Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Olešníku a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Olešníku a okresu České Budějovice najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Olešníku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 812 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,49 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Olešníku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,286 % |
| únor | 2,476 % |
| březen | 2,286 % |
| duben | 2,667 % |
| květen | 2,767 % |
| červen | 2,964 % |
| červenec | 2,174 % |
| srpen | 2,569 % |
| září | 2,372 % |
| říjen | 2,569 % |
| listopad | 2,569 % |
| prosinec | 2,174 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,621 % |
| únor | 3,226 % |
| březen | 3,226 % |
| duben | 2,823 % |
| květen | 3,427 % |
| červen | 3,226 % |
| červenec | 3,024 % |
| srpen | 3,024 % |
| září | 2,823 % |
| říjen | 2,218 % |
| listopad | 2,095 % |
| prosinec | 2,286 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,953 % |
| únor | 1,953 % |
| březen | 1,563 % |
| duben | 1,563 % |
| květen | 2,218 % |
| červen | 2,621 % |
| červenec | 2,419 % |
| srpen | 2,016 % |
| září | 2,016 % |
| říjen | 1,613 % |
| listopad | 2,419 % |
| prosinec | 2,419 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,817 % |
| únor | 4,817 % |
| březen | 4,046 % |
| duben | 3,661 % |
| květen | 3,906 % |
| červen | 3,320 % |
| červenec | 2,734 % |
| srpen | 2,539 % |
| září | 2,734 % |
| říjen | 2,930 % |
| listopad | 1,563 % |
| prosinec | 2,148 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,312 % |
| únor | 2,312 % |
| březen | 2,119 % |
| duben | 1,734 % |
| květen | 2,312 % |
| červen | 2,697 % |
| červenec | 2,890 % |
| srpen | 3,661 % |
| září | 4,239 % |
| říjen | 4,624 % |
| listopad | 4,624 % |
| prosinec | 5,202 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,256 % |
| únor | 2,068 % |
| březen | 1,316 % |
| duben | 2,068 % |
| květen | 1,156 % |
| červen | 1,349 % |
| červenec | 1,734 % |
| srpen | 1,156 % |
| září | 0,771 % |
| říjen | 0,771 % |
| listopad | 1,156 % |
| prosinec | 1,349 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,158 % |
| únor | 1,079 % |
| březen | 1,259 % |
| duben | 1,799 % |
| květen | 1,316 % |
| červen | 1,504 % |
| červenec | 1,880 % |
| srpen | 1,504 % |
| září | 1,316 % |
| říjen | 0,940 % |
| listopad | 1,128 % |
| prosinec | 1,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,326 % |
| únor | 3,220 % |
| březen | 2,683 % |
| duben | 2,683 % |
| květen | 1,978 % |
| červen | 1,978 % |
| červenec | 1,978 % |
| srpen | 2,698 % |
| září | 2,518 % |
| říjen | 2,338 % |
| listopad | 1,619 % |
| prosinec | 1,978 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,255 % |
| únor | 3,074 % |
| březen | 2,532 % |
| duben | 2,712 % |
| květen | 2,683 % |
| červen | 2,683 % |
| červenec | 2,862 % |
| srpen | 2,147 % |
| září | 2,147 % |
| říjen | 2,504 % |
| listopad | 2,147 % |
| prosinec | 2,504 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 2,669 % |
| červen | 2,351 % |
| září | 2,712 % |
| říjen | 2,893 % |
| listopad | 2,893 % |
| prosinec | 2,712 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,669 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,340 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,668 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,537 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,941 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,041 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,637 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,107 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Olešníku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Olešníku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Olešníku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Olešníku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Olešníku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Olešníku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné