Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Adamově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Adamova a okresu České Budějovice najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Adamově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 046 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,46 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Adamově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,094 % |
| únor | 1,563 % |
| březen | 1,250 % |
| duben | 1,250 % |
| květen | 1,504 % |
| červen | 1,654 % |
| červenec | 1,203 % |
| srpen | 1,353 % |
| září | 1,504 % |
| říjen | 1,654 % |
| listopad | 1,654 % |
| prosinec | 1,805 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,468 % |
| únor | 1,142 % |
| březen | 1,142 % |
| duben | 1,631 % |
| květen | 1,958 % |
| červen | 1,794 % |
| červenec | 1,631 % |
| srpen | 1,468 % |
| září | 1,468 % |
| říjen | 1,631 % |
| listopad | 1,406 % |
| prosinec | 1,250 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,777 % |
| únor | 1,777 % |
| březen | 1,616 % |
| duben | 1,131 % |
| květen | 1,305 % |
| červen | 1,631 % |
| červenec | 1,958 % |
| srpen | 1,631 % |
| září | 0,979 % |
| říjen | 0,816 % |
| listopad | 1,142 % |
| prosinec | 1,142 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,958 % |
| únor | 1,794 % |
| březen | 2,121 % |
| duben | 1,958 % |
| květen | 1,616 % |
| červen | 1,292 % |
| červenec | 1,616 % |
| srpen | 1,777 % |
| září | 1,454 % |
| říjen | 1,777 % |
| listopad | 1,939 % |
| prosinec | 2,423 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,960 % |
| únor | 1,280 % |
| březen | 1,760 % |
| duben | 2,400 % |
| květen | 2,447 % |
| červen | 2,284 % |
| červenec | 2,447 % |
| srpen | 2,447 % |
| září | 1,794 % |
| říjen | 1,631 % |
| listopad | 2,121 % |
| prosinec | 1,958 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,661 % |
| únor | 1,495 % |
| březen | 0,831 % |
| duben | 0,997 % |
| květen | 0,800 % |
| červen | 0,640 % |
| červenec | 0,480 % |
| srpen | 0,800 % |
| září | 0,960 % |
| říjen | 0,480 % |
| listopad | 0,480 % |
| prosinec | 0,640 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,505 % |
| únor | 1,672 % |
| březen | 1,672 % |
| duben | 1,672 % |
| květen | 1,495 % |
| červen | 0,831 % |
| červenec | 1,329 % |
| srpen | 1,329 % |
| září | 1,163 % |
| říjen | 0,997 % |
| listopad | 1,163 % |
| prosinec | 1,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,650 % |
| únor | 1,943 % |
| březen | 1,767 % |
| duben | 1,237 % |
| květen | 1,171 % |
| červen | 1,672 % |
| červenec | 2,007 % |
| srpen | 1,672 % |
| září | 1,171 % |
| říjen | 1,338 % |
| listopad | 1,171 % |
| prosinec | 1,672 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,646 % |
| únor | 2,646 % |
| březen | 2,822 % |
| duben | 2,998 % |
| květen | 3,180 % |
| červen | 2,827 % |
| červenec | 2,827 % |
| srpen | 2,650 % |
| září | 2,297 % |
| říjen | 1,943 % |
| listopad | 2,297 % |
| prosinec | 3,180 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,195 % |
| červen | 3,527 % |
| září | 3,351 % |
| říjen | 3,704 % |
| listopad | 2,998 % |
| prosinec | 3,527 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,638 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,893 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,044 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,657 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,387 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,638 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,000 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Adamově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Adamově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Adamově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Adamova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Adamově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Adamově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné