Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Slušovicích registrováno celkem 12 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 2 929 obyvatel Slušovic dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Slušovicích. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 1 na 12, tedy přibližně o 1 100,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 2 929 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Slušovicích. V posledním dostupném roce připadá přibližně 10,24 praktiků, 6,83 stomatologických pracovišť, 6,83 pediatrických ordinací, 3,41 gynekologických míst a 6,83 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Slušovicích. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře s počtem 3 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 3 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 10,24.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ordinace Bartl Švach s.r.o. | +420577983662 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| REMEDY s.r.o. | +420577983210 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Všeobecný lékař s.r.o. | vseobecnylekar@vseobecnylekar.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,83.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MedChild, s.r.o. | +420602583743 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marta Hradecká | +420577983301 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2013, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,83.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LINDENT s.r.o. | +420577981617 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Plombička s.r.o. | +420577983255 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2010, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,41.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GYNTOP s.r.o. | +420774989845 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OK REHABILITACE s.r.o. | +420592612342 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Klára Hynčicová | +420777079058 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OK REHABILITACE s.r.o. | +420592612342 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o. | +420577659111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SAREMA LIBEREC s.r.o. | +420776104656 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PsychéMedic s.r.o. | +420577220899 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Hana Sedláková | +420777014889 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Hana Sedláková | +420777014889 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Lenka Sýkora Opravilová | +420728506780 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychologická ordinace Altera s.r.o. | +420777342253 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,83.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Damapharm s.r.o., Lékárna na Náměstí Svobody | +420576000235 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Slušovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční Otrokovice s.r.o. | +420577932614 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jarmila Šneidrová s.r.o. | +420576121025 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace MUDr. Šternberská - Javoříková, s.r.o. | +420577522097 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Němeček Daniel s.r.o. | +420577438830 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OCUSAN s.r.o. | +420739247305 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 10,24 |
| 2024 | 3 | 10,19 |
| 2023 | 2 | 6,75 |
| 2022 | 2 | 6,78 |
| 2021 | 2 | 6,92 |
| 2020 | 2 | 6,76 |
| 2019 | 2 | 6,74 |
| 2018 | 2 | 6,71 |
| 2017 | 2 | 6,69 |
| 2016 | 2 | 6,75 |
| 2015 | 2 | 6,76 |
| 2014 | 2 | 6,80 |
| 2013 | 2 | 6,86 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 6,83 |
| 2024 | 2 | 6,79 |
| 2023 | 2 | 6,75 |
| 2022 | 2 | 6,78 |
| 2021 | 2 | 6,92 |
| 2020 | 2 | 6,76 |
| 2019 | 2 | 6,74 |
| 2018 | 2 | 6,71 |
| 2017 | 2 | 6,69 |
| 2016 | 2 | 6,75 |
| 2015 | 2 | 6,76 |
| 2014 | 2 | 6,80 |
| 2013 | 2 | 6,86 |
| 2012 | 1 | 3,38 |
| 2011 | 1 | 3,35 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 6,83 |
| 2024 | 2 | 6,79 |
| 2023 | 2 | 6,75 |
| 2022 | 2 | 6,78 |
| 2021 | 2 | 6,92 |
| 2020 | 2 | 6,76 |
| 2019 | 2 | 6,74 |
| 2018 | 2 | 6,71 |
| 2017 | 2 | 6,69 |
| 2016 | 2 | 6,75 |
| 2015 | 1 | 3,38 |
| 2014 | 1 | 3,40 |
| 2013 | 1 | 3,43 |
| 2012 | 1 | 3,38 |
| 2011 | 1 | 3,35 |
| 2010 | 1 | 3,35 |
| 2009 | 1 | 3,37 |
| 2008 | 1 | 3,36 |
| 2007 | 1 | 3,38 |
| 2006 | 1 | 3,39 |
| 2005 | 1 | 3,39 |
| 2004 | 1 | 3,42 |
| 2003 | 1 | 3,44 |
| 2002 | 1 | 3,41 |
| 2001 | 1 | 3,37 |
| 2000 | 1 | 3,30 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,41 |
| 2024 | 1 | 3,40 |
| 2023 | 1 | 3,38 |
| 2022 | 1 | 3,39 |
| 2021 | 1 | 3,46 |
| 2020 | 1 | 3,38 |
| 2019 | 1 | 3,37 |
| 2018 | 1 | 3,36 |
| 2017 | 1 | 3,35 |
| 2016 | 1 | 3,38 |
| 2015 | 1 | 3,38 |
| 2014 | 1 | 3,40 |
| 2013 | 1 | 3,43 |
| 2012 | 1 | 3,38 |
| 2011 | 1 | 3,35 |
| 2010 | 1 | 3,35 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 6,83 |
| 2024 | 2 | 6,79 |
| 2023 | 2 | 6,75 |
| 2022 | 2 | 6,78 |
| 2021 | 2 | 6,92 |
| 2020 | 1 | 3,38 |
| 2019 | 1 | 3,37 |
| 2018 | 1 | 3,36 |
| 2017 | 1 | 3,35 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Bc. PETRA POLACHOVÁ | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Slušovice | Vítězství 101 | Bc. PETRA POLACHOVÁ | 1.8.2025 |
| Všeobecný lékař s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Slušovice | nám. Svobody 710 | Všeobecný lékař s.r.o. | 1.5.2024 |
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | Lékárna | Slušovice | Vítězství 101 | Health and Beauty shops s.r.o. | 1.9.2021 |
| MUDr. MICHAL PŘIKRYL | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Slušovice | 710 | MUDr. MICHAL PŘIKRYL | 1.3.2018 |
| Damapharm s.r.o., Lékárna na Náměstí Svobody | Lékárna | Slušovice | nám. Svobody 710 | Damapharm s.r.o. | 1.9.2017 |
| MedChild, s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Slušovice | Vítězství 101 | MedChild, s.r.o. | 1.7.2016 |
| LINDENT s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Slušovice | Vítězství 101 | LINDENT s.r.o. | 1.11.2013 |
| Ordinace Bartl Švach s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Slušovice | Družstevní 399 | Ordinace Bartl Švach s.r.o. | 1.2.2013 |
| REMEDY s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Slušovice | Vítězství 101 | REMEDY s.r.o. | 1.1.2013 |
| Plombička s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Slušovice | Vítězství 101 | Plombička s.r.o. | 1.11.2011 |
| GYNTOP s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Slušovice | Vítězství 101 | GYNTOP s.r.o. | 4.1.2010 |
| MUDr. Marta Hradecká | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Slušovice | Hřbitovní 172 | MUDr. Marta Hradecká | 1.3.1993 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Slušovicích, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné