Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Ústí nad Labem 407 aktivních zdravotnických zařízení. Na 117 249 obyvatel tak připadá přibližně 34,71 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Ústí nad Labem. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 78 na 381, tedy přibližně o 388,5 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 117 249 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Ústí nad Labem. V posledním dostupném roce připadá přibližně 4,61 praktiků, 4,18 stomatologických pracovišť, 1,54 pediatrických ordinací, 3,24 gynekologických míst a 1,71 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Ústí nad Labem. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 130 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 54 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 51 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 51 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 45, tedy přibližně 750,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,35.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Váš praktik Ústí nad Labem s.r.o. | +420472745100 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DIAGNOSTIKA, s.r.o. | +420601205078 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MedicalHelp Česká republika s.r.o. | +420224946219 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Martina Hrtánková | +420475500405 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MOJE AMBULANCE a.s. | +420411192241 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 17 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 17 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13, tedy přibližně 325,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,45.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medicus Junior s.r.o. | +420739585197 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DS Malátova s.r.o. | +420475621770 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Antonín GABERA | +420475500421 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětský lékař Ústí nad Labem s.r.o. | +420475500549 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Moravcová | +420721132201 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 47 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 47 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 12. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 35, tedy přibližně 291,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,01.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROSEADENT s.r.o. | +420604606556 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Zubní nad Labem s.r.o. | +420705205889 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DENTMATO s.r.o. | +420475201253 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DENTATREND s.r.o. | +420472717540 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DentTrmice s.r.o. | +420475620080 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 37 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 37 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 14. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 23, tedy přibližně 164,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,16.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TeeS s.r.o. | +420472744966 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie MUDr. Brožek s.r.o. | +420777311494 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNEKOLOGIE STŘEKOV, s.r.o. | +420778444387 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HAVAJ Gyn s.r.o. | +420472731318 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jana Rešlová | +420475209388 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 34 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 34 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 5. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 29, tedy přibližně 580,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,90.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bc. Kateřina Stará | +420472770844 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| REKOMA s.r.o. | +420603777383 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OK REHABILITACE s.r.o. | +420592612342 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OK REHABILITACE s.r.o. | +420592612342 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Barbora Kinclová | +420724755309 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 24 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 24 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 18, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,05.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. ERIK PETROVSKÝ | +420778674014 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DRUG-OUT Klub, z.s. | +420721300433 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Recovery net, s.r.o. | +420777937901 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ARTPHILIA s.r.o. | +420603820036 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PSYCHIATRIE MUDr. KREUZINGER, s.r.o. | +420475201987 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 20 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 20 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 18, tedy přibližně 900,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,71.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LÉKÁRNÍCI 95 s.r.o., Lékárna BONATE | +420352686754 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Ústí nad Labem ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,77.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oftimed s.r.o. | +420773557302 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční Sušický s.r.o. | +420475200180 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Premium Clinic s.r.o. | +420734579000 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Topmed s.r.o. | +420773557302 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. | +420477114126 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 51 | 4,35 |
| 2024 | 47 | 3,98 |
| 2023 | 44 | 3,72 |
| 2022 | 43 | 3,62 |
| 2021 | 43 | 3,68 |
| 2020 | 42 | 3,54 |
| 2019 | 42 | 3,52 |
| 2018 | 40 | 3,35 |
| 2017 | 35 | 2,93 |
| 2016 | 33 | 2,77 |
| 2015 | 30 | 2,51 |
| 2014 | 26 | 2,18 |
| 2013 | 22 | 1,84 |
| 2012 | 21 | 1,75 |
| 2011 | 17 | 1,41 |
| 2010 | 14 | 1,15 |
| 2009 | 14 | 1,15 |
| 2008 | 13 | 1,07 |
| 2007 | 11 | 0,92 |
| 2006 | 9 | 0,75 |
| 2005 | 9 | 0,76 |
| 2004 | 9 | 0,76 |
| 2003 | 9 | 0,77 |
| 2002 | 7 | 0,60 |
| 2001 | 7 | 0,60 |
| 2000 | 6 | 0,51 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 47 | 4,01 |
| 2024 | 45 | 3,81 |
| 2023 | 43 | 3,63 |
| 2022 | 43 | 3,62 |
| 2021 | 40 | 3,42 |
| 2020 | 39 | 3,29 |
| 2019 | 37 | 3,10 |
| 2018 | 36 | 3,01 |
| 2017 | 32 | 2,68 |
| 2016 | 32 | 2,68 |
| 2015 | 28 | 2,34 |
| 2014 | 28 | 2,34 |
| 2013 | 26 | 2,18 |
| 2012 | 25 | 2,09 |
| 2011 | 22 | 1,83 |
| 2010 | 20 | 1,64 |
| 2009 | 17 | 1,40 |
| 2008 | 16 | 1,32 |
| 2007 | 16 | 1,33 |
| 2006 | 15 | 1,26 |
| 2005 | 15 | 1,26 |
| 2004 | 15 | 1,27 |
| 2003 | 14 | 1,19 |
| 2002 | 14 | 1,19 |
| 2001 | 13 | 1,11 |
| 2000 | 12 | 1,01 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 17 | 1,45 |
| 2024 | 17 | 1,44 |
| 2023 | 17 | 1,44 |
| 2022 | 16 | 1,35 |
| 2021 | 16 | 1,37 |
| 2020 | 16 | 1,35 |
| 2019 | 16 | 1,34 |
| 2018 | 14 | 1,17 |
| 2017 | 14 | 1,17 |
| 2016 | 14 | 1,17 |
| 2015 | 14 | 1,17 |
| 2014 | 11 | 0,92 |
| 2013 | 11 | 0,92 |
| 2012 | 10 | 0,84 |
| 2011 | 10 | 0,83 |
| 2010 | 10 | 0,82 |
| 2009 | 8 | 0,66 |
| 2008 | 8 | 0,66 |
| 2007 | 8 | 0,67 |
| 2006 | 6 | 0,50 |
| 2005 | 6 | 0,51 |
| 2004 | 5 | 0,42 |
| 2003 | 4 | 0,34 |
| 2002 | 4 | 0,34 |
| 2001 | 4 | 0,34 |
| 2000 | 4 | 0,34 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 37 | 3,16 |
| 2024 | 37 | 3,14 |
| 2023 | 36 | 3,04 |
| 2022 | 35 | 2,95 |
| 2021 | 34 | 2,91 |
| 2020 | 34 | 2,87 |
| 2019 | 33 | 2,77 |
| 2018 | 30 | 2,51 |
| 2017 | 29 | 2,43 |
| 2016 | 28 | 2,35 |
| 2015 | 26 | 2,18 |
| 2014 | 25 | 2,09 |
| 2013 | 25 | 2,09 |
| 2012 | 23 | 1,92 |
| 2011 | 22 | 1,83 |
| 2010 | 19 | 1,56 |
| 2009 | 19 | 1,56 |
| 2008 | 19 | 1,57 |
| 2007 | 19 | 1,58 |
| 2006 | 16 | 1,34 |
| 2005 | 16 | 1,35 |
| 2004 | 16 | 1,36 |
| 2003 | 15 | 1,28 |
| 2002 | 14 | 1,19 |
| 2001 | 14 | 1,19 |
| 2000 | 14 | 1,18 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 20 | 1,71 |
| 2024 | 18 | 1,53 |
| 2023 | 18 | 1,52 |
| 2022 | 17 | 1,43 |
| 2021 | 16 | 1,37 |
| 2020 | 16 | 1,35 |
| 2019 | 14 | 1,17 |
| 2018 | 13 | 1,09 |
| 2017 | 12 | 1,00 |
| 2016 | 9 | 0,75 |
| 2015 | 9 | 0,75 |
| 2014 | 7 | 0,59 |
| 2013 | 7 | 0,59 |
| 2012 | 5 | 0,42 |
| 2011 | 4 | 0,33 |
| 2010 | 4 | 0,33 |
| 2009 | 3 | 0,25 |
| 2008 | 3 | 0,25 |
| 2007 | 3 | 0,25 |
| 2006 | 3 | 0,25 |
| 2005 | 3 | 0,25 |
| 2004 | 3 | 0,25 |
| 2003 | 2 | 0,17 |
| 2002 | 2 | 0,17 |
| 2001 | 2 | 0,17 |
| 2000 | 2 | 0,17 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 24 | 2,05 |
| 2024 | 23 | 1,95 |
| 2023 | 22 | 1,86 |
| 2022 | 21 | 1,77 |
| 2021 | 20 | 1,71 |
| 2020 | 19 | 1,60 |
| 2019 | 17 | 1,42 |
| 2018 | 17 | 1,42 |
| 2017 | 16 | 1,34 |
| 2016 | 15 | 1,26 |
| 2015 | 14 | 1,17 |
| 2014 | 14 | 1,17 |
| 2013 | 13 | 1,09 |
| 2012 | 10 | 0,84 |
| 2011 | 10 | 0,83 |
| 2010 | 10 | 0,82 |
| 2009 | 10 | 0,82 |
| 2008 | 10 | 0,83 |
| 2007 | 9 | 0,75 |
| 2006 | 8 | 0,67 |
| 2005 | 7 | 0,59 |
| 2004 | 7 | 0,59 |
| 2003 | 7 | 0,60 |
| 2002 | 6 | 0,51 |
| 2001 | 6 | 0,51 |
| 2000 | 6 | 0,51 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 0,77 |
| 2024 | 9 | 0,76 |
| 2023 | 7 | 0,59 |
| 2022 | 6 | 0,50 |
| 2021 | 6 | 0,51 |
| 2020 | 6 | 0,51 |
| 2019 | 6 | 0,50 |
| 2018 | 6 | 0,50 |
| 2017 | 6 | 0,50 |
| 2016 | 5 | 0,42 |
| 2015 | 5 | 0,42 |
| 2014 | 5 | 0,42 |
| 2013 | 5 | 0,42 |
| 2012 | 5 | 0,42 |
| 2011 | 4 | 0,33 |
| 2010 | 4 | 0,33 |
| 2009 | 4 | 0,33 |
| 2008 | 4 | 0,33 |
| 2007 | 4 | 0,33 |
| 2006 | 3 | 0,25 |
| 2005 | 3 | 0,25 |
| 2004 | 3 | 0,25 |
| 2003 | 3 | 0,26 |
| 2002 | 3 | 0,26 |
| 2001 | 3 | 0,26 |
| 2000 | 3 | 0,25 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Ústí nad Labem s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Ústí nad Labem | 380 | 40 | 41 | 15 |
| Trmice | 6 | 2 | 1 | 1 |
| Chlumec | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Chabařovice | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Petrovice | 3 | 1 | 0 | 1 |
| Libouchec | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Povrly | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Řehlovice | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Chuderov | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ryjice | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Tisá | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Velké Březno | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Velké Chvojno | 1 | 1 | 0 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. ERIK PETROVSKÝ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ústí nad Labem | Hluboká 33 | MUDr. ERIK PETROVSKÝ | 30.9.2026 |
| ROSEADENT s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ústí nad Labem | Koněvova 1942/27 | ROSEADENT s.r.o. | 23.9.2026 |
| Váš praktik Ústí nad Labem s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Ústí nad Labem | Žukovova 49/30 | Váš praktik Ústí nad Labem s.r.o. | 22.9.2026 |
| MUDr. Alžběta Svobodová | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ústí nad Labem | Bratislavská 1369/6 | MUDr. Alžběta Svobodová | 17.9.2026 |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | Ostatní zdravotnická zařízení | Ústí nad Labem | Sociální péče 3652/13 | Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1.9.2026 |
| Bc. Eliška Pláničková | Samostatné zařízení porodní asistence | Ústí nad Labem | Slavíčkova 269/1 | Bc. Eliška Pláničková | 1.9.2026 |
| GYNTES s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Ústí nad Labem | Masarykova 3488/1 | GYNTES s.r.o. | 18.7.2026 |
| KODANO.CZ s.r.o. | Oční optika | Ústí nad Labem | Bílinská 3490/6 | KODANO.CZ s.r.o. | 1.7.2026 |
| Z Rodevachu s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ústí nad Labem | V Jirchářích 705/3 | Z Rodevachu s.r.o. | 1.7.2026 |
| Pelcnea s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ústí nad Labem | Hluboká 33 | Pelcnea s.r.o. | 1.5.2026 |
| DIAGNOSTIKA, s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Ústí nad Labem | U Vlečky 3086/6 | DIAGNOSTIKA, s.r.o. | 1.4.2026 |
| Medicus Junior s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Ústí nad Labem | Hluboká 33 | Medicus Junior s.r.o. | 1.4.2026 |
| Dental Yuli s.r.o. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Ústí nad Labem | Hrnčířská 64/4 | Dental Yuli s.r.o. | 20.3.2026 |
| Bc. Kateřina Stará | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Ústí nad Labem | SNP 2451/41 | Bc. Kateřina Stará | 10.3.2026 |
| DIAGNOSTIKA, s.r.o. | Odběrová místnost | Ústí nad Labem | Ve Stromkách 460/10 | DIAGNOSTIKA, s.r.o. | 10.3.2026 |
| Hydromedical plus care s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Ústí nad Labem | Masarykova 2431/94 | Hydromedical plus care s.r.o. | 7.3.2026 |
| Kardio Ústí s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ústí nad Labem | Zahradní 91/18 | Kardio Ústí s.r.o. | 1.3.2026 |
| ENDODIAS UL s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ústí nad Labem | Mírová 2700/8 | ENDODIAS UL s.r.o. | 1.3.2026 |
| MUDr. PETRA MELUZINOVÁ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ústí nad Labem | SNP 2451/41 | MUDr. PETRA MELUZINOVÁ | 15.2.2026 |
| Zubní Klinika Vozniakovych, s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ústí nad Labem | Masarykova 3488/1 | Zubní Klinika Vozniakovych, s.r.o. | 15.2.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Ústí nad Labem, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Ústí nad Labem, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| ROSEADENT s.r.o. | zubní lékařství | Chabařovice | Husovo náměstí 1 | Aktuálně neevidováno |
| Fyzioterapijon s.r.o. | Fyzioterapeut | Ústí nad Labem | Masarykova 794/320 | Aktuálně neevidováno |
| Pelcnea s.r.o. | neurologie | Ústí nad Labem | U Vlečky 3086/6 | Aktuálně neevidováno |
| MEDIVEL s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Ústí nad Labem | Masarykova 814/318c | Aktuálně neevidováno |
| REKOMA ÚL s.r.o. | Fyzioterapeut | Ústí nad Labem | Špitálské náměstí 3517/1b | Aktuálně neevidováno |
| MDDr. Markéta BENEŠOVÁ | Dentální hygienistka, zubní lékařství | Chabařovice | Husovo náměstí 1 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Přemysl Pech | vnitřní lékařství | Povrly | Školní 76/3 | Aktuálně neevidováno |
| Dent-MUDr. Dvořák s.r.o. | zubní lékařství | Ústí nad Labem | Pařížská 1217/9 | Aktuálně neevidováno |
| Fyzioterapijon s.r.o. | Fyzioterapeut | Chlumec | Stradovská 384 | Aktuálně neevidováno |
| Dentasmile UL s.r.o. | zubní lékařství | Ústí nad Labem | Velká Hradební 3385/9 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Přemysl Pech | vnitřní lékařství | Ústí nad Labem | Šrámkova 3319/2a | Aktuálně neevidováno |
| Pediatrie Chlumec s.r.o. | praktické lékařství pro děti a dorost | Chlumec | Cyrilská 194 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Petr Vinš | ortodoncie | Ústí nad Labem | Masarykova 781/318b | Aktuálně neevidováno |
| Centrum orálního zdraví, o.p.s. | zubní lékařství | Ústí nad Labem | Palachova 700/35 | Aktuálně neevidováno |
| REMEDIUM - HŠ, spol. s r.o., Lékárna Remedium | praktické lékárenství | Ústí nad Labem | U Pivovarské zahrady 793/5 | Aktuálně neevidováno |
| LÉKÁRNA LONDÝNSKÁ, spol. s r.o. | praktické lékárenství | Libouchec | 82 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Dušan Malenčik | všeobecné praktické lékařství | Tisá | 338 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Dušan Malenčik | všeobecné praktické lékařství | Ústí nad Labem | Žukovova 49/30 | Aktuálně neevidováno |
| Eva Fabiánová | Fyzioterapeut | Ústí nad Labem | SNP 2452/43 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Zbyněk Danda | chirurgie | Ústí nad Labem | Mlýnská 396 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné