Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Přerov 457 aktivních zdravotnických zařízení. Na 126 664 obyvatel tak připadá přibližně 36,08 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Přerov. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 59 na 425, tedy přibližně o 620,3 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 126 664 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Přerov. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,16 praktiků, 4,89 stomatologických pracovišť, 1,34 pediatrických ordinací, 2,05 gynekologických míst a 2,53 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Přerov. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 117 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 78 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 75 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 75 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 10. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 65, tedy přibližně 650,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,92.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. JANA LAKOMÁ | +420602828001 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Lékařský dům Pavlovice s.r.o. | +420733730430 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Poliklinika Dextramed s.r.o. | +420581679171 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ladislav Štěpánek, Ph.D. | +420581735637 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zdeňka Grénarová s.r.o. | +420581204719 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 17 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 17 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16, tedy přibližně 1 600,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,34.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Radka Kajšová s.r.o. | +420721897156 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Radka Kajšová s.r.o. | +420721897156 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ilona Novotná, s.r.o. | +420581603935 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SANATE OSMEK s.r.o. | +420581204427 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marie Odstrčilová s.r.o. | +420581202140 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 58 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 58 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 12. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 46, tedy přibližně 383,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,58.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. Petra Škrancová | +420775161704 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Zuzana Sloupová | +420703692637 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Poliklinika Dextramed s.r.o. | +420581679171 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Martina Koutná | +420739999100 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Cobyzub s.r.o. | +420581606701 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 26 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 26 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 9. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 17, tedy přibližně 188,9 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,05.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GYNNAM s.r.o. | +420733676101 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dopravní zdravotnictví a.s., Poliklinika Agel Olomouc | +420221087405 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| M.Aldhabbah s.r.o. | +420776190602 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynes s.r.o. | +420581606620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AGEL, Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Přerov, ambulance gynekologie | +420582315111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 29 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 29 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 26, tedy přibližně 866,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,29.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | +420581686284 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. IVANA FIŠEROVÁ | +420777203944 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Jana Vaculíková | +420773196591 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ARCADA NeuroMedical Center, s.r.o. | +420773988027 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| FYZIOCENTRUM Přerov s.r.o. | +420774949528 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 35 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 35 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 31, tedy přibližně 775,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,76.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychomoravia s.r.o. | +420737810795 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Lenka Gazdová | +420608322726 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TELEMENS s.r.o. | +420581204439 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TELEMENS s.r.o. | +420581204439 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TELEMENS s.r.o. | +420581204439 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 31 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 31 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 27, tedy přibližně 675,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,45.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sanovia, s.r.o., Lékárna U Kostela | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pražská lékárnická s.r.o. | +420736500456 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanovia, s.r.o., Lékárna U Zlatého lva | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Přerov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 14 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 14 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 12, tedy přibližně 600,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,11.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TANA oční ambulance Přerov s.r.o. | +420581331215 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ambulance Lipník nad Bečvou s.r.o. | +420581771679 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bonavidas s.r.o. | +420581201846 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ambulance MUDr. Kopal s.r.o. | +420581209873 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AGEL Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Přerov | +420582315111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 75 | 5,92 |
| 2024 | 71 | 5,58 |
| 2023 | 71 | 5,53 |
| 2022 | 69 | 5,38 |
| 2021 | 65 | 5,13 |
| 2020 | 63 | 4,89 |
| 2019 | 61 | 4,71 |
| 2018 | 60 | 4,62 |
| 2017 | 58 | 4,44 |
| 2016 | 57 | 4,35 |
| 2015 | 53 | 4,04 |
| 2014 | 45 | 3,42 |
| 2013 | 40 | 3,03 |
| 2012 | 21 | 1,58 |
| 2011 | 19 | 1,43 |
| 2010 | 15 | 1,12 |
| 2009 | 14 | 1,04 |
| 2008 | 13 | 0,97 |
| 2007 | 13 | 0,96 |
| 2006 | 12 | 0,89 |
| 2005 | 11 | 0,82 |
| 2004 | 10 | 0,75 |
| 2003 | 10 | 0,74 |
| 2002 | 10 | 0,74 |
| 2001 | 10 | 0,74 |
| 2000 | 10 | 0,73 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 58 | 4,58 |
| 2024 | 56 | 4,40 |
| 2023 | 54 | 4,21 |
| 2022 | 52 | 4,06 |
| 2021 | 52 | 4,11 |
| 2020 | 51 | 3,96 |
| 2019 | 51 | 3,94 |
| 2018 | 47 | 3,62 |
| 2017 | 43 | 3,29 |
| 2016 | 43 | 3,28 |
| 2015 | 39 | 2,97 |
| 2014 | 34 | 2,58 |
| 2013 | 27 | 2,05 |
| 2012 | 26 | 1,96 |
| 2011 | 24 | 1,80 |
| 2010 | 22 | 1,64 |
| 2009 | 18 | 1,34 |
| 2008 | 15 | 1,11 |
| 2007 | 15 | 1,11 |
| 2006 | 15 | 1,11 |
| 2005 | 15 | 1,12 |
| 2004 | 15 | 1,12 |
| 2003 | 14 | 1,04 |
| 2002 | 12 | 0,89 |
| 2001 | 12 | 0,89 |
| 2000 | 12 | 0,88 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 17 | 1,34 |
| 2024 | 17 | 1,34 |
| 2023 | 17 | 1,33 |
| 2022 | 17 | 1,33 |
| 2021 | 16 | 1,26 |
| 2020 | 16 | 1,24 |
| 2019 | 16 | 1,24 |
| 2018 | 15 | 1,15 |
| 2017 | 15 | 1,15 |
| 2016 | 15 | 1,15 |
| 2015 | 14 | 1,07 |
| 2014 | 11 | 0,84 |
| 2013 | 9 | 0,68 |
| 2012 | 4 | 0,30 |
| 2011 | 4 | 0,30 |
| 2010 | 3 | 0,22 |
| 2009 | 3 | 0,22 |
| 2008 | 3 | 0,22 |
| 2007 | 3 | 0,22 |
| 2006 | 3 | 0,22 |
| 2005 | 3 | 0,22 |
| 2004 | 1 | 0,07 |
| 2003 | 1 | 0,07 |
| 2002 | 1 | 0,07 |
| 2001 | 1 | 0,07 |
| 2000 | 1 | 0,07 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 26 | 2,05 |
| 2024 | 26 | 2,04 |
| 2023 | 24 | 1,87 |
| 2022 | 24 | 1,87 |
| 2021 | 23 | 1,82 |
| 2020 | 22 | 1,71 |
| 2019 | 22 | 1,70 |
| 2018 | 22 | 1,69 |
| 2017 | 22 | 1,69 |
| 2016 | 22 | 1,68 |
| 2015 | 20 | 1,53 |
| 2014 | 17 | 1,29 |
| 2013 | 17 | 1,29 |
| 2012 | 15 | 1,13 |
| 2011 | 12 | 0,90 |
| 2010 | 11 | 0,82 |
| 2009 | 11 | 0,82 |
| 2008 | 10 | 0,74 |
| 2007 | 10 | 0,74 |
| 2006 | 9 | 0,67 |
| 2005 | 9 | 0,67 |
| 2004 | 9 | 0,67 |
| 2003 | 9 | 0,67 |
| 2002 | 9 | 0,67 |
| 2001 | 9 | 0,66 |
| 2000 | 9 | 0,66 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 31 | 2,45 |
| 2024 | 29 | 2,28 |
| 2023 | 28 | 2,18 |
| 2022 | 28 | 2,18 |
| 2021 | 26 | 2,05 |
| 2020 | 26 | 2,02 |
| 2019 | 25 | 1,93 |
| 2018 | 24 | 1,85 |
| 2017 | 23 | 1,76 |
| 2016 | 22 | 1,68 |
| 2015 | 19 | 1,45 |
| 2014 | 16 | 1,22 |
| 2013 | 16 | 1,21 |
| 2012 | 9 | 0,68 |
| 2011 | 9 | 0,68 |
| 2010 | 8 | 0,60 |
| 2009 | 7 | 0,52 |
| 2008 | 7 | 0,52 |
| 2007 | 6 | 0,44 |
| 2006 | 5 | 0,37 |
| 2005 | 5 | 0,37 |
| 2004 | 4 | 0,30 |
| 2003 | 4 | 0,30 |
| 2002 | 4 | 0,30 |
| 2001 | 4 | 0,30 |
| 2000 | 4 | 0,29 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 35 | 2,76 |
| 2024 | 33 | 2,59 |
| 2023 | 31 | 2,42 |
| 2022 | 31 | 2,42 |
| 2021 | 31 | 2,45 |
| 2020 | 31 | 2,40 |
| 2019 | 31 | 2,39 |
| 2018 | 31 | 2,39 |
| 2017 | 19 | 1,46 |
| 2016 | 17 | 1,30 |
| 2015 | 17 | 1,30 |
| 2014 | 15 | 1,14 |
| 2013 | 14 | 1,06 |
| 2012 | 14 | 1,06 |
| 2011 | 14 | 1,05 |
| 2010 | 14 | 1,05 |
| 2009 | 14 | 1,04 |
| 2008 | 13 | 0,97 |
| 2007 | 13 | 0,96 |
| 2006 | 13 | 0,97 |
| 2005 | 13 | 0,97 |
| 2004 | 13 | 0,97 |
| 2003 | 13 | 0,97 |
| 2002 | 10 | 0,74 |
| 2001 | 10 | 0,74 |
| 2000 | 4 | 0,29 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 14 | 1,11 |
| 2024 | 13 | 1,02 |
| 2023 | 13 | 1,01 |
| 2022 | 13 | 1,01 |
| 2021 | 13 | 1,03 |
| 2020 | 13 | 1,01 |
| 2019 | 13 | 1,00 |
| 2018 | 13 | 1,00 |
| 2017 | 12 | 0,92 |
| 2016 | 12 | 0,92 |
| 2015 | 12 | 0,92 |
| 2014 | 12 | 0,91 |
| 2013 | 12 | 0,91 |
| 2012 | 9 | 0,68 |
| 2011 | 7 | 0,53 |
| 2010 | 6 | 0,45 |
| 2009 | 6 | 0,45 |
| 2008 | 4 | 0,30 |
| 2007 | 4 | 0,30 |
| 2006 | 3 | 0,22 |
| 2005 | 3 | 0,22 |
| 2004 | 2 | 0,15 |
| 2003 | 2 | 0,15 |
| 2002 | 2 | 0,15 |
| 2001 | 2 | 0,15 |
| 2000 | 2 | 0,15 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Přerov s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Přerov | 215 | 27 | 26 | 15 |
| Hranice | 94 | 11 | 12 | 5 |
| Lipník nad Bečvou | 36 | 2 | 6 | 4 |
| Kojetín | 33 | 4 | 3 | 2 |
| Tovačov | 13 | 4 | 2 | 1 |
| Dřevohostice | 6 | 2 | 1 | 1 |
| Kokory | 5 | 1 | 1 | 0 |
| Prosenice | 5 | 0 | 0 | 0 |
| Rokytnice | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Troubky | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Bochoř | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Brodek u Přerova | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Horní Moštěnice | 3 | 1 | 1 | 0 |
| Hustopeče nad Bečvou | 3 | 1 | 0 | 1 |
| Pavlovice u Přerova | 3 | 1 | 1 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| CHANTAL BEAUTY s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Přerov | U Pošty 423/10 | CHANTAL BEAUTY s.r.o. | 14.9.2026 |
| MUDr. Perla Mičkalová | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Hranice | Na Náspech 78 | MUDr. Perla Mičkalová | 7.9.2026 |
| Bc. NIKOLA BOUCHALOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Černotín | 44 | Bc. NIKOLA BOUCHALOVÁ | 1.9.2026 |
| Bc. Eva Procházková | Samostatné zařízení porodní asistence | Brodek u Přerova | Masarykovo náměstí 22 | Bc. Eva Procházková | 1.9.2026 |
| Bc. VALERIE BUIGLOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Přerov | Lančíkových 1731/18 | Bc. VALERIE BUIGLOVÁ | 1.9.2026 |
| Eva Jaremejková | Samostatné zařízení porodní asistence | Přerov | Na Vrbovcích 72/7 | Eva Jaremejková | 1.9.2026 |
| Věra Hýbnerová | Samostatné zařízení porodní asistence | Kojetín | 6. května 1373 | Věra Hýbnerová | 1.9.2026 |
| MUDr. FRANTIŠEK PODSTRELENÝ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Přerov | Smetanova 1969/11 | MUDr. FRANTIŠEK PODSTRELENÝ | 1.8.2026 |
| SPADIA LAB, a.s., odběrová místnost | Odběrová místnost | Přerov | Budovatelů 197/6 | SPADIA LAB, a.s. | 1.7.2026 |
| MUDr. JANA LAKOMÁ | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Přerov | Kabelíkova 2682/1 | MUDr. JANA LAKOMÁ | 1.7.2026 |
| Klinická psychologie a psychoterapie Mgr. Kolařík, s.r.o. | Samostatné zařízení psychologa | Hranice | Zborovská 1245 | Klinická psychologie a psychoterapie Mgr. Kolařík, s.r.o. | 1.7.2026 |
| Ortodoncie Stráňava, s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Přerov | Interbrigadistů 86/2 | Ortodoncie Stráňava, s.r.o. | 1.7.2026 |
| CzechDent s.r.o. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Přerov | Husova 2846/2 | CzechDent s.r.o. | 1.6.2026 |
| Fyzio Hadwiger Přerov s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Přerov | Smetanova 1941/9 | Fyzio Hadwiger Přerov s.r.o. | 7.5.2026 |
| Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | Rehabilitační ústav | Teplice nad Bečvou | 23 | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | 24.4.2026 |
| Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | Rehabilitační ústav | Hranice | U Teplic 1073 | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | 24.4.2026 |
| Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | Rehabilitační ústav | Hranice | U Teplic 820 | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | 24.4.2026 |
| GMA Oční s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Hranice | Masarykovo náměstí 85 | GMA Oční s.r.o. | 1.4.2026 |
| Lékařský dům Pavlovice s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Pavlovice u Přerova | 101 | Lékařský dům Pavlovice s.r.o. | 1.4.2026 |
| Sanovia, s.r.o., Lékárna U Kostela | Lékárna | Přerov | Kratochvílova 143/13 | Sanovia, s.r.o. | 31.3.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Přerov, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Přerov, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Pražská lékárnická s.r.o. | praktické lékárenství | Přerov | Kratochvílova 143/13 | Aktuálně neevidováno |
| Bc. VERONIKA ŽÁČKOVÁ | Porodní asistentka | Potštát | Školní 159 | Aktuálně neevidováno |
| Renturi s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Hranice | Olomoucká 306 | Aktuálně neevidováno |
| Lázně Teplice nad Bečvou a.s. | Ergoterapeut, Fyzioterapeut, rehabilitační a fyzikální medicína | Hranice | Tř. generála Svobody 1000 | Aktuálně neevidováno |
| Domácí péče Včelka Ostrava s.r.o. | Všeobecná sestra | Hranice | Pod Křivým 2244 | Aktuálně neevidováno |
| Domácí péče Haná s.r.o. | Všeobecná sestra | Veselíčko | 113 | Aktuálně neevidováno |
| Petra Juřicová | Zubní technik | Hranice | Tř. 1. máje 1782 | Aktuálně neevidováno |
| Domácí péče Haná s.r.o. | Všeobecná sestra | Přerov | U Pošty 423/10 | Aktuálně neevidováno |
| Neo Medical s.r.o. | Všeobecná sestra | Hranice | Radniční 30 | Aktuálně neevidováno |
| MDDr. Barbora Krybusová | zubní lékařství | Tovačov | Široká 175 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Gabriela Kolářová | oftalmologie | Hranice | Masarykovo náměstí 85 | Aktuálně neevidováno |
| BellaDENTE s.r.o. | ortodoncie | Hranice | Tř. 1. máje 1782 | Aktuálně neevidováno |
| PhDr. Jiřina Lukáčová, s.r.o. | Klinický psycholog | Kojetín | Sladovní 1286 | Aktuálně neevidováno |
| DR. OPTIK Moravia s.r.o. | Optometrista | Kojetín | Masarykovo náměstí 33 | Aktuálně neevidováno |
| Sanovia, a.s., Lékárna U Kostela | praktické lékárenství | Přerov | Kratochvílova 143/13 | Aktuálně neevidováno |
| Sanovia, a.s., Lékárna SANO | praktické lékárenství | Přerov | Budovatelů 197/6 | Aktuálně neevidováno |
| P+D DENTAL s.r.o. | zubní lékařství | Hustopeče nad Bečvou | Rybníček 126 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Vít Theimer | všeobecné praktické lékařství | Hranice | Bělotínská 288 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Vít Theimer | všeobecné praktické lékařství | Hranice | Zborovská 1245 | Aktuálně neevidováno |
| VYCHODILOVÁ endo s.r.o. | endokrinologie a diabetologie, vnitřní lékařství | Přerov | Budovatelů 197/6 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. František Kašpar | chirurgie | Přerov | Velké Novosady 648/8 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Roman Ďurík | všeobecné praktické lékařství | Přerov | Budovatelů 197/6 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Petra Mozíková | radiologie a zobrazovací metody | Přerov | Smetanova 1969/11 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Martin Jurčo | všeobecné praktické lékařství | Hranice | Masarykovo náměstí 5 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jaromír Zatloukal | zubní lékařství | Přerov | Kosmákova 2338/45 | Aktuálně neevidováno |
| Zubní laboratoř | Zubní technik | Přerov | Smetanova 1941/9 | Aktuálně neevidováno |
| Ludmila Raindlová | Zubní technik | Hranice | Plynárenská 1915 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Perla Mičkalová | zubní lékařství | Hranice | Tř. 1. máje 1782 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jana Bartesová | praktické lékařství pro děti a dorost | Lipník nad Bečvou | Křížkovského 75/1 | Aktuálně neevidováno |
| Hana Godová | Zubní technik | Přerov | Komenského 1527/52 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Miroslav Pavlica | gynekologie a porodnictví | Brodek u Přerova | Masarykovo náměstí 12 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Miroslav Pavlica | gynekologie a porodnictví | Kokory | 2 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Věra Zbořilová-otorinolaryngologie | otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku | Přerov | Smetanova 1969/11 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné