Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Borku a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí DLAREZA s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 38 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,10 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Borku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 594 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,10 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Borku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,167 % |
| únor | 2,270 % |
| březen | 2,270 % |
| duben | 2,374 % |
| květen | 2,183 % |
| červen | 1,871 % |
| červenec | 1,871 % |
| srpen | 1,767 % |
| září | 1,975 % |
| říjen | 1,767 % |
| listopad | 2,391 % |
| prosinec | 2,287 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,786 % |
| únor | 1,681 % |
| březen | 1,996 % |
| duben | 1,996 % |
| květen | 1,891 % |
| červen | 1,471 % |
| červenec | 1,681 % |
| srpen | 1,681 % |
| září | 1,366 % |
| říjen | 1,891 % |
| listopad | 1,445 % |
| prosinec | 1,548 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,858 % |
| únor | 1,548 % |
| březen | 1,754 % |
| duben | 2,064 % |
| květen | 1,891 % |
| červen | 2,311 % |
| červenec | 2,206 % |
| srpen | 1,681 % |
| září | 1,576 % |
| říjen | 1,576 % |
| listopad | 1,681 % |
| prosinec | 1,471 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,550 % |
| únor | 1,860 % |
| březen | 1,550 % |
| duben | 1,550 % |
| květen | 1,548 % |
| červen | 1,342 % |
| červenec | 1,754 % |
| srpen | 2,270 % |
| září | 2,064 % |
| říjen | 2,374 % |
| listopad | 2,374 % |
| prosinec | 2,064 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,424 % |
| únor | 1,729 % |
| březen | 1,526 % |
| duben | 2,340 % |
| květen | 2,169 % |
| červen | 2,066 % |
| červenec | 2,066 % |
| srpen | 2,273 % |
| září | 1,963 % |
| říjen | 1,860 % |
| listopad | 1,653 % |
| prosinec | 1,550 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,128 % |
| únor | 1,925 % |
| březen | 1,824 % |
| duben | 1,216 % |
| květen | 1,221 % |
| červen | 1,119 % |
| červenec | 1,322 % |
| srpen | 1,322 % |
| září | 1,424 % |
| říjen | 1,322 % |
| listopad | 1,221 % |
| prosinec | 1,017 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,680 % |
| únor | 2,371 % |
| březen | 1,753 % |
| duben | 1,753 % |
| květen | 1,925 % |
| červen | 1,722 % |
| červenec | 2,128 % |
| srpen | 2,026 % |
| září | 1,216 % |
| říjen | 1,013 % |
| listopad | 1,722 % |
| prosinec | 2,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,474 % |
| únor | 2,371 % |
| březen | 2,165 % |
| duben | 2,062 % |
| květen | 2,165 % |
| červen | 1,649 % |
| červenec | 1,753 % |
| srpen | 1,753 % |
| září | 1,753 % |
| říjen | 2,680 % |
| listopad | 2,680 % |
| prosinec | 2,680 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,518 % |
| únor | 2,623 % |
| březen | 2,623 % |
| duben | 2,518 % |
| květen | 2,371 % |
| červen | 2,165 % |
| červenec | 2,577 % |
| srpen | 2,268 % |
| září | 2,268 % |
| říjen | 2,474 % |
| listopad | 2,062 % |
| prosinec | 1,959 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 2,396 % |
| červen | 2,623 % |
| září | 2,099 % |
| říjen | 1,574 % |
| listopad | 1,259 % |
| prosinec | 1,469 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,929 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,541 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,351 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,694 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,954 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,116 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,149 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Borku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| DLAREZA s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Borku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Borku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Borku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Borku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Borku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
DLAŽDIČDLAREZA s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (m/ž)CZECH DOORS a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné