Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hosíně a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí Zemědělské družstvo Hosín a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 33 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,10 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hosíně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 973 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,10 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hosíně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 3 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,443 % |
| únor | 2,117 % |
| březen | 1,792 % |
| duben | 1,629 % |
| květen | 2,090 % |
| červen | 1,929 % |
| červenec | 1,929 % |
| srpen | 1,768 % |
| září | 1,929 % |
| říjen | 2,251 % |
| listopad | 2,572 % |
| prosinec | 2,733 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,178 % |
| únor | 2,680 % |
| březen | 2,680 % |
| duben | 2,680 % |
| květen | 1,843 % |
| červen | 1,340 % |
| červenec | 1,340 % |
| srpen | 1,508 % |
| září | 2,345 % |
| říjen | 2,010 % |
| listopad | 2,117 % |
| prosinec | 2,443 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,024 % |
| únor | 1,877 % |
| březen | 1,536 % |
| duben | 1,024 % |
| květen | 1,675 % |
| červen | 1,508 % |
| červenec | 2,010 % |
| srpen | 2,010 % |
| září | 2,345 % |
| říjen | 2,513 % |
| listopad | 2,680 % |
| prosinec | 2,513 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,675 % |
| únor | 1,675 % |
| březen | 1,675 % |
| duben | 1,675 % |
| květen | 1,877 % |
| červen | 1,195 % |
| červenec | 1,195 % |
| srpen | 1,365 % |
| září | 1,706 % |
| říjen | 2,048 % |
| listopad | 1,365 % |
| prosinec | 1,024 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,015 % |
| únor | 0,846 % |
| březen | 0,846 % |
| duben | 1,523 % |
| květen | 1,675 % |
| červen | 1,675 % |
| červenec | 2,345 % |
| srpen | 2,345 % |
| září | 2,178 % |
| říjen | 2,178 % |
| listopad | 1,843 % |
| prosinec | 1,675 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,557 % |
| únor | 1,557 % |
| březen | 1,384 % |
| duben | 1,557 % |
| květen | 1,184 % |
| červen | 0,677 % |
| červenec | 0,338 % |
| srpen | 0,677 % |
| září | 1,015 % |
| říjen | 1,184 % |
| listopad | 1,184 % |
| prosinec | 1,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,418 % |
| únor | 1,900 % |
| březen | 1,554 % |
| duben | 1,036 % |
| květen | 1,211 % |
| červen | 1,211 % |
| červenec | 1,384 % |
| srpen | 1,038 % |
| září | 1,038 % |
| říjen | 1,211 % |
| listopad | 0,865 % |
| prosinec | 0,865 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,431 % |
| únor | 2,257 % |
| březen | 2,257 % |
| duben | 1,736 % |
| květen | 2,073 % |
| červen | 2,591 % |
| červenec | 2,763 % |
| srpen | 2,936 % |
| září | 2,936 % |
| říjen | 2,245 % |
| listopad | 2,245 % |
| prosinec | 2,418 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,604 % |
| únor | 2,951 % |
| březen | 2,951 % |
| duben | 2,778 % |
| květen | 2,604 % |
| červen | 2,083 % |
| červenec | 2,083 % |
| srpen | 2,257 % |
| září | 1,389 % |
| říjen | 1,563 % |
| listopad | 2,083 % |
| prosinec | 2,257 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,393 % |
| červen | 2,257 % |
| září | 1,910 % |
| říjen | 1,910 % |
| listopad | 2,778 % |
| prosinec | 2,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,214 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,240 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,152 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,049 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,381 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,072 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 0,775 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,222 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hosíně nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Zemědělské družstvo Hosín | 2 |
| Pavla Podlahová | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hosíně.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hosíně a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hosína ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hosíně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hosíně a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ŘIDIČ sk. B ROZVOZ NEALKO NÁPOJŮ PO JIŽNÍCH ČECHÁCH (m/ž)Pavla Podlahová | Aktivní |
Chovatel a ošetřovatel skotu - dojičkaZemědělské družstvo Hosín | Aktivní |
Chovatel a ošetřovatel skotu - stájníkZemědělské družstvo Hosín | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné