Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Plzeň-sever 220 aktivních zdravotnických zařízení. Na 84 037 obyvatel tak připadá přibližně 26,18 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Plzeň-sever. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 43 na 209, tedy přibližně o 386,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 84 037 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Plzeň-sever. V posledním dostupném roce připadá přibližně 4,64 praktiků, 3,21 stomatologických pracovišť, 2,26 pediatrických ordinací, 1,43 gynekologických míst a 1,90 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Plzeň-sever. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 56 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 39 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 39 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 39 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 7. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 32, tedy přibližně 457,1 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambulance Penta s.r.o. | +420734640451 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MedicaCare s.r.o. | +420377826207 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Koutecký 2014 s.r.o. | +420377243436 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Koutecký 2014 s.r.o. | +420377243436 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jiří Mareš s.r.o. | +420373397117 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 19 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 19 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 10. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9, tedy přibližně 90,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,26.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jitka Bezdíčková | +420373322076 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jitka Bezdíčková | +420373322076 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Hana Seibertová | +420377845446 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ctirad Kozderka | +420373396306 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Kapicová, ordinace PL pro děti a dorost | +420602286981 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 27 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 27 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 10. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 17, tedy přibližně 170,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,21.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| oricare s.r.o. | +420373315240 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| IJ DENT PROFI s.r.o. | +420373322275 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AZ - Dental s.r.o. | +420377930558 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o. | +420377421444 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HL Plus s.r.o., praktický zubní lékař | +420377922344 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2017, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,43.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s., ambulance gynekologie | +420377193611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gyncare MUDr. Michael Švec s.r.o. | +420377240444 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| EUC Klinika Plzeň s.r.o. | +420378218111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologické služby s.r.o. | +420775560224 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologické služby s.r.o. | +420775560224 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,07.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dětské terapeutické centrum Trnová, příspěvková organizace | +420377955592 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rezidence HB a.s. | +420377955174 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Josh Fyzio s.r.o., Výdejna zdravotnických prostředků | +420725156551 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum pobytových a terénních sociálních služeb Zbůch | +420377830611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Blanka Michálková | +420728238062 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,71.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychiatrie-ambulance s.r.o. | +420727837487 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrie - ambulance s.r.o. | +420727837487 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jaroslava Murgašová, soukromý psychiatr | +420608703358 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jaroslava Murgašová, soukromý psychiatr | +420608703358 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Iva Gregorová PhDr. | Trnová 200 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 12, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,90.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a. s., Dr. Max lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ALERGO MUDr. Kloc s.r.o., BENU lékárna U Zlatého hada | +420323631320 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Plzeň-sever ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,36.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Monika Kropáčková s.r.o. | +420607948474 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OČNÍ PLZEŇ-SEVER s.r.o. | Kralovice, Na Palcátech 368 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OČNÍ PLZEŇ-SEVER s.r.o. | Plasy, Babinská 403 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 39 | 4,64 |
| 2024 | 35 | 4,18 |
| 2023 | 33 | 3,96 |
| 2022 | 31 | 3,73 |
| 2021 | 31 | 3,84 |
| 2020 | 31 | 3,84 |
| 2019 | 31 | 3,88 |
| 2018 | 30 | 3,78 |
| 2017 | 29 | 3,69 |
| 2016 | 28 | 3,59 |
| 2015 | 23 | 2,97 |
| 2014 | 23 | 2,99 |
| 2013 | 22 | 2,87 |
| 2012 | 18 | 2,36 |
| 2011 | 17 | 2,25 |
| 2010 | 17 | 2,25 |
| 2009 | 13 | 1,74 |
| 2008 | 12 | 1,62 |
| 2007 | 11 | 1,51 |
| 2006 | 11 | 1,53 |
| 2005 | 11 | 1,55 |
| 2004 | 10 | 1,42 |
| 2003 | 9 | 1,29 |
| 2002 | 9 | 1,30 |
| 2001 | 8 | 1,16 |
| 2000 | 7 | 1,01 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 27 | 3,21 |
| 2024 | 27 | 3,23 |
| 2023 | 27 | 3,24 |
| 2022 | 25 | 3,01 |
| 2021 | 25 | 3,10 |
| 2020 | 24 | 2,98 |
| 2019 | 23 | 2,88 |
| 2018 | 23 | 2,90 |
| 2017 | 21 | 2,67 |
| 2016 | 20 | 2,56 |
| 2015 | 19 | 2,45 |
| 2014 | 19 | 2,47 |
| 2013 | 17 | 2,22 |
| 2012 | 15 | 1,97 |
| 2011 | 14 | 1,85 |
| 2010 | 14 | 1,86 |
| 2009 | 13 | 1,74 |
| 2008 | 13 | 1,76 |
| 2007 | 12 | 1,64 |
| 2006 | 11 | 1,53 |
| 2005 | 11 | 1,55 |
| 2004 | 11 | 1,56 |
| 2003 | 10 | 1,43 |
| 2002 | 10 | 1,44 |
| 2001 | 10 | 1,45 |
| 2000 | 10 | 1,45 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 19 | 2,26 |
| 2024 | 19 | 2,27 |
| 2023 | 19 | 2,28 |
| 2022 | 18 | 2,17 |
| 2021 | 18 | 2,23 |
| 2020 | 18 | 2,23 |
| 2019 | 17 | 2,13 |
| 2018 | 17 | 2,14 |
| 2017 | 16 | 2,04 |
| 2016 | 15 | 1,92 |
| 2015 | 15 | 1,94 |
| 2014 | 14 | 1,82 |
| 2013 | 13 | 1,70 |
| 2012 | 13 | 1,71 |
| 2011 | 13 | 1,72 |
| 2010 | 13 | 1,72 |
| 2009 | 12 | 1,61 |
| 2008 | 12 | 1,62 |
| 2007 | 12 | 1,64 |
| 2006 | 12 | 1,67 |
| 2005 | 12 | 1,69 |
| 2004 | 12 | 1,70 |
| 2003 | 10 | 1,43 |
| 2002 | 10 | 1,44 |
| 2001 | 10 | 1,45 |
| 2000 | 10 | 1,45 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 12 | 1,43 |
| 2024 | 12 | 1,43 |
| 2023 | 12 | 1,44 |
| 2022 | 12 | 1,44 |
| 2021 | 12 | 1,49 |
| 2020 | 12 | 1,49 |
| 2019 | 12 | 1,50 |
| 2018 | 12 | 1,51 |
| 2017 | 12 | 1,53 |
| 2016 | 10 | 1,28 |
| 2015 | 10 | 1,29 |
| 2014 | 9 | 1,17 |
| 2013 | 9 | 1,17 |
| 2012 | 9 | 1,18 |
| 2011 | 9 | 1,19 |
| 2010 | 9 | 1,19 |
| 2009 | 9 | 1,20 |
| 2008 | 9 | 1,22 |
| 2007 | 9 | 1,23 |
| 2006 | 9 | 1,25 |
| 2005 | 5 | 0,70 |
| 2004 | 3 | 0,43 |
| 2003 | 2 | 0,29 |
| 2002 | 2 | 0,29 |
| 2001 | 2 | 0,29 |
| 2000 | 2 | 0,29 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 1,90 |
| 2024 | 12 | 1,43 |
| 2023 | 11 | 1,32 |
| 2022 | 11 | 1,32 |
| 2021 | 11 | 1,36 |
| 2020 | 10 | 1,24 |
| 2019 | 10 | 1,25 |
| 2018 | 9 | 1,14 |
| 2017 | 9 | 1,15 |
| 2016 | 9 | 1,15 |
| 2015 | 9 | 1,16 |
| 2014 | 9 | 1,17 |
| 2013 | 9 | 1,17 |
| 2012 | 8 | 1,05 |
| 2011 | 7 | 0,92 |
| 2010 | 7 | 0,93 |
| 2009 | 6 | 0,80 |
| 2008 | 6 | 0,81 |
| 2007 | 6 | 0,82 |
| 2006 | 5 | 0,70 |
| 2005 | 5 | 0,70 |
| 2004 | 4 | 0,57 |
| 2003 | 4 | 0,57 |
| 2002 | 4 | 0,58 |
| 2001 | 4 | 0,58 |
| 2000 | 4 | 0,58 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 0,71 |
| 2024 | 5 | 0,60 |
| 2023 | 5 | 0,60 |
| 2022 | 5 | 0,60 |
| 2021 | 5 | 0,62 |
| 2020 | 5 | 0,62 |
| 2019 | 4 | 0,50 |
| 2018 | 4 | 0,50 |
| 2017 | 3 | 0,38 |
| 2016 | 3 | 0,38 |
| 2015 | 3 | 0,39 |
| 2014 | 3 | 0,39 |
| 2013 | 2 | 0,26 |
| 2012 | 2 | 0,26 |
| 2011 | 2 | 0,26 |
| 2010 | 2 | 0,27 |
| 2009 | 2 | 0,27 |
| 2008 | 2 | 0,27 |
| 2007 | 2 | 0,27 |
| 2006 | 2 | 0,28 |
| 2005 | 2 | 0,28 |
| 2004 | 2 | 0,28 |
| 2003 | 1 | 0,14 |
| 2002 | 1 | 0,14 |
| 2001 | 1 | 0,14 |
| 2000 | 1 | 0,14 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 0,36 |
| 2024 | 3 | 0,36 |
| 2023 | 3 | 0,36 |
| 2022 | 3 | 0,36 |
| 2021 | 3 | 0,37 |
| 2020 | 1 | 0,12 |
| 2019 | 1 | 0,13 |
| 2018 | 1 | 0,13 |
| 2017 | 1 | 0,13 |
| 2016 | 1 | 0,13 |
| 2015 | 1 | 0,13 |
| 2014 | 1 | 0,13 |
| 2013 | 1 | 0,13 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Plzeň-sever s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Nýřany | 35 | 6 | 5 | 2 |
| Třemošná | 28 | 2 | 1 | 2 |
| Plasy | 21 | 2 | 1 | 1 |
| Kralovice | 20 | 2 | 3 | 2 |
| Horní Bříza | 16 | 2 | 3 | 1 |
| Kaznějov | 11 | 3 | 2 | 1 |
| Vejprnice | 8 | 2 | 1 | 0 |
| Zruč-Senec | 8 | 1 | 1 | 0 |
| Zbůch | 7 | 1 | 0 | 2 |
| Manětín | 6 | 1 | 1 | 1 |
| Město Touškov | 6 | 1 | 1 | 1 |
| Trnová | 6 | 0 | 0 | 0 |
| Žihle | 6 | 1 | 1 | 0 |
| Dolní Bělá | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Tlučná | 4 | 1 | 1 | 1 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| EUC Klinika Plzeň s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (nad 5 oborů) | Třemošná | Plzeňská 200 | EUC Klinika Plzeň s.r.o. | 1.9.2026 |
| Mgr. Eva Lorenzová | Samostatné zařízení porodní asistence | Kaznějov | Střední 662 | Mgr. Eva Lorenzová | 1.9.2026 |
| Bc. Veronika Mach | Samostatné zařízení porodní asistence | Nýřany | George Thompsona 1355 | Bc. Veronika Mach | 1.9.2026 |
| Mgr. Eva Vainerová Nyklesová | Samostatné zařízení porodní asistence | Město Touškov | Topolová 733 | Mgr. Eva Vainerová Nyklesová | 1.9.2026 |
| MUDr. Lenka Martolosová, DiS., porodní asistentka | Samostatné zařízení porodní asistence | Třemošná | Kulturní 318 | Lenka Martolosová, DiS. | 1.9.2026 |
| Mgr. Lucie Kašová | Samostatné zařízení porodní asistence | Hromnice | 20 | Mgr. Lucie Kašová | 1.9.2026 |
| AHC Senior centrum Trnová s.r.o. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Trnová | 355 | AHC Senior centrum Trnová s.r.o. | 3.8.2026 |
| Mgr. Barbora O´Neill | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Tlučná | Hlavní 445 | Mgr. Barbora O´Neill | 24.7.2026 |
| M&M Viva Bella s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ledce | 54 | M&M Viva Bella s.r.o. | 9.6.2026 |
| Doma Home Care s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Příšov | 12 | Doma Home Care s.r.o. | 4.5.2026 |
| PRO FAMILIA z.ú. | Domácí zdravotní péče | Rybnice | 161 | PRO FAMILIA z.ú. | 18.3.2026 |
| Mgr. Radka Langová, MSc. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Kralovice | Na Palcátech 352 | Mgr. Radka Langová, MSc. | 8.12.2025 |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a. s., Dr. Max lékárna | Lékárna | Plasy | Babinská 403 | ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1.11.2025 |
| Shop-Apotheke B.V., odštěpný závod, Lékárna | Lékárna | Blatnice | 345 | Shop-Apotheke B.V., odštěpný závod | 17.10.2025 |
| MAPO home care s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Horní Bříza | U Vrbky 486 | MAPO home care s.r.o. | 12.9.2025 |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | Lékárna | Kralovice | Boženy Němcové 44 | ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1.9.2025 |
| Praktik Žihle s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Žihle | 317 | Praktik Žihle s.r.o. | 1.9.2025 |
| Praktik Žihle s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Mladotice | 14 | Praktik Žihle s.r.o. | 1.9.2025 |
| Veronika Kocková DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Plasy | 18 | Veronika Kocková DiS. | 8.7.2025 |
| Mgr. Kateřina Houdková | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Ledce | 323 | Mgr. Kateřina Houdková | 1.2.2025 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Plzeň-sever, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Plzeň-sever, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Soukromá Ošetřovatelská Služba-SOS s.r.o. | Všeobecná sestra | Třemošná | Plzeňská 1084 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jana Bursová, plicní ambulance | pneumologie a ftizeologie | Třemošná | Plzeňská 200 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Marie Lippertová, interní ambulance | vnitřní lékařství | Třemošná | Plzeňská 200 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Anna Růžičková | zubní lékařství | Kožlany | Pražská 327 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Tomáš Semerádt | gynekologie a porodnictví | Žihle | 317 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Tomáš Semerádt | gynekologie a porodnictví | Kožlany | Pražská 327 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné