Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Homoli a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (11) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí SINOP SMP s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 65 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,69 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Homoli. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 670 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,69 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Homoli nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 3 |
| 45–59 tis. Kč | 3 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,305 % |
| únor | 1,584 % |
| březen | 1,491 % |
| duben | 1,491 % |
| květen | 1,464 % |
| červen | 1,281 % |
| červenec | 1,281 % |
| srpen | 1,647 % |
| září | 2,013 % |
| říjen | 2,013 % |
| listopad | 2,379 % |
| prosinec | 2,379 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,711 % |
| únor | 2,186 % |
| březen | 2,091 % |
| duben | 1,616 % |
| květen | 1,521 % |
| červen | 1,331 % |
| červenec | 1,426 % |
| srpen | 1,426 % |
| září | 1,236 % |
| říjen | 1,236 % |
| listopad | 1,584 % |
| prosinec | 1,678 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,583 % |
| únor | 1,304 % |
| březen | 0,931 % |
| duben | 0,745 % |
| květen | 0,856 % |
| červen | 1,141 % |
| červenec | 1,331 % |
| srpen | 1,331 % |
| září | 1,046 % |
| říjen | 1,141 % |
| listopad | 1,521 % |
| prosinec | 1,521 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,871 % |
| únor | 2,058 % |
| březen | 1,871 % |
| duben | 1,871 % |
| květen | 1,769 % |
| červen | 1,862 % |
| červenec | 1,676 % |
| srpen | 1,304 % |
| září | 1,304 % |
| říjen | 1,304 % |
| listopad | 1,490 % |
| prosinec | 1,583 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,416 % |
| únor | 1,511 % |
| březen | 1,133 % |
| duben | 1,511 % |
| květen | 1,403 % |
| červen | 1,310 % |
| červenec | 1,871 % |
| srpen | 2,339 % |
| září | 2,432 % |
| říjen | 2,245 % |
| listopad | 2,245 % |
| prosinec | 1,964 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,240 % |
| únor | 1,431 % |
| březen | 1,718 % |
| duben | 1,527 % |
| květen | 1,511 % |
| červen | 1,322 % |
| červenec | 1,700 % |
| srpen | 1,605 % |
| září | 1,039 % |
| říjen | 1,133 % |
| listopad | 1,133 % |
| prosinec | 1,228 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,711 % |
| únor | 3,001 % |
| březen | 2,420 % |
| duben | 1,839 % |
| květen | 1,622 % |
| červen | 1,336 % |
| červenec | 1,622 % |
| srpen | 1,813 % |
| září | 1,718 % |
| říjen | 1,813 % |
| listopad | 1,240 % |
| prosinec | 1,145 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,574 % |
| únor | 2,277 % |
| březen | 1,980 % |
| duben | 1,980 % |
| květen | 1,936 % |
| červen | 2,227 % |
| červenec | 2,517 % |
| srpen | 2,614 % |
| září | 2,227 % |
| říjen | 2,323 % |
| listopad | 2,904 % |
| prosinec | 3,195 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,749 % |
| únor | 3,749 % |
| březen | 3,546 % |
| duben | 3,242 % |
| květen | 3,366 % |
| červen | 3,564 % |
| červenec | 3,564 % |
| srpen | 3,069 % |
| září | 2,970 % |
| říjen | 3,267 % |
| listopad | 2,970 % |
| prosinec | 2,970 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,597 % |
| červen | 2,533 % |
| září | 3,343 % |
| říjen | 3,040 % |
| listopad | 3,141 % |
| prosinec | 3,343 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,494 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,043 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,404 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,695 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,622 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,020 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,847 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,734 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Homoli nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Homoli.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 11 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Homoli a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Homole ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Homoli a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Homoli a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ZÁMEČNÍK (m/ž)JihoTech spol. s r.o. | Aktivní |
ČÍŠNÍK/SERVÍRKAJiří Ševčík | Aktivní |
KONTROLOR STROJÍRENSKÉ VÝROBY (M/Ž)SINOP SMP s.r.o. | Aktivní |
SVÁŘEČ CO2, MIG/MAG SPECIALISTA (m/ž)SINOP SMP s.r.o. | Aktivní |
SVÁŘEČ CO2, MIG/MAG/TIG PRO SÉRIOVOU VÝROBU (m/ž)SINOP SMP s.r.o. | Aktivní |
svářečský technologJihoTech spol. s r.o. | Aktivní |
obsluha CNC obráběcích strojů - systém HeidenhainJihoTech spol. s r.o. | Aktivní |
OBSLUHA CNC STROJŮ (m/ž)STAVOKLIMA s.r.o. | Aktivní |
STROJNÍ A RUČNÍ HROTOVÁNÍ (m/ž)SINOP SMP s.r.o. | Aktivní |
VYCHOVATEL (m/ž)Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90 | Aktivní |
LAKÝRNÍK (m/ž)SINOP SMP s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
MANIPULANT VE STROJNÍ VÝROBĚ (m/ž)SINOP SMP s.r.o. | Neaktivní |
KONTROLOR STROJÍRENSKÉ VÝROBY (M/Ž)SINOP SMP s.r.o. | Neaktivní |
BRUSIČ, LEŠTIČ, KARTÁČOVAČSINOP SMP s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné