Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Litvínovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (12) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí Buca Group s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,88 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Litvínovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 795 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,88 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Litvínovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 45–59 tis. Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 3 |
| 35–44 tis. Kč | 3 |
| do 24 999 Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,419 % |
| únor | 2,419 % |
| březen | 2,473 % |
| duben | 2,151 % |
| květen | 1,913 % |
| červen | 1,647 % |
| červenec | 1,753 % |
| srpen | 1,647 % |
| září | 1,275 % |
| říjen | 1,328 % |
| listopad | 1,647 % |
| prosinec | 1,860 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,814 % |
| únor | 1,924 % |
| březen | 1,869 % |
| duben | 1,649 % |
| květen | 1,539 % |
| červen | 1,759 % |
| červenec | 1,924 % |
| srpen | 2,254 % |
| září | 1,704 % |
| říjen | 1,979 % |
| listopad | 2,043 % |
| prosinec | 2,204 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,871 % |
| únor | 1,701 % |
| březen | 1,701 % |
| duben | 1,701 % |
| květen | 1,594 % |
| červen | 1,539 % |
| červenec | 1,814 % |
| srpen | 1,704 % |
| září | 1,264 % |
| říjen | 1,484 % |
| listopad | 1,594 % |
| prosinec | 1,869 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,765 % |
| únor | 1,824 % |
| březen | 1,529 % |
| duben | 1,294 % |
| květen | 1,417 % |
| červen | 1,304 % |
| červenec | 1,474 % |
| srpen | 1,304 % |
| září | 1,134 % |
| říjen | 1,304 % |
| listopad | 1,077 % |
| prosinec | 1,247 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,522 % |
| únor | 1,230 % |
| březen | 1,054 % |
| duben | 1,405 % |
| květen | 1,647 % |
| červen | 1,647 % |
| červenec | 1,765 % |
| srpen | 1,824 % |
| září | 1,235 % |
| říjen | 1,235 % |
| listopad | 1,235 % |
| prosinec | 1,588 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,700 % |
| únor | 1,641 % |
| březen | 1,290 % |
| duben | 1,172 % |
| květen | 1,054 % |
| červen | 0,995 % |
| červenec | 1,230 % |
| srpen | 1,288 % |
| září | 1,054 % |
| říjen | 0,878 % |
| listopad | 1,230 % |
| prosinec | 1,347 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,916 % |
| únor | 1,394 % |
| březen | 1,684 % |
| duben | 1,916 % |
| květen | 1,641 % |
| červen | 1,231 % |
| červenec | 1,465 % |
| srpen | 1,700 % |
| září | 1,465 % |
| říjen | 1,524 % |
| listopad | 1,407 % |
| prosinec | 1,641 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,515 % |
| únor | 2,515 % |
| březen | 1,988 % |
| duben | 1,637 % |
| květen | 1,858 % |
| červen | 1,800 % |
| červenec | 1,858 % |
| srpen | 2,033 % |
| září | 2,439 % |
| říjen | 1,974 % |
| listopad | 1,394 % |
| prosinec | 1,800 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,586 % |
| únor | 3,586 % |
| březen | 3,410 % |
| duben | 3,175 % |
| květen | 3,216 % |
| červen | 3,041 % |
| červenec | 2,982 % |
| srpen | 2,749 % |
| září | 2,632 % |
| říjen | 2,515 % |
| listopad | 2,339 % |
| prosinec | 2,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,575 % |
| červen | 3,233 % |
| září | 3,175 % |
| říjen | 3,292 % |
| listopad | 3,233 % |
| prosinec | 3,292 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,575 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,358 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,064 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,173 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,852 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,614 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,260 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,715 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Litvínovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Buca Group s.r.o. | 5 |
| SINOP CB a.s. | 4 |
| Černík - Parýzek s.r.o. | 1 |
| Čistící stroje s.r.o. | 1 |
| Derpal Logistic s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Litvínovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 12 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Litvínovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Litvínovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Litvínovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Litvínovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OSTATNÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV (m/ž)Buca Group s.r.o. | Aktivní |
ZEDNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY A ÚDRŽBY BUDOV (m/ž)Buca Group s.r.o. | Aktivní |
ŘIDIČ (m/ž)Buca Group s.r.o. | Aktivní |
SKLADNÍK - PRACOVNÍK SKLADU (m/ž)SINOP CB a.s. | Aktivní |
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)Buca Group s.r.o. | Aktivní |
Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých stavebBuca Group s.r.o. | Aktivní |
HOSPODYNĚ V DOMÁCNOSTECHČistící stroje s.r.o. | Aktivní |
ŘIDIČ C + E (m/ž)Derpal Logistic s.r.o. | Aktivní |
Obsluha CNC frézyČerník - Parýzek s.r.o. | Aktivní |
ZÁSTUPCE PRO KVALITU A CERTIFIKACI (m/ž)SINOP CB a.s. | Aktivní |
PROJEKTANT CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ (m/ž)SINOP CB a.s. | Aktivní |
SVÁŘEČ (m/ž)SINOP CB a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Obsluha CNC SoustruhuČerník - Parýzek s.r.o. | Neaktivní |
CNC programátor / technolog výrobyČerník - Parýzek s.r.o. | Neaktivní |
Pracovník v kovovýroběČerník - Parýzek s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné