Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Rýmařově registrováno celkem 36 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 7 670 obyvatel Rýmařova dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Rýmařově. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 4 na 35, tedy přibližně o 775,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 7 670 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Rýmařově. V posledním dostupném roce připadá přibližně 7,82 praktiků, 3,91 stomatologických pracovišť, 1,30 pediatrických ordinací, 3,91 gynekologických míst a 2,61 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Rýmařově. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 9 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 6 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2020, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,82.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Věra Špicerová | +420554213253 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. ONDŘEJ STRNADEL | +420554211964 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Darja Lašáková | +420554211963 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Věra Špicerová | +420554213253 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Bohumil Servus | +420554211965 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2013, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,30.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RODIOR, s.r.o. | +420739807747 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,91.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | +420554690111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr., Mgr. DAVID HUTAŘ | +420554212684 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PUCIMEDICAL s.r.o. | Rýmařov, Divadelní 359/12 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,91.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace, Nemocnice | +420554690111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | +420554690111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Romana Hance | +420554211966 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,61.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace, Nemocnice | +420554690111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Dolák | +420554230580 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychiatrie Kušnír s.r.o. | +420725948872 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Taraba | +420608002095 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Jitka Varyšová | +420605994477 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Vladimíra Ptašniková | +420604108583 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Henrich Kalafa MUDr. | +420552304104 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,61.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| KRATEGUS spol s r.o. | +420595044190 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Rýmařově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2014, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,30.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oculi Uničov s.r.o. | +420776263991 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 7,82 |
| 2024 | 6 | 7,73 |
| 2023 | 6 | 7,63 |
| 2022 | 6 | 7,54 |
| 2021 | 6 | 7,53 |
| 2020 | 6 | 7,42 |
| 2019 | 5 | 6,11 |
| 2018 | 5 | 6,06 |
| 2017 | 5 | 6,01 |
| 2016 | 4 | 4,79 |
| 2015 | 3 | 3,58 |
| 2014 | 3 | 3,54 |
| 2013 | 3 | 3,53 |
| 2012 | 2 | 2,34 |
| 2011 | 2 | 2,32 |
| 2010 | 2 | 2,31 |
| 2009 | 2 | 2,30 |
| 2008 | 2 | 2,29 |
| 2007 | 2 | 2,28 |
| 2006 | 2 | 2,26 |
| 2005 | 2 | 2,24 |
| 2004 | 2 | 2,22 |
| 2003 | 2 | 2,21 |
| 2002 | 2 | 2,20 |
| 2001 | 2 | 2,19 |
| 2000 | 2 | 2,18 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 3,91 |
| 2024 | 3 | 3,86 |
| 2023 | 3 | 3,82 |
| 2022 | 2 | 2,51 |
| 2021 | 2 | 2,51 |
| 2020 | 2 | 2,47 |
| 2019 | 2 | 2,44 |
| 2018 | 1 | 1,21 |
| 2017 | 1 | 1,20 |
| 2016 | 1 | 1,20 |
| 2015 | 1 | 1,19 |
| 2014 | 1 | 1,18 |
| 2013 | 1 | 1,18 |
| 2012 | 1 | 1,17 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1,30 |
| 2024 | 1 | 1,29 |
| 2023 | 1 | 1,27 |
| 2022 | 1 | 1,26 |
| 2021 | 1 | 1,25 |
| 2020 | 1 | 1,24 |
| 2019 | 1 | 1,22 |
| 2018 | 1 | 1,21 |
| 2017 | 1 | 1,20 |
| 2016 | 1 | 1,20 |
| 2015 | 1 | 1,19 |
| 2014 | 1 | 1,18 |
| 2013 | 1 | 1,18 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 3,91 |
| 2024 | 2 | 2,58 |
| 2023 | 2 | 2,54 |
| 2022 | 1 | 1,26 |
| 2021 | 1 | 1,25 |
| 2020 | 1 | 1,24 |
| 2019 | 1 | 1,22 |
| 2018 | 1 | 1,21 |
| 2017 | 1 | 1,20 |
| 2016 | 1 | 1,20 |
| 2015 | 1 | 1,19 |
| 2014 | 1 | 1,18 |
| 2013 | 1 | 1,18 |
| 2012 | 1 | 1,17 |
| 2011 | 1 | 1,16 |
| 2010 | 1 | 1,15 |
| 2009 | 1 | 1,15 |
| 2008 | 1 | 1,14 |
| 2007 | 1 | 1,14 |
| 2006 | 1 | 1,13 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 2,61 |
| 2024 | 2 | 2,58 |
| 2023 | 2 | 2,54 |
| 2022 | 2 | 2,51 |
| 2021 | 2 | 2,51 |
| 2020 | 2 | 2,47 |
| 2019 | 2 | 2,44 |
| 2018 | 2 | 2,43 |
| 2017 | 2 | 2,41 |
| 2016 | 2 | 2,40 |
| 2015 | 1 | 1,19 |
| 2014 | 1 | 1,18 |
| 2013 | 1 | 1,18 |
| 2012 | 1 | 1,17 |
| 2011 | 1 | 1,16 |
| 2010 | 1 | 1,15 |
| 2009 | 1 | 1,15 |
| 2008 | 1 | 1,14 |
| 2007 | 1 | 1,14 |
| 2006 | 1 | 1,13 |
| 2005 | 1 | 1,12 |
| 2004 | 1 | 1,11 |
| 2003 | 1 | 1,10 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1,30 |
| 2024 | 1 | 1,29 |
| 2023 | 1 | 1,27 |
| 2022 | 1 | 1,26 |
| 2021 | 1 | 1,25 |
| 2020 | 1 | 1,24 |
| 2019 | 1 | 1,22 |
| 2018 | 1 | 1,21 |
| 2017 | 1 | 1,20 |
| 2016 | 1 | 1,20 |
| 2015 | 1 | 1,19 |
| 2014 | 1 | 1,18 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Jana Škorňová | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | Jana Škorňová | 21.9.2026 |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace, Nemocnice | Nemocnice | Rýmařov | Hornoměstská 549/16 | Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1.9.2025 |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1.1.2023 |
| Bc. MONIKA HAMŠÍKOVÁ DiS. | Oční optika | Rýmařov | třída Hrdinů 702/9 | Bc. MONIKA HAMŠÍKOVÁ DiS. | 11.7.2022 |
| KLÁRA CÁZEROVÁ | Samostatná stomatologická laboratoř | Rýmařov | Radniční 191/8 | KLÁRA CÁZEROVÁ | 1.2.2021 |
| MONIKA STRUHÁROVÁ | Samostatná stomatologická laboratoř | Rýmařov | Radniční 191/8 | MONIKA STRUHÁROVÁ | 1.2.2021 |
| JANA SEDLÁČKOVÁ | Samostatná stomatologická laboratoř | Rýmařov | Radniční 191/8 | JANA SEDLÁČKOVÁ | 1.2.2021 |
| MUDr. JANA EBERTOVÁ | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | MUDr. JANA EBERTOVÁ | 1.7.2020 |
| PETRA HUDCOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Rýmařov | Bartákova 602/21 | PETRA HUDCOVÁ DiS. | 1.7.2020 |
| R-Doprava s.r.o. | Zdravotnická dopravní služba | Rýmařov | Hornoměstská 1293/16a | R-Doprava s.r.o. | 1.9.2019 |
| MDDr., Mgr. DAVID HUTAŘ | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Rýmařov | Radniční 191/8 | MDDr., Mgr. DAVID HUTAŘ | 1.2.2019 |
| MUDr. JANA TRNĚNÁ | Domácí zdravotní péče | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | MUDr. JANA TRNĚNÁ | 1.1.2019 |
| KARDIOLOGIE - MUDr. Lazárová s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | KARDIOLOGIE - MUDr. Lazárová s.r.o. | 1.7.2017 |
| MUDr. Věra Špicerová | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | MUDr. Věra Špicerová | 1.6.2017 |
| MUDr. ONDŘEJ STRNADEL | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rýmařov | Havlíčkova 335/9 | MUDr. ONDŘEJ STRNADEL | 1.8.2016 |
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | Lékárna | Rýmařov | Radniční 191/8 | BENU Česká republika s.r.o. | 25.4.2016 |
| Oculi Uničov s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | Oculi Uničov s.r.o. | 1.4.2014 |
| MUDr. Darja Lašáková | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | MUDr. Darja Lašáková | 10.9.2013 |
| RODIOR, s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | RODIOR, s.r.o. | 1.4.2013 |
| MUDr. Jan Poles | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rýmařov | Pivovarská 255/11 | MUDr. Jan Poles | 3.8.2012 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Rýmařově, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Rýmařově, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Nemocnice AGEL Podhorská a.s. | alergologie a klinická imunologie, anesteziologie a intenzivní medicína, dermatovenerologie, endokrinologie a diabetologie, Ergoterapeut, Fyzioterapeut, gastroenterologie, gynekologie a porodnictví, hematologie a transfúzní lékařství, chirurgie, klinická biochemie, oftalmologie, ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, radiologie a zobrazovací metody, rehabilitační a fyzikální medicína, vnitřní lékařství, Všeobecná sestra | Rýmařov | Hornoměstská 549/16 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné