Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Hodkovicích nad Mohelkou registrováno celkem 6 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 3 024 obyvatel Hodkovic nad Mohelkou dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Hodkovicích nad Mohelkou. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 1 na 6, tedy přibližně o 500,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 3 024 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Hodkovicích nad Mohelkou. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,61 praktiků, 3,31 stomatologických pracovišť, 3,31 pediatrických ordinací, 0,00 gynekologických míst a 3,31 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Hodkovicích nad Mohelkou. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře s počtem 2 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 2 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,61.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mediaperta s.r.o. | +420604476211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Všeobecný lékař střední Čechy s.r.o. | +420770112211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,31.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Žofia Hanzely | +420777255287 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,31.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JaMa Medical s.r.o. | +420603502255 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o. | +420721334346 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SKIN CARE Liberec, s.r.o. | +420732522227 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie MUDr. Martina Krausová s.r.o. | +420777888096 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYVEMIN s.r.o. | +420725813258 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Krajská nemocnice Liberec, a.s., Nemocnice Frýdlant | +420485311111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Kristýna Landovská | +420604404236 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Lukáš Landovský | +420721685243 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ORTOPEDIE Liberec s.r.o. | +420722408298 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| WE CARE s.r.o. | +420775844672 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. Lenka Polavková | +420602644889 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Centrum duševního zdraví Fokus Liberec z.ú. | +420485163440 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Andrea Pírková | +420725522110 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JMM Clinic s.r.o. | +420774700560 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Anamnesis s.r.o. | +420602249325 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch v Liberci s.r.o. | +420485151398 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2014, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,31.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lékárna Hodkovice,s.r.o., U Anděla Strážce | Hodkovice nad Mohelkou, nám. T. G. Masaryka 213 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Hodkovicích nad Mohelkou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OčařKa s.r.o. | +420601108408 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SKIN CARE Liberec, s.r.o. | +420732522227 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LACELI s.r.o. | +420736630940 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční klinika Horní Počernice, s.r.o. | +420281865664 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | +420485311111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 6,61 |
| 2024 | 2 | 6,68 |
| 2023 | 2 | 6,66 |
| 2022 | 1 | 3,35 |
| 2021 | 1 | 3,41 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,31 |
| 2024 | 1 | 3,34 |
| 2023 | 1 | 3,33 |
| 2022 | 1 | 3,35 |
| 2021 | 1 | 3,41 |
| 2020 | 1 | 3,37 |
| 2019 | 1 | 3,38 |
| 2018 | 1 | 3,40 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,31 |
| 2024 | 1 | 3,34 |
| 2023 | 1 | 3,33 |
| 2022 | 1 | 3,35 |
| 2021 | 1 | 3,41 |
| 2020 | 1 | 3,37 |
| 2019 | 1 | 3,38 |
| 2018 | 1 | 3,40 |
| 2017 | 1 | 3,46 |
| 2016 | 1 | 3,47 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,31 |
| 2024 | 1 | 3,34 |
| 2023 | 1 | 3,33 |
| 2022 | 1 | 3,35 |
| 2021 | 1 | 3,41 |
| 2020 | 1 | 3,37 |
| 2019 | 1 | 3,38 |
| 2018 | 1 | 3,40 |
| 2017 | 1 | 3,46 |
| 2016 | 1 | 3,47 |
| 2015 | 1 | 3,52 |
| 2014 | 1 | 3,53 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Mediaperta s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Hodkovice nad Mohelkou | Rychnovská 383 | Mediaperta s.r.o. | 4.9.2023 |
| Všeobecný lékař střední Čechy s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Hodkovice nad Mohelkou | Liberecká 19 | Všeobecný lékař střední Čechy s.r.o. | 1.1.2021 |
| JaMa Medical s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Hodkovice nad Mohelkou | Liberecká 19 | JaMa Medical s.r.o. | 20.11.2018 |
| MUDr. Žofia Hanzely | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Hodkovice nad Mohelkou | Liberecká 19 | MUDr. Žofia Hanzely | 1.7.2016 |
| Lékárna Hodkovice,s.r.o., U Anděla Strážce | Lékárna | Hodkovice nad Mohelkou | nám. T. G. Masaryka 213 | Lékárna Hodkovice s.r.o. | 1.4.2014 |
| GOLD-M, s.r.o. | Samostatná stomatologická laboratoř | Hodkovice nad Mohelkou | Luční 686 | ``GOLD - M, s.r.o.`` | 1.9.1997 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Hodkovicích nad Mohelkou, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Hodkovicích nad Mohelkou, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Dana Hanischová, zubní laboratoř | Zubní technik | Hodkovice nad Mohelkou | Luční 686 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné