Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Borovanech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (5) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí Zemědělské obchodní družstvo Borovany a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 38 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,06 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Borovanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 4 177 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,06 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Borovanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 3 |
| 35–44 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,840 % |
| únor | 1,956 % |
| březen | 1,956 % |
| duben | 2,147 % |
| květen | 2,026 % |
| červen | 1,835 % |
| červenec | 2,026 % |
| srpen | 1,720 % |
| září | 2,217 % |
| říjen | 2,332 % |
| listopad | 2,370 % |
| prosinec | 2,294 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,793 % |
| únor | 1,754 % |
| březen | 1,602 % |
| duben | 1,297 % |
| květen | 1,220 % |
| červen | 1,526 % |
| červenec | 1,373 % |
| srpen | 1,526 % |
| září | 1,487 % |
| říjen | 1,411 % |
| listopad | 1,572 % |
| prosinec | 1,802 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,567 % |
| únor | 1,343 % |
| březen | 1,343 % |
| duben | 1,194 % |
| květen | 1,373 % |
| červen | 1,259 % |
| červenec | 1,640 % |
| srpen | 1,907 % |
| září | 1,716 % |
| říjen | 1,678 % |
| listopad | 1,564 % |
| prosinec | 1,526 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,855 % |
| únor | 1,818 % |
| březen | 1,781 % |
| duben | 1,892 % |
| květen | 1,790 % |
| červen | 1,940 % |
| červenec | 2,014 % |
| srpen | 1,865 % |
| září | 1,902 % |
| říjen | 1,940 % |
| listopad | 1,716 % |
| prosinec | 1,567 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,208 % |
| únor | 1,318 % |
| březen | 1,135 % |
| duben | 1,537 % |
| květen | 1,633 % |
| červen | 1,596 % |
| červenec | 1,670 % |
| srpen | 1,633 % |
| září | 1,744 % |
| říjen | 1,558 % |
| listopad | 1,596 % |
| prosinec | 1,670 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,347 % |
| únor | 1,347 % |
| březen | 1,165 % |
| duben | 1,056 % |
| květen | 0,952 % |
| červen | 0,915 % |
| červenec | 1,061 % |
| srpen | 1,245 % |
| září | 1,025 % |
| říjen | 0,988 % |
| listopad | 0,878 % |
| prosinec | 1,061 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,155 % |
| únor | 2,083 % |
| březen | 1,329 % |
| duben | 1,257 % |
| květen | 1,311 % |
| červen | 1,311 % |
| červenec | 1,274 % |
| srpen | 1,529 % |
| září | 1,129 % |
| říjen | 1,056 % |
| listopad | 0,837 % |
| prosinec | 0,983 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,598 % |
| únor | 2,562 % |
| březen | 2,384 % |
| duben | 1,851 % |
| květen | 1,904 % |
| červen | 1,329 % |
| červenec | 1,509 % |
| srpen | 1,545 % |
| září | 1,616 % |
| říjen | 1,688 % |
| listopad | 1,724 % |
| prosinec | 1,904 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,715 % |
| únor | 3,068 % |
| březen | 2,962 % |
| duben | 3,385 % |
| květen | 2,705 % |
| červen | 2,705 % |
| červenec | 2,847 % |
| srpen | 2,491 % |
| září | 2,100 % |
| říjen | 2,206 % |
| listopad | 2,171 % |
| prosinec | 2,491 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,515 % |
| červen | 2,433 % |
| září | 2,398 % |
| říjen | 2,362 % |
| listopad | 2,292 % |
| prosinec | 2,468 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,042 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,684 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,139 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,451 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,071 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,164 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,030 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,141 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Borovanech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Zemědělské obchodní družstvo Borovany | 2 |
| Park exotických zvířat o.p.s. | 1 |
| Služba, výrobní družstvo | 1 |
| ZBU Czech Republic s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Borovanech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 5 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Borovanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Borovan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Borovanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Borovanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcíZemědělské obchodní družstvo Borovany | Aktivní |
POKLADNÍ V Zoologické zahradě DvorecPark exotických zvířat o.p.s. | Aktivní |
STRÁŽNÝ/Á ostraha objektuZBU Czech Republic s.r.o. | Aktivní |
Řidiči a obsluha zemědělských strojůZemědělské obchodní družstvo Borovany | Aktivní |
DĚLNÍK VÝROBY (m/ž)Služba, výrobní družstvo | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ÚDRŽBÁŘ DO PAMÁTNÍKU JANA ŽIŽKY Z TROCNOVA (m/ž)Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích | Neaktivní |
STRÁŽNÝ/Á ostraha objektuZBU Czech Republic s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné