Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Českém Těšíně registrováno celkem 106 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 22 870 obyvatel Českého Těšína dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Českém Těšíně. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 8 na 104, tedy přibližně o 1 200,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 22 870 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Českém Těšíně. V posledním dostupném roce připadá přibližně 4,81 praktiků, 6,12 stomatologických pracovišť, 2,19 pediatrických ordinací, 2,62 gynekologických míst a 3,06 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Českém Těšíně. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 32 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně zubní lékařství s počtem 14 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 11. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svibmed s.r.o. | +420730625196 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Alena Skřížalová | +420552532005 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| FIMEDKAR, s.r.o. | +420558742370 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Tomáš Henner | +420552532000 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktický lékař Český Těšín s.r.o | Český Těšín, Hrabinská 448/4 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,75.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PediaMed Těšín s.r.o. | +420737843315 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr.Nováková Renata,soukromý pediatr zdravotní péče-pediatrie | +420602841529 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lenka Jakimovová | +420552532014 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Halina Saranová s.r.o. | Český Těšín, Havlíčkova 210 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MALÉ ZDRAVÍ a.s. | sekretariat@malezdravi.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 14 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 14 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 12, tedy přibližně 600,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,12.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SIROTA s.r.o. | +420730529465 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fill-in Dental s.r.o. | +420596314877 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Paszek | +420558741529 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pilch Jan | +420603817748 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Barbara Halama | +420733533943 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,62.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Sabina Glac | +420604856297 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| NikProGyn s.r.o. | +420558340309 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Slezská gynekologicko-porodnická ambulance s.r.o. | +420558737555 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice AGEL Český Těšín a.s. | +420558737424 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Adam Donocik | +420558746092 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8, tedy přibližně 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,94.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fyzio SPOLU, s. r. o. | +420792754803 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ALZHEIMER HOME z.ú. | +420731143743 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| RehaCentrum Český Těšín, s.r.o. | +420558737014 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Dagmar Makajová | +420776287058 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| RehaCentrum Český Těšín, s.r.o. | +420558737014 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,31.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Jakub Majętny | +420608153311 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psyche Calibrae s.r.o. | +420602254435 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice AGEL Český Těšín a.s. | +420558737424 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Monika Weimerová s.r.o. | Český Těšín, Havlíčkova 210 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 7 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 7 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,06.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Radim Fiala, Lékárna U nádraží | +420558711172 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LÉKÁRNA SV. JOSEFA s.r.o. | +420558741923 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Českém Těšíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 7 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 7 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,06.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neovize s.r.o. | +420517070700 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum Oculus s.r.o. | +420552532008 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| CX Med s.r.o. | Český Těšín, Ostravská 783 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Lukasz Bednarski | Český Těšín, Havlíčkova 190/12 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PROVISUS CLINIC s.r.o. | Český Těšín, Smetanova 1912/5 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 4,81 |
| 2024 | 11 | 4,77 |
| 2023 | 11 | 4,72 |
| 2022 | 7 | 2,98 |
| 2021 | 6 | 2,56 |
| 2020 | 6 | 2,49 |
| 2019 | 5 | 2,06 |
| 2018 | 5 | 2,05 |
| 2017 | 5 | 2,03 |
| 2016 | 5 | 2,03 |
| 2015 | 5 | 2,02 |
| 2014 | 5 | 2,01 |
| 2013 | 5 | 2,00 |
| 2012 | 4 | 1,59 |
| 2011 | 2 | 0,80 |
| 2010 | 2 | 0,79 |
| 2009 | 1 | 0,39 |
| 2008 | 1 | 0,39 |
| 2007 | 1 | 0,39 |
| 2006 | 1 | 0,39 |
| 2005 | 1 | 0,39 |
| 2004 | 1 | 0,38 |
| 2003 | 1 | 0,38 |
| 2002 | 1 | 0,38 |
| 2001 | 1 | 0,38 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 14 | 6,12 |
| 2024 | 14 | 6,07 |
| 2023 | 14 | 6,01 |
| 2022 | 13 | 5,54 |
| 2021 | 12 | 5,11 |
| 2020 | 12 | 4,99 |
| 2019 | 12 | 4,94 |
| 2018 | 11 | 4,50 |
| 2017 | 10 | 4,07 |
| 2016 | 10 | 4,06 |
| 2015 | 8 | 3,23 |
| 2014 | 8 | 3,21 |
| 2013 | 8 | 3,20 |
| 2012 | 7 | 2,79 |
| 2011 | 5 | 1,99 |
| 2010 | 5 | 1,97 |
| 2009 | 4 | 1,57 |
| 2008 | 3 | 1,17 |
| 2007 | 3 | 1,17 |
| 2006 | 3 | 1,16 |
| 2005 | 2 | 0,77 |
| 2004 | 2 | 0,77 |
| 2003 | 2 | 0,76 |
| 2002 | 2 | 0,76 |
| 2001 | 2 | 0,76 |
| 2000 | 2 | 0,74 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 1,75 |
| 2024 | 4 | 1,73 |
| 2023 | 4 | 1,72 |
| 2022 | 4 | 1,70 |
| 2021 | 3 | 1,28 |
| 2020 | 3 | 1,25 |
| 2019 | 2 | 0,82 |
| 2018 | 2 | 0,82 |
| 2017 | 2 | 0,81 |
| 2016 | 2 | 0,81 |
| 2015 | 2 | 0,81 |
| 2014 | 2 | 0,80 |
| 2013 | 2 | 0,80 |
| 2012 | 1 | 0,40 |
| 2011 | 1 | 0,40 |
| 2010 | 1 | 0,39 |
| 2009 | 1 | 0,39 |
| 2008 | 1 | 0,39 |
| 2007 | 1 | 0,39 |
| 2006 | 1 | 0,39 |
| 2005 | 1 | 0,39 |
| 2004 | 1 | 0,38 |
| 2003 | 1 | 0,38 |
| 2002 | 1 | 0,38 |
| 2001 | 1 | 0,38 |
| 2000 | 1 | 0,37 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 2,62 |
| 2024 | 6 | 2,60 |
| 2023 | 6 | 2,58 |
| 2022 | 6 | 2,55 |
| 2021 | 6 | 2,56 |
| 2020 | 5 | 2,08 |
| 2019 | 5 | 2,06 |
| 2018 | 5 | 2,05 |
| 2017 | 5 | 2,03 |
| 2016 | 5 | 2,03 |
| 2015 | 5 | 2,02 |
| 2014 | 5 | 2,01 |
| 2013 | 5 | 2,00 |
| 2012 | 4 | 1,59 |
| 2011 | 4 | 1,59 |
| 2010 | 4 | 1,57 |
| 2009 | 3 | 1,18 |
| 2008 | 3 | 1,17 |
| 2007 | 3 | 1,17 |
| 2006 | 3 | 1,16 |
| 2005 | 3 | 1,16 |
| 2004 | 3 | 1,15 |
| 2003 | 3 | 1,15 |
| 2002 | 2 | 0,76 |
| 2001 | 1 | 0,38 |
| 2000 | 1 | 0,37 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 7 | 3,06 |
| 2024 | 6 | 2,60 |
| 2023 | 6 | 2,58 |
| 2022 | 6 | 2,55 |
| 2021 | 6 | 2,56 |
| 2020 | 6 | 2,49 |
| 2019 | 5 | 2,06 |
| 2018 | 4 | 1,64 |
| 2017 | 4 | 1,63 |
| 2016 | 4 | 1,62 |
| 2015 | 3 | 1,21 |
| 2014 | 3 | 1,20 |
| 2013 | 3 | 1,20 |
| 2012 | 1 | 0,40 |
| 2011 | 1 | 0,40 |
| 2010 | 1 | 0,39 |
| 2009 | 1 | 0,39 |
| 2008 | 1 | 0,39 |
| 2007 | 1 | 0,39 |
| 2006 | 1 | 0,39 |
| 2005 | 1 | 0,39 |
| 2004 | 1 | 0,38 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 1,31 |
| 2024 | 3 | 1,30 |
| 2023 | 3 | 1,29 |
| 2022 | 3 | 1,28 |
| 2021 | 3 | 1,28 |
| 2020 | 3 | 1,25 |
| 2019 | 3 | 1,23 |
| 2018 | 3 | 1,23 |
| 2017 | 3 | 1,22 |
| 2016 | 3 | 1,22 |
| 2015 | 2 | 0,81 |
| 2014 | 2 | 0,80 |
| 2013 | 2 | 0,80 |
| 2012 | 2 | 0,80 |
| 2011 | 2 | 0,80 |
| 2010 | 2 | 0,79 |
| 2009 | 1 | 0,39 |
| 2008 | 1 | 0,39 |
| 2007 | 1 | 0,39 |
| 2006 | 1 | 0,39 |
| 2005 | 1 | 0,39 |
| 2004 | 1 | 0,38 |
| 2003 | 1 | 0,38 |
| 2002 | 1 | 0,38 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 7 | 3,06 |
| 2024 | 7 | 3,03 |
| 2023 | 7 | 3,01 |
| 2022 | 6 | 2,55 |
| 2021 | 5 | 2,13 |
| 2020 | 5 | 2,08 |
| 2019 | 4 | 1,65 |
| 2018 | 4 | 1,64 |
| 2017 | 4 | 1,63 |
| 2016 | 4 | 1,62 |
| 2015 | 4 | 1,61 |
| 2014 | 4 | 1,61 |
| 2013 | 3 | 1,20 |
| 2012 | 1 | 0,40 |
| 2011 | 1 | 0,40 |
| 2010 | 1 | 0,39 |
| 2009 | 1 | 0,39 |
| 2008 | 1 | 0,39 |
| 2007 | 1 | 0,39 |
| 2006 | 1 | 0,39 |
| 2005 | 1 | 0,39 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Halina Saranová s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Český Těšín | Havlíčkova 210 | MUDr. Halina Saranová s.r.o. | 1.2.2026 |
| MUDr. Monika Weimerová s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Český Těšín | Havlíčkova 210 | MUDr. Monika Weimerová s.r.o. | 1.1.2026 |
| SPADIA LAB, a.s., odběrová místnost | Odběrová místnost | Český Těšín | sady Komenského 605/1 | SPADIA LAB, a.s. | 15.9.2025 |
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | Lékárna | Český Těšín | Komorní 564/1 | Health and Beauty shops s.r.o. | 1.7.2025 |
| Renata Cymorková | Samostatná stomatologická laboratoř | Český Těšín | Úvoz 1929 | Renata Cymorková | 1.1.2025 |
| MPF MEDICAL s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Český Těšín | sady Komenského 605/1 | MPF MEDICAL s.r.o. | 1.3.2024 |
| ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. | Oční optika | Český Těšín | Odboje 25/2 | ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. | 21.2.2024 |
| MDDr. Tomáš Kukucz | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Český Těšín | Úvoz 1929 | MDDr. Tomáš Kukucz | 1.10.2023 |
| UNICAplasma s.r.o., Český Těšín | Odběr krevní plazmy | Český Těšín | Bezručova 2137/17 | UNICAplasma s.r.o. | 1.8.2023 |
| PROTEOR CZ s.r.o. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Český Těšín | Ostravská 783 | PROTEOR CZ s.r.o. | 29.7.2023 |
| Praktický lékař Český Těšín s.r.o | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Český Těšín | Hrabinská 448/4 | Praktický lékař Český Těšín s.r.o. | 1.7.2023 |
| CX Med s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Český Těšín | Ostravská 783 | CX Med s.r.o. | 26.6.2023 |
| Fyzio SPOLU, s. r. o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Český Těšín | Jablunkovská 851/40 | Fyzio SPOLU, s. r. o. | 15.5.2023 |
| BONAMEDICA EU s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Český Těšín | Hrabinská 895/50 | BONAMEDICA EU s.r.o. | 1.1.2023 |
| GODMED CZ s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Český Těšín | Hrabinská 2074/50d | GODMED CZ s.r.o. | 1.1.2023 |
| GODMED CZ s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Český Těšín | U Lávky 411/3 | GODMED CZ s.r.o. | 1.1.2023 |
| Stomatologická klinika Český Těšín s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Český Těšín | Sokolovská 2111 | Stomatologická klinika Český Těšín s.r.o. | 1.12.2022 |
| MALÉ ZDRAVÍ a.s. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Český Těšín | Jablunkovská 1916/76a | MALÉ ZDRAVÍ a.s. | 1.9.2022 |
| INTEROPTIC, spol. s r.o. | Oční optika | Český Těšín | Čapkova 14/14 | INTEROPTIC, spol. s r.o. | 1.6.2022 |
| Wo & Wa Medical s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Český Těšín | sady Komenského 605/1 | Wo & Wa Medical s.r.o. | 1.6.2022 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Českém Těšíně, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Českém Těšíně, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Halina Saranová | praktické lékařství pro děti a dorost | Český Těšín | Havlíčkova 210 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Monika Weimerová | psychiatrie | Český Těšín | Havlíčkova 210 | Aktuálně neevidováno |
| Centrum sociálních služeb Český Těšín, příspěvková organizace | Fyzioterapeut, Všeobecná sestra | Český Těšín | Sokolovská 1997 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Miroslava Kaziková | zubní lékařství | Český Těšín | Hrabinská 1930/28a | Aktuálně neevidováno |
| Charita Český Těšín | Všeobecná sestra | Český Těšín | Mírová 1684/8 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Helena Mazáčová | pneumologie a ftizeologie | Český Těšín | Hrabinská 1950/50b | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné