Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Domažlice 182 aktivních zdravotnických zařízení. Na 55 625 obyvatel tak připadá přibližně 32,72 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Domažlice. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 36 na 175, tedy přibližně o 386,1 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 55 625 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Domažlice. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,03 praktiků, 3,96 stomatologických pracovišť, 1,26 pediatrických ordinací, 1,98 gynekologických míst a 3,06 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Domažlice. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 52 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 28 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 28 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 28 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 25, tedy přibližně 833,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,03.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ariamed s.r.o. | +420602524544 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lenka Musilová | +420379725729 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Doktor´S, s.r.o. | +420379725773 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Kuba, všeobecné praktické lékařství - ambulantní péče | +420731524028 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Kuba, všeobecné praktické lékařství - ambulantní péče | +420731524028 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 7 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 7 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6, tedy přibližně 600,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,26.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medivac, s.r.o. | Horšovský Týn, Dobrovského 253 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Schejbidr s.r.o. | Domažlice, Luženická 678 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PEDIATRIE DOMAŽLICE s.r.o. | Domažlice, Havlíčkova 482 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PEDIATRIE MUDr. CIMBOLINCOVÁ s.r.o. | Domažlice, U nemocnice 306 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ambulance PLDD s.r.o. | Domažlice, U nemocnice 148 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 22 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 22 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14, tedy přibližně 175,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,96.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STOMAKO s.r.o. | +420379725707 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Kadlec dent, s.r.o. | +420379725564 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Stomatologie Domažlice s.r.o. | +420606443330 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eibischová Jitka, praktická zubní lékařka | +420379422955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Miroslava Hraničková, soukromá stomatologická ordinace | +420379794816 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9, tedy přibližně 450,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,98.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SANAFEM s.r.o. | +420379732050 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SANAFEM s.r.o. | +420379732050 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNEKOLOGIE DOMAŽLICE s.r.o. | +420379722236 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNEKOLOGIE DOMAŽLICE s.r.o. | +420379722236 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNKOV s.r.o. | +420379725812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 14 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 14 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,52.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bc. Jaromír Kalný | +420732155898 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Bc. Simona Gieblová, FyziS | +420722901345 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Martin Bandžuch | +420736412754 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vital life z.s. | +420724296157 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehabilitace Šos s.r.o. | +420379428620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,44.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychologická ambulance Domažlice s.r.o. | +420774224961 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Viola Chvalová | +420724152640 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Zuzana Přikrylová | Staňkov, Nádražní 19 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jana Bytelová | Domažlice, Dukelská 39 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zdeňka Böhmová | Domažlice, Kostelní 168 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 17 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 17 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14, tedy přibližně 466,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,06.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Domažlická nemocnice, a.s., odloučené odd. pro výdej léčivých přípravků a zdrav. prostředků | +420379710310 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LÉKÁRNÍCI 95 s.r.o., Lékárna BONATE | +420352686754 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LÉKÁRNA ``U ZLATÉHO JELENA`` s.r.o. | +420379738311 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Domažlice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,72.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klatovská nemocnice, a.s., odběrová místnost, oftalmologie | +420376335900 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Cornea Lexum s.r.o. | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zdeňka Krbcová | +420379725724 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Klatovská nemocnice, a.s. - oční ambulance | +420376335900 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Klatovská nemocnice, a.s., oční ambulance | +420376335900 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 28 | 5,03 |
| 2024 | 27 | 4,83 |
| 2023 | 25 | 4,45 |
| 2022 | 23 | 4,12 |
| 2021 | 23 | 4,23 |
| 2020 | 23 | 4,16 |
| 2019 | 21 | 3,78 |
| 2018 | 20 | 3,61 |
| 2017 | 20 | 3,62 |
| 2016 | 20 | 3,63 |
| 2015 | 17 | 3,10 |
| 2014 | 17 | 3,11 |
| 2013 | 17 | 3,11 |
| 2012 | 9 | 1,65 |
| 2011 | 5 | 0,92 |
| 2010 | 4 | 0,73 |
| 2009 | 4 | 0,74 |
| 2008 | 4 | 0,74 |
| 2007 | 4 | 0,75 |
| 2006 | 4 | 0,75 |
| 2005 | 4 | 0,76 |
| 2004 | 4 | 0,76 |
| 2003 | 3 | 0,57 |
| 2002 | 3 | 0,57 |
| 2001 | 3 | 0,57 |
| 2000 | 3 | 0,57 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 22 | 3,96 |
| 2024 | 21 | 3,76 |
| 2023 | 21 | 3,74 |
| 2022 | 20 | 3,58 |
| 2021 | 20 | 3,68 |
| 2020 | 20 | 3,62 |
| 2019 | 18 | 3,24 |
| 2018 | 18 | 3,25 |
| 2017 | 17 | 3,08 |
| 2016 | 17 | 3,09 |
| 2015 | 17 | 3,10 |
| 2014 | 16 | 2,92 |
| 2013 | 16 | 2,93 |
| 2012 | 15 | 2,75 |
| 2011 | 14 | 2,57 |
| 2010 | 13 | 2,38 |
| 2009 | 10 | 1,84 |
| 2008 | 10 | 1,85 |
| 2007 | 10 | 1,86 |
| 2006 | 10 | 1,88 |
| 2005 | 10 | 1,89 |
| 2004 | 10 | 1,89 |
| 2003 | 9 | 1,71 |
| 2002 | 9 | 1,71 |
| 2001 | 9 | 1,71 |
| 2000 | 8 | 1,53 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 7 | 1,26 |
| 2024 | 7 | 1,25 |
| 2023 | 5 | 0,89 |
| 2022 | 5 | 0,90 |
| 2021 | 3 | 0,55 |
| 2020 | 3 | 0,54 |
| 2019 | 3 | 0,54 |
| 2018 | 3 | 0,54 |
| 2017 | 3 | 0,54 |
| 2016 | 3 | 0,54 |
| 2015 | 2 | 0,36 |
| 2014 | 2 | 0,37 |
| 2013 | 2 | 0,37 |
| 2012 | 2 | 0,37 |
| 2011 | 2 | 0,37 |
| 2010 | 2 | 0,37 |
| 2009 | 2 | 0,37 |
| 2008 | 2 | 0,37 |
| 2007 | 2 | 0,37 |
| 2006 | 2 | 0,38 |
| 2005 | 1 | 0,19 |
| 2004 | 1 | 0,19 |
| 2003 | 1 | 0,19 |
| 2002 | 1 | 0,19 |
| 2001 | 1 | 0,19 |
| 2000 | 1 | 0,19 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 1,98 |
| 2024 | 11 | 1,97 |
| 2023 | 11 | 1,96 |
| 2022 | 11 | 1,97 |
| 2021 | 10 | 1,84 |
| 2020 | 10 | 1,81 |
| 2019 | 10 | 1,80 |
| 2018 | 10 | 1,81 |
| 2017 | 10 | 1,81 |
| 2016 | 10 | 1,82 |
| 2015 | 10 | 1,82 |
| 2014 | 8 | 1,46 |
| 2013 | 8 | 1,46 |
| 2012 | 8 | 1,47 |
| 2011 | 5 | 0,92 |
| 2010 | 5 | 0,92 |
| 2009 | 5 | 0,92 |
| 2008 | 5 | 0,92 |
| 2007 | 5 | 0,93 |
| 2006 | 5 | 0,94 |
| 2005 | 5 | 0,95 |
| 2004 | 5 | 0,95 |
| 2003 | 2 | 0,38 |
| 2002 | 2 | 0,38 |
| 2001 | 2 | 0,38 |
| 2000 | 2 | 0,38 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 17 | 3,06 |
| 2024 | 17 | 3,04 |
| 2023 | 17 | 3,03 |
| 2022 | 15 | 2,69 |
| 2021 | 15 | 2,76 |
| 2020 | 14 | 2,53 |
| 2019 | 14 | 2,52 |
| 2018 | 12 | 2,17 |
| 2017 | 12 | 2,17 |
| 2016 | 11 | 2,00 |
| 2015 | 10 | 1,82 |
| 2014 | 10 | 1,83 |
| 2013 | 8 | 1,46 |
| 2012 | 8 | 1,47 |
| 2011 | 8 | 1,47 |
| 2010 | 8 | 1,47 |
| 2009 | 8 | 1,47 |
| 2008 | 7 | 1,29 |
| 2007 | 6 | 1,12 |
| 2006 | 6 | 1,13 |
| 2005 | 6 | 1,14 |
| 2004 | 6 | 1,14 |
| 2003 | 4 | 0,76 |
| 2002 | 3 | 0,57 |
| 2001 | 3 | 0,57 |
| 2000 | 3 | 0,57 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 1,44 |
| 2024 | 7 | 1,25 |
| 2023 | 7 | 1,25 |
| 2022 | 7 | 1,25 |
| 2021 | 7 | 1,29 |
| 2020 | 7 | 1,27 |
| 2019 | 7 | 1,26 |
| 2018 | 7 | 1,26 |
| 2017 | 7 | 1,27 |
| 2016 | 6 | 1,09 |
| 2015 | 6 | 1,09 |
| 2014 | 6 | 1,10 |
| 2013 | 5 | 0,92 |
| 2012 | 5 | 0,92 |
| 2011 | 5 | 0,92 |
| 2010 | 5 | 0,92 |
| 2009 | 4 | 0,74 |
| 2008 | 4 | 0,74 |
| 2007 | 4 | 0,75 |
| 2006 | 4 | 0,75 |
| 2005 | 4 | 0,76 |
| 2004 | 4 | 0,76 |
| 2003 | 4 | 0,76 |
| 2002 | 4 | 0,76 |
| 2001 | 4 | 0,76 |
| 2000 | 4 | 0,76 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 0,72 |
| 2024 | 3 | 0,54 |
| 2023 | 3 | 0,53 |
| 2022 | 3 | 0,54 |
| 2021 | 3 | 0,55 |
| 2020 | 3 | 0,54 |
| 2019 | 3 | 0,54 |
| 2018 | 3 | 0,54 |
| 2017 | 3 | 0,54 |
| 2016 | 3 | 0,54 |
| 2015 | 3 | 0,55 |
| 2014 | 3 | 0,55 |
| 2013 | 3 | 0,55 |
| 2012 | 3 | 0,55 |
| 2011 | 3 | 0,55 |
| 2010 | 3 | 0,55 |
| 2009 | 3 | 0,55 |
| 2008 | 2 | 0,37 |
| 2007 | 1 | 0,19 |
| 2006 | 1 | 0,19 |
| 2005 | 1 | 0,19 |
| 2004 | 1 | 0,19 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Domažlice s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Domažlice | 92 | 9 | 9 | 5 |
| Horšovský Týn | 27 | 2 | 2 | 2 |
| Kdyně | 23 | 4 | 2 | 2 |
| Staňkov | 11 | 2 | 2 | 1 |
| Bělá nad Radbuzou | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Klenčí pod Čerchovem | 5 | 1 | 2 | 1 |
| Poběžovice | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Hostouň | 4 | 3 | 0 | 1 |
| Koloveč | 3 | 1 | 1 | 0 |
| Blížejov | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Chrastavice | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Nemanice | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Pocinovice | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Trhanov | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Česká Kubice | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Bc. Karolína Flídrová | Samostatné zařízení porodní asistence | Kdyně | 9 | Bc. Karolína Flídrová | 1.9.2026 |
| Bc.Martina Kunešová | Samostatné zařízení porodní asistence | Domažlice | Tyršova 690 | Martina Kunešová | 1.9.2026 |
| Bc.Martina Kunešová | Samostatné zařízení porodní asistence | Domažlice | Jiráskova 41 | Martina Kunešová | 1.9.2026 |
| Bc. Eliška Královec Černá, DiS. | Samostatné zařízení porodní asistence | Domažlice | Jiráskova 41 | Bc. Eliška Královec Černá | 1.9.2026 |
| Bc. Eliška Královec Černá, DiS. | Samostatné zařízení porodní asistence | Domažlice | Tyršova 690 | Bc. Eliška Královec Černá | 1.9.2026 |
| Klatovská nemocnice, a.s., odběrová místnost, oftalmologie | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Domažlice | Kozinova 292 | Klatovská nemocnice, a.s. | 21.2.2026 |
| Mgr. Zuzana Přikrylová | Samostatné zařízení psychologa | Staňkov | Nádražní 19 | Zuzana Přikrylová, Mgr. | 1.1.2026 |
| MUDr. Jana Bytelová | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Domažlice | Dukelská 39 | MUDr. Jana Bytelová | 5.11.2025 |
| Dopravní zdravotnictví a.s., PK Plzeň, Odběrová místnost | Odběrová místnost | Domažlice | U nemocnice 148 | Dopravní zdravotnictví a.s. | 2.4.2025 |
| Cornea Lexum s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Horšovský Týn | Dobrovského 254 | Cornea Lexum s.r.o. | 1.4.2025 |
| DK Dental Care s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Domažlice | Branská 55 | DK Dental Care s.r.o. | 3.1.2025 |
| MUDr. MIROSLAV PLICHTA | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Poběžovice | Vranovská 252 | MUDr. MIROSLAV PLICHTA | 1.1.2025 |
| MUDr. Zdeněk Pašek | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Domažlice | Kozinova 292 | MUDr. Zdeněk Pašek | 7.12.2024 |
| Bc. Jaromír Kalný | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Domažlice | U nemocnice 148 | Bc. Jaromír Kalný | 10.8.2024 |
| MK MED ordinace s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Domažlice | Rohova 124 | MK MED ordinace s.r.o. | 1.6.2024 |
| Medivac, s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Horšovský Týn | Dobrovského 253 | Medivac, s.r.o. | 12.2.2024 |
| Schejbidr s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Domažlice | Luženická 678 | Schejbidr s.r.o. | 1.2.2024 |
| REHA Domažlice s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Domažlice | Školní 110 | REHA Domažlice s.r.o. | 1.1.2024 |
| B. Braun Avitum s.r.o., Nefrologická ambulance Domažlice | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Domažlice | Kozinova 292 | B. Braun Avitum s.r.o. | 1.1.2024 |
| Ariamed s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Kdyně | Nádražní 235 | Ariamed s.r.o. | 1.1.2024 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Domažlice, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Domažlice, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Cornea Lexum s.r.o. | oftalmologie | Kdyně | Nádražní 235 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Marie Šípová | otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku | Horšovský Týn | Dobrovského 254 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Blanka Mathauserová | zubní lékařství | Kdyně | Vodní 115 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné