,429 % |
| červen | 2,429 % |
| červenec | 2,429 % |
| srpen | 2,561 % |
| září | 2,232 % |
| říjen | 1,970 % |
| listopad | 1,970 % |
| prosinec | 1,838 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,144 % |
| únor | 1,271 % |
| březen | 1,144 % |
| duben | 1,461 % |
| květen | 1,560 % |
| červen | 1,430 % |
| červenec | 2,081 % |
| srpen | 2,146 % |
| září | 1,886 % |
| říjen | 1,756 % |
| listopad | 2,016 % |
| prosinec | 2,081 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,977 % |
| únor | 1,791 % |
| březen | 1,359 % |
| duben | 1,174 % |
| květen | 1,461 % |
| červen | 1,715 % |
| červenec | 1,842 % |
| srpen | 1,652 % |
| září | 1,334 % |
| říjen | 1,144 % |
| listopad | 0,889 % |
| prosinec | 1,017 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,002 % |
| únor | 2,063 % |
| březen | 2,063 % |
| duben | 1,760 % |
| květen | 1,915 % |
| červen | 1,729 % |
| červenec | 1,791 % |
| srpen | 1,915 % |
| září | 1,791 % |
| říjen | 1,729 % |
| listopad | 1,853 % |
| prosinec | 1,853 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,273 % |
| únor | 2,909 % |
| březen | 2,242 % |
| duben | 2,424 % |
| květen | 1,760 % |
| červen | 1,881 % |
| červenec | 1,820 % |
| srpen | 1,942 % |
| září | 1,638 % |
| říjen | 1,396 % |
| listopad | 1,760 % |
| prosinec | 1,820 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,779 % |
| únor | 3,899 % |
| březen | 3,479 % |
| duben | 2,939 % |
| květen | 2,606 % |
| červen | 2,970 % |
| červenec | 3,758 % |
| srpen | 3,818 % |
| září | 3,152 % |
| říjen | 2,788 % |
| listopad | 2,848 % |
| prosinec | 3,273 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,317 % |
| červen | 2,579 % |
| září | 2,519 % |
| říjen | 2,220 % |
| listopad | 2,699 % |
| prosinec | 3,299 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,137 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,648 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,392 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,689 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,787 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,281 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,620 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Rudolfově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| MTZ-SERVIS s. r.o. | 1 |
| ODPADY - JIH, spol. s r.o. | 1 |
| Tomáš Drábek | 1 |
| Základní škola a Mateřská škola Rudolfov | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Rudolfově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 4 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Rudolfově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rudolfova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Rudolfově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Rudolfově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
KUCHAŘ (m/ž)Základní škola a Mateřská škola Rudolfov | Aktivní |
PRODAVAČ/KA V TRAFICETomáš Drábek | Aktivní |
DPP: OBSLUHA SBĚRNÉHO DVORA M/ŽODPADY - JIH, spol. s r.o. | Aktivní |
SKLADNÍK HUTNÍHO MATERIÁLU - OCELOVÝCH TRUBEK (m/ž)MTZ-SERVIS s. r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
KUCHAŘ/KAZákladní škola a Mateřská škola Rudolfov | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné