Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Mělník 333 aktivních zdravotnických zařízení. Na 115 209 obyvatel tak připadá přibližně 28,90 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Mělník. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 37 na 308, tedy přibližně o 732,4 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 115 209 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Mělník. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,12 praktiků, 3,99 stomatologických pracovišť, 1,74 pediatrických ordinací, 1,22 gynekologických míst a 2,00 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Mělník. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 78 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 59 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 57 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 57 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 9. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 48, tedy přibližně 533,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,95.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iatri Cauti, s.r.o. | +420603181811 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Skymed s.r.o. | +420777222818 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Skymed s.r.o. | +420777222818 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mělnická zdravotní, a.s., ord. praktického lékaře | +420315639111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| EUC PLS s.r.o. | +420222300300 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 18 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 18 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 15, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,56.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DS Mělník, s.r.o. | +420315621201 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PEYCHL s.r.o. | +420315688486 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, Ordinace PLDD | +420321756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, ordinace PLDD | +420321756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, ordinace PLDD | +420321756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 42 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 42 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 34, tedy přibližně 425,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,65.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SunnyDent s.r.o. | +420776644543 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BREG s.r.o. | +420777871112 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PROMEDICAL CENTRUM, s.r.o. | +420315602060 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MV Dent s.r.o. | +420777834555 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kamila Lelková Černušáková | +420315724140 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 14 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 14 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13, tedy přibližně 1 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,22.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mělnická zdravotní, a.s., gynekologická ambulance a ultrazvukové pracoviště | +420315639111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ORIGYN TBM s.r.o. | +420315627507 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie MUDr. Jaromír Karban s.r.o. | +420315683180 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. HELENA VOLKOVÁ s.r.o. | +420737422173 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ALFAGYN s.r.o. | +420734420030 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 20 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 20 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16, tedy přibližně 400,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,74.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bc. VERONIKA RŮŽIČKOVÁ | +420732515352 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PROMEDICAL CENTRUM, s.r.o. | +420315602060 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Martina Pospíšilová | +420721663535 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. KRISTÝNA MIŠKOVSKÁ | +420732803700 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. JANA TRUHLÁŘOVÁ | +420728710465 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 19 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 19 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 18, tedy přibližně 1 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,65.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychiatrie Mělník, s.r.o. | +420315624343 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ADIKTOLOGICKÉ CENTRUM, s.r.o. | +420603867385 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Šárka BÍNOVÁ s.r.o. | +420606652644 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| RHG spol. s r.o., Nemocnice s poliklinikou v Kralupech nad Vltavou | +420220911032 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Drahuše Široká, klinická psychologie | +420315695962 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 22 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 22 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 20, tedy přibližně 1 000,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,91.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELENOR s.r.o., OOVL Tišice | +420734854187 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Mělník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2015, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,69.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornea Lexum s.r.o | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MediPort Neratovice s.r.o. | +420315683344 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mělnická zdravotní, a.s., Nemocnice Mělník | +420315639111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Dana Zimáková | +420315626353 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Irena Kuželová | +420605865264 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 57 | 4,95 |
| 2024 | 54 | 4,70 |
| 2023 | 51 | 4,47 |
| 2022 | 49 | 4,33 |
| 2021 | 47 | 4,30 |
| 2020 | 46 | 4,18 |
| 2019 | 44 | 4,03 |
| 2018 | 42 | 3,88 |
| 2017 | 39 | 3,64 |
| 2016 | 39 | 3,66 |
| 2015 | 38 | 3,60 |
| 2014 | 35 | 3,33 |
| 2013 | 25 | 2,40 |
| 2012 | 22 | 2,11 |
| 2011 | 21 | 2,02 |
| 2010 | 20 | 1,95 |
| 2009 | 20 | 1,97 |
| 2008 | 17 | 1,70 |
| 2007 | 14 | 1,43 |
| 2006 | 14 | 1,46 |
| 2005 | 13 | 1,36 |
| 2004 | 13 | 1,36 |
| 2003 | 13 | 1,36 |
| 2002 | 13 | 1,37 |
| 2001 | 12 | 1,27 |
| 2000 | 9 | 0,95 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 42 | 3,65 |
| 2024 | 38 | 3,31 |
| 2023 | 35 | 3,07 |
| 2022 | 31 | 2,74 |
| 2021 | 30 | 2,74 |
| 2020 | 28 | 2,55 |
| 2019 | 27 | 2,47 |
| 2018 | 26 | 2,40 |
| 2017 | 23 | 2,14 |
| 2016 | 20 | 1,88 |
| 2015 | 19 | 1,80 |
| 2014 | 16 | 1,52 |
| 2013 | 14 | 1,34 |
| 2012 | 13 | 1,25 |
| 2011 | 13 | 1,25 |
| 2010 | 12 | 1,17 |
| 2009 | 10 | 0,99 |
| 2008 | 9 | 0,90 |
| 2007 | 9 | 0,92 |
| 2006 | 9 | 0,94 |
| 2005 | 8 | 0,84 |
| 2004 | 8 | 0,84 |
| 2003 | 8 | 0,84 |
| 2002 | 8 | 0,84 |
| 2001 | 8 | 0,85 |
| 2000 | 8 | 0,84 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 18 | 1,56 |
| 2024 | 17 | 1,48 |
| 2023 | 16 | 1,40 |
| 2022 | 15 | 1,33 |
| 2021 | 15 | 1,37 |
| 2020 | 12 | 1,09 |
| 2019 | 11 | 1,01 |
| 2018 | 11 | 1,02 |
| 2017 | 11 | 1,03 |
| 2016 | 11 | 1,03 |
| 2015 | 8 | 0,76 |
| 2014 | 8 | 0,76 |
| 2013 | 6 | 0,58 |
| 2012 | 6 | 0,58 |
| 2011 | 4 | 0,38 |
| 2010 | 4 | 0,39 |
| 2009 | 4 | 0,39 |
| 2008 | 4 | 0,40 |
| 2007 | 3 | 0,31 |
| 2006 | 3 | 0,31 |
| 2005 | 3 | 0,31 |
| 2004 | 3 | 0,31 |
| 2003 | 3 | 0,31 |
| 2002 | 3 | 0,32 |
| 2001 | 3 | 0,32 |
| 2000 | 3 | 0,32 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 14 | 1,22 |
| 2024 | 13 | 1,13 |
| 2023 | 12 | 1,05 |
| 2022 | 11 | 0,97 |
| 2021 | 11 | 1,01 |
| 2020 | 11 | 1,00 |
| 2019 | 11 | 1,01 |
| 2018 | 11 | 1,02 |
| 2017 | 10 | 0,93 |
| 2016 | 10 | 0,94 |
| 2015 | 9 | 0,85 |
| 2014 | 8 | 0,76 |
| 2013 | 8 | 0,77 |
| 2012 | 7 | 0,67 |
| 2011 | 7 | 0,67 |
| 2010 | 5 | 0,49 |
| 2009 | 4 | 0,39 |
| 2008 | 4 | 0,40 |
| 2007 | 3 | 0,31 |
| 2006 | 3 | 0,31 |
| 2005 | 2 | 0,21 |
| 2004 | 2 | 0,21 |
| 2003 | 2 | 0,21 |
| 2002 | 1 | 0,11 |
| 2001 | 1 | 0,11 |
| 2000 | 1 | 0,11 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 22 | 1,91 |
| 2024 | 21 | 1,83 |
| 2023 | 19 | 1,67 |
| 2022 | 17 | 1,50 |
| 2021 | 16 | 1,46 |
| 2020 | 16 | 1,45 |
| 2019 | 16 | 1,46 |
| 2018 | 14 | 1,29 |
| 2017 | 13 | 1,21 |
| 2016 | 13 | 1,22 |
| 2015 | 13 | 1,23 |
| 2014 | 12 | 1,14 |
| 2013 | 12 | 1,15 |
| 2012 | 9 | 0,86 |
| 2011 | 9 | 0,86 |
| 2010 | 8 | 0,78 |
| 2009 | 7 | 0,69 |
| 2008 | 7 | 0,70 |
| 2007 | 7 | 0,72 |
| 2006 | 7 | 0,73 |
| 2005 | 6 | 0,63 |
| 2004 | 5 | 0,52 |
| 2003 | 3 | 0,31 |
| 2002 | 2 | 0,21 |
| 2001 | 2 | 0,21 |
| 2000 | 2 | 0,21 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 19 | 1,65 |
| 2024 | 19 | 1,66 |
| 2023 | 19 | 1,67 |
| 2022 | 16 | 1,41 |
| 2021 | 15 | 1,37 |
| 2020 | 15 | 1,36 |
| 2019 | 13 | 1,19 |
| 2018 | 12 | 1,11 |
| 2017 | 11 | 1,03 |
| 2016 | 9 | 0,84 |
| 2015 | 8 | 0,76 |
| 2014 | 8 | 0,76 |
| 2013 | 7 | 0,67 |
| 2012 | 7 | 0,67 |
| 2011 | 5 | 0,48 |
| 2010 | 5 | 0,49 |
| 2009 | 5 | 0,49 |
| 2008 | 4 | 0,40 |
| 2007 | 4 | 0,41 |
| 2006 | 3 | 0,31 |
| 2005 | 3 | 0,31 |
| 2004 | 3 | 0,31 |
| 2003 | 2 | 0,21 |
| 2002 | 2 | 0,21 |
| 2001 | 2 | 0,21 |
| 2000 | 1 | 0,11 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 0,69 |
| 2024 | 8 | 0,70 |
| 2023 | 8 | 0,70 |
| 2022 | 8 | 0,71 |
| 2021 | 8 | 0,73 |
| 2020 | 8 | 0,73 |
| 2019 | 8 | 0,73 |
| 2018 | 8 | 0,74 |
| 2017 | 8 | 0,75 |
| 2016 | 8 | 0,75 |
| 2015 | 8 | 0,76 |
| 2014 | 7 | 0,67 |
| 2013 | 7 | 0,67 |
| 2012 | 7 | 0,67 |
| 2011 | 5 | 0,48 |
| 2010 | 5 | 0,49 |
| 2009 | 5 | 0,49 |
| 2008 | 5 | 0,50 |
| 2007 | 4 | 0,41 |
| 2006 | 4 | 0,42 |
| 2005 | 3 | 0,31 |
| 2004 | 2 | 0,21 |
| 2003 | 2 | 0,21 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Mělník s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Mělník | 115 | 9 | 14 | 7 |
| Kralupy nad Vltavou | 98 | 14 | 9 | 5 |
| Neratovice | 53 | 7 | 7 | 3 |
| Kostelec nad Labem | 7 | 3 | 1 | 1 |
| Veltrusy | 7 | 1 | 2 | 1 |
| Mšeno | 6 | 2 | 1 | 1 |
| Dolní Beřkovice | 5 | 1 | 1 | 0 |
| Lužec nad Vltavou | 5 | 1 | 1 | 0 |
| Tišice | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Byšice | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Liběchov | 3 | 1 | 1 | 0 |
| Všetaty | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Horní Počaply | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Libiš | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Mělnické Vtelno | 2 | 1 | 0 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Iatri Cauti, s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Postřižín | Vinohradská 375 | Iatri Cauti, s.r.o. | 17.9.2026 |
| VERONIKA KUBÍČKOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Kralupy nad Vltavou | Rákosová 588 | VERONIKA KUBÍČKOVÁ DiS. | 17.9.2026 |
| Mgr. ONDŘEJ VANYA | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Neratovice | Kojetická 1021 | Mgr. ONDŘEJ VANYA | 12.9.2026 |
| DS Mělník, s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Mělník | Kpt. Jaroše 569/36 | DS Mělník, s.r.o. | 1.9.2026 |
| Mgr. MONIKA WAGNEROVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Kojetice | Moravcova 7 | Mgr. MONIKA WAGNEROVÁ | 1.9.2026 |
| Kejmarova MamaCare s.r.o. | Samostatné zařízení porodní asistence | Kralupy nad Vltavou | Nerudova 1094 | Kejmarova MamaCare s.r.o. | 1.9.2026 |
| Bc. KATEŘINA PRŮŠOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Dolní Beřkovice | Tyršova 198 | Bc. KATEŘINA PRŮŠOVÁ | 1.9.2026 |
| Ivana Jaklová | Samostatné zařízení porodní asistence | Mělník | Studentská 3279 | Ivana Jaklová | 1.9.2026 |
| Mgr. Dominika Krivdová | Samostatné zařízení porodní asistence | Mělník | Veslařská 3275 | Mgr. Dominika Krivdová | 1.9.2026 |
| Klinika U Zámku s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Mělník | Husova 45/10 | Klinika U Zámku s.r.o. | 28.8.2026 |
| ELENOR s.r.o., OOVL Tišice | Lékárna | Tišice | Ke křížku 510 | ELENOR s.r.o. | 31.7.2026 |
| MUDr. Kateřina Kvíčalová s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Neratovice | Dr. E. Beneše 1545 | MUDr. Kateřina Kvíčalová s.r.o. | 22.7.2026 |
| Estekralupy s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kralupy nad Vltavou | Nerudova 686/18 | Estekralupy s.r.o. | 3.6.2026 |
| KH Ortodoncie s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Neratovice | Nádražní 80/41 | KH Ortodoncie s.r.o. | 1.6.2026 |
| Chiropraxe - MUDr. TOMAN s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Neratovice | Alšova 462 | Chiropraxe - MUDr. TOMAN s.r.o. | 7.5.2026 |
| Senior-komplex Lužec s.r.o. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Lužec nad Vltavou | K Přívozu 403 | Senior-komplex Lužec s.r.o. | 1.4.2026 |
| Praktické lékařství Dobrovice s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Neratovice | Dr. E. Beneše 1545 | Praktické lékařství Dobrovice s.r.o. | 1.4.2026 |
| GOPEDKA - KLINICKÁ LOGOPEDIE s.r.o. | Samostatné zařízení logopeda | Kralupy nad Vltavou | Nerudova 1093 | GOPEDKA - KLINICKÁ LOGOPEDIE s.r.o. | 1.4.2026 |
| MAGDALÉNA NAVRÁTILOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Neratovice | Nádražní 80/41 | MAGDALÉNA NAVRÁTILOVÁ DiS. | 18.3.2026 |
| SunnyDent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Kralupy nad Vltavou | Rákosová 588 | SunnyDent s.r.o. | 15.3.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Mělník, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Mělník, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Fonendoskop s.r.o. | vnitřní lékařství | Horní Počaply | 178 | Aktuálně neevidováno |
| Ordinace AR s.r.o. | Všeobecná sestra | Kralupy nad Vltavou | nám. J. Seiferta 698 | Aktuálně neevidováno |
| Všeobecný lékař s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Mělník | Pražská 532/25 | Aktuálně neevidováno |
| Mgr. EVA VOJTOVÁ | Klinický psycholog | Kralupy nad Vltavou | Mostní 934 | Aktuálně neevidováno |
| Fyzionožka, s.r.o. | Fyzioterapeut | Veltrusy | Palackého 117 | Aktuálně neevidováno |
| Mediclinic a.s. | všeobecné praktické lékařství | Kralupy nad Vltavou | Nerudova 686/18 | Aktuálně neevidováno |
| PhDr. Alica Dargajová | Klinický psycholog | Kralupy nad Vltavou | Mostní 934 | Aktuálně neevidováno |
| ORL Kralupy s.r.o. | otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku | Kralupy nad Vltavou | Nerudova 686/18 | Aktuálně neevidováno |
| Laboratoře AGEL a.s., odběrová místnost | klinická biochemie | Kralupy nad Vltavou | Nerudova 1093 | Aktuálně neevidováno |
| BREG s.r.o. | zubní lékařství | Mělník | Pražská 221 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Martin Jícha | zubní lékařství | Kralupy nad Vltavou | Rákosová 588 | Aktuálně neevidováno |
| MDDr. Kamila Havličková | Dentální hygienistka, ortodoncie, zubní lékařství | Neratovice | Nádražní 80/41 | Aktuálně neevidováno |
| Mgr. Kateřina Hollá | Klinický psycholog | Kralupy nad Vltavou | Mostní 934 | Aktuálně neevidováno |
| Charita Neratovice | paliativní medicína, Všeobecná sestra | Neratovice | U Závor 1458 | Aktuálně neevidováno |
| EKODENTAL-ORTODONCIE s.r.o. | ortodoncie, zubní lékařství | Mělník | Husova 45/10 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Václav Drdek | zubní lékařství | Kralupy nad Vltavou | Vodárenská 33 | Aktuálně neevidováno |
| Všeobecný lékař střední Čechy s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Mělník | Pražská 221 | Aktuálně neevidováno |
| Chiropraxe - MUDr. TOMAN s.r.o. | neurologie | Neratovice | Masarykova 485/27 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Vladimír Horák | všeobecné praktické lékařství | Kralupy nad Vltavou | Minická 635 | Aktuálně neevidováno |
| MP Logic s.r.o., Lékárna Centrum - OOVL Liběchov | praktické lékárenství | Liběchov | Litoměřická 142 | Aktuálně neevidováno |
| Mgr. Kateřina Vondráčková, klinický logoped | Klinický logoped | Kralupy nad Vltavou | Nerudova 1093 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Irena Šustová | praktické lékařství pro děti a dorost | Mělník | Smetanova 709/11 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Pavel Matras | praktické lékařství pro děti a dorost | Kostelec nad Labem | Neratovická 237 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Zuzana Gelbičová | praktické lékařství pro děti a dorost | Kralupy nad Vltavou | U Jeslí 520 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Eva Dolistová | praktické lékařství pro děti a dorost | Mělník | Kpt. Jaroše 569/36 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné