Volná pracovní místa v Radošovicích

V Radošovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Radošovic a okresu České Budějovice najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti

Adamov
 (České Budějovice)
Bečice
 (České Budějovice)
Borek
 (České Budějovice)
Borovany
 (České Budějovice)
Borovnice
 (České Budějovice)
Boršov nad Vltavou
 (České Budějovice)
Bošilec
 (České Budějovice)
Branišov
 (České Budějovice)
Břehov
 (České Budějovice)
Čakov
 (České Budějovice)
Čejkovice
 (České Budějovice)
Čenkov u Bechyně
 (České Budějovice)
České Budějovice
 (České Budějovice)
Chotýčany
 (České Budějovice)
Chrášťany
 (České Budějovice)
Čížkrajice
 (České Budějovice)
Dasný
 (České Budějovice)
Dívčice
 (České Budějovice)
Dobrá Voda u Českých Budějovic
 (České Budějovice)
Dobšice
 (České Budějovice)
Dolní Bukovsko
 (České Budějovice)
Doubravice
 (České Budějovice)
Doudleby
 (České Budějovice)
Drahotěšice
 (České Budějovice)
Dražíč
 (České Budějovice)
Dříteň
 (České Budějovice)
Dubičné
 (České Budějovice)
Dubné
 (České Budějovice)
Dynín
 (České Budějovice)
Habří
 (České Budějovice)
Hartmanice
 (České Budějovice)
Heřmaň
 (České Budějovice)
Hlavatce
 (České Budějovice)
Hlincová Hora
 (České Budějovice)
Hluboká nad Vltavou
 (České Budějovice)
Homole
 (České Budějovice)
Horní Kněžeklady
 (České Budějovice)
Horní Stropnice
 (České Budějovice)
Hosín
 (České Budějovice)
Hosty
 (České Budějovice)
Hradce
 (České Budějovice)
Hranice
 (České Budějovice)
Hrdějovice
 (České Budějovice)
Hůry
 (České Budějovice)
Hvozdec
 (České Budějovice)
Jankov
 (České Budějovice)
Jílovice
 (České Budějovice)
Jivno
 (České Budějovice)
Kamenná
 (České Budějovice)
Kamenný Újezd
 (České Budějovice)
Komařice
 (České Budějovice)
Kvítkovice
 (České Budějovice)
Ledenice
 (České Budějovice)
Libín
 (České Budějovice)
Libníč
 (České Budějovice)
Lipí
 (České Budějovice)
Lišov
 (České Budějovice)
Litvínovice
 (České Budějovice)
Ločenice
 (České Budějovice)
Mazelov
 (České Budějovice)
Mladošovice
 (České Budějovice)
Modrá Hůrka
 (České Budějovice)
Mokrý Lom
 (České Budějovice)
Mydlovary
 (České Budějovice)
Nákří
 (České Budějovice)
Nedabyle
 (České Budějovice)
Neplachov
 (České Budějovice)
Nová Ves
 (České Budějovice)
Nové Hrady
 (České Budějovice)
Olešnice
 (České Budějovice)
Olešník
 (České Budějovice)
Ostrolovský Újezd
 (České Budějovice)
Petříkov
 (České Budějovice)
Pištín
 (České Budějovice)
Planá
 (České Budějovice)
Plav
 (České Budějovice)
Radošovice
 (České Budějovice)
Římov
 (České Budějovice)
Roudné
 (České Budějovice)
Rudolfov
 (České Budějovice)
Sedlec
 (České Budějovice)
Ševětín
 (České Budějovice)
Slavče
 (České Budějovice)
Srubec
 (České Budějovice)
Staré Hodějovice
 (České Budějovice)
Štěpánovice
 (České Budějovice)
Strážkovice
 (České Budějovice)
Střížov
 (České Budějovice)
Strýčice
 (České Budějovice)
Svatý Jan nad Malší
 (České Budějovice)
Temelín
 (České Budějovice)
Trhové Sviny
 (České Budějovice)
Týn nad Vltavou
 (České Budějovice)
Úsilné
 (České Budějovice)
Včelná
 (České Budějovice)
Vidov
 (České Budějovice)
Vitín
 (České Budějovice)
Vlkov
 (České Budějovice)
Vrábče
 (České Budějovice)
Vráto
 (České Budějovice)
Všemyslice
 (České Budějovice)
Záboří
 (České Budějovice)
Žabovřesky
 (České Budějovice)
Zahájí
 (České Budějovice)
Žár
 (České Budějovice)
Závraty
 (České Budějovice)
Žimutice
 (České Budějovice)
Zliv
 (České Budějovice)
Zvíkov
 (České Budějovice)
Aktivní pracovní místa
0
Bez časového údaje
Podíl nezaměstnaných
1,04 %
Poslední dostupný rok: 2024
Nejvyšší plat
Bez mzdových dat
Nejaktivnější zaměstnavatel
Bez aktivních nabídek

Aktuální nabídka práce v Radošovicích

Žádná data.

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Radošovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 203 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,04 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Radošovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
Žádná data.

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,794 %
únor0,794 %
březen0,000 %
duben0,000 %
květen0,775 %
červen0,775 %
červenec1,550 %
srpen1,550 %
září1,550 %
říjen1,550 %
listopad1,550 %
prosinec1,550 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,806 %
únor0,806 %
březen0,806 %
duben0,806 %
květen0,806 %
červen0,000 %
červenec0,000 %
srpen0,000 %
září1,613 %
říjen0,806 %
listopad0,794 %
prosinec0,794 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,478 %
únor1,739 %
březen0,000 %
duben0,870 %
květen0,806 %
červen0,806 %
červenec0,806 %
srpen0,806 %
září0,000 %
říjen0,000 %
listopad0,000 %
prosinec0,806 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,545 %
únor4,545 %
březen5,455 %
duben4,545 %
květen4,348 %
červen3,478 %
červenec3,478 %
srpen2,609 %
září4,348 %
říjen3,478 %
listopad3,478 %
prosinec2,609 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,679 %
únor2,679 %
březen1,786 %
duben1,786 %
květen2,727 %
červen2,727 %
červenec2,727 %
srpen2,727 %
září3,636 %
říjen3,636 %
listopad4,545 %
prosinec4,545 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,586 %
únor0,862 %
březen1,724 %
duben1,724 %
květen1,786 %
červen2,679 %
červenec1,786 %
srpen2,679 %
září2,679 %
říjen2,679 %
listopad2,679 %
prosinec2,679 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,542 %
únor2,542 %
březen2,542 %
duben0,000 %
květen1,724 %
červen1,724 %
červenec2,586 %
srpen1,724 %
září0,862 %
říjen2,586 %
listopad2,586 %
prosinec1,724 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,932 %
únor4,237 %
březen3,390 %
duben4,237 %
květen2,542 %
červen3,390 %
červenec3,390 %
srpen4,237 %
září1,695 %
říjen4,237 %
listopad2,542 %
prosinec2,542 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,306 %
únor4,132 %
březen1,653 %
duben3,306 %
květen2,542 %
červen3,390 %
červenec6,780 %
srpen6,780 %
září6,780 %
říjen5,932 %
listopad7,627 %
prosinec8,475 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen5,645 %
červen2,479 %
září0,826 %
říjen2,479 %
listopad2,479 %
prosinec4,132 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,452 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,439 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,932 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,785 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,524 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,550 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,125 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,381 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Radošovicích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Žádná data.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Radošovicích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Žádná data.

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Radošovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem116 044100,0 %
Muži45 61739,3 %
Ženy51 72044,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Radošovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let4 5694,8 %
20 až 2412 26112,9 %
25 až 2911 62412,2 %
30 až 3410 61811,2 %
35 až 3910 67011,2 %
40 až 449 89110,4 %
45 až 499 1029,6 %
50 až 5410 43511,0 %
55 až 5911 54112,2 %
60 až 644 1024,3 %
Od 65 a více let1320,1 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Radošovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné5190,5 %
Základní20 63821,7 %
Vyučení35 08036,9 %
Střední bez maturity2 4742,6 %
Vyučení s maturitou5 1465,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou3 0763,2 %
Úplné střední odborné s maturitou18 10619,1 %
Vyšší odborné vzdělání1 0611,1 %
Vysokoškolské8 8459,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Radošovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců36 60038,5 %
Více než 3 až 6 měsíců21 77722,9 %
Více než 6 až 9 měsíců10 40511,0 %
Více než 9 až 12 měsíců7 3007,7 %
Více než 12 až 24 měsíců11 09511,7 %
Více než 24 měsíců7 7688,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav
Žádná data.
NabídkaStav
Žádná data.