Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Čížkrajicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí Domov pro seniory Dobrá Voda a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 26 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,72 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Čížkrajicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 286 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,72 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Čížkrajicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,649 % |
| únor | 1,987 % |
| březen | 1,987 % |
| duben | 1,987 % |
| květen | 2,597 % |
| červen | 1,948 % |
| červenec | 1,948 % |
| srpen | 2,597 % |
| září | 1,948 % |
| říjen | 3,896 % |
| listopad | 4,545 % |
| prosinec | 4,545 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,311 % |
| únor | 2,649 % |
| březen | 1,325 % |
| duben | 0,000 % |
| květen | 0,000 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 0,662 % |
| srpen | 1,325 % |
| září | 2,649 % |
| říjen | 2,649 % |
| listopad | 3,311 % |
| prosinec | 3,311 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,205 % |
| únor | 3,846 % |
| březen | 1,923 % |
| duben | 1,923 % |
| květen | 1,325 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 0,662 % |
| srpen | 0,662 % |
| září | 1,325 % |
| říjen | 2,649 % |
| listopad | 1,987 % |
| prosinec | 3,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,000 % |
| únor | 4,667 % |
| březen | 5,333 % |
| duben | 6,000 % |
| květen | 3,846 % |
| červen | 3,205 % |
| červenec | 2,564 % |
| srpen | 1,923 % |
| září | 1,923 % |
| říjen | 1,282 % |
| listopad | 3,205 % |
| prosinec | 3,205 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,923 % |
| únor | 1,282 % |
| březen | 1,282 % |
| duben | 1,282 % |
| květen | 1,333 % |
| červen | 1,333 % |
| červenec | 1,333 % |
| srpen | 1,333 % |
| září | 1,333 % |
| říjen | 2,000 % |
| listopad | 2,000 % |
| prosinec | 3,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,662 % |
| únor | 1,987 % |
| březen | 2,649 % |
| duben | 1,325 % |
| květen | 1,282 % |
| červen | 1,282 % |
| červenec | 1,282 % |
| srpen | 1,282 % |
| září | 1,282 % |
| říjen | 1,282 % |
| listopad | 1,282 % |
| prosinec | 0,641 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,632 % |
| únor | 1,974 % |
| březen | 1,316 % |
| duben | 0,658 % |
| květen | 0,000 % |
| červen | 0,662 % |
| červenec | 0,662 % |
| srpen | 0,000 % |
| září | 0,000 % |
| říjen | 0,000 % |
| listopad | 0,662 % |
| prosinec | 0,662 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,597 % |
| únor | 2,597 % |
| březen | 3,896 % |
| duben | 3,247 % |
| květen | 1,974 % |
| červen | 1,974 % |
| červenec | 2,632 % |
| srpen | 1,316 % |
| září | 0,658 % |
| říjen | 1,316 % |
| listopad | 3,289 % |
| prosinec | 3,289 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,692 % |
| únor | 5,128 % |
| březen | 3,846 % |
| duben | 2,564 % |
| květen | 2,597 % |
| červen | 2,597 % |
| červenec | 5,195 % |
| srpen | 3,896 % |
| září | 5,195 % |
| říjen | 3,896 % |
| listopad | 3,247 % |
| prosinec | 3,247 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,294 % |
| červen | 3,846 % |
| září | 6,410 % |
| říjen | 5,769 % |
| listopad | 4,487 % |
| prosinec | 5,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,135 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,176 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,832 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,704 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,067 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,403 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,822 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Čížkrajicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Domov pro seniory Dobrá Voda | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Čížkrajicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Čížkrajicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Čížkrajic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Čížkrajicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Čížkrajicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
UKLÍZEČ (m/ž)Domov pro seniory Dobrá Voda | Aktivní |
DPP/DPČ: POMOCNÝ KUCHAŘ (m/ž)Domov pro seniory Dobrá Voda | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné