Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Smidarech registrováno celkem 6 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 1 557 obyvatel Smidar dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Smidarech. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 0 na 5. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 1 557 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Smidarech. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,42 praktiků, 6,42 stomatologických pracovišť, 6,42 pediatrických ordinací, 0,00 gynekologických míst a 6,42 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Smidarech. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Lékárna s počtem 1 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně Fyzioterapeut s počtem 1 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2005, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Ambrož Homola Ph.D. | +420495496150 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2008, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Eva Horká | drhorkaeva@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KošťálDENT s.r.o. | Smidary, U Střediska 100 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Radoslav Mindžák | +420495260243 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kubečková s.r.o. | +420498500441 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie Leško s.r.o. | +420495274901 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jaroslav Krenčík s.r.o. | +420495484207 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavel Cee s.r.o. | +420495482659 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bc. ANETA SOUKUPOVÁ | Smidary, U Střediska 100 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Anna Petříková | +420607682558 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. ANDREA GHAISOVÁ TIBENSKÁ | +420608144041 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Radoslav Mindžák | +420495260243 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HANNES med s. r. o. | +420607392089 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Zárubová | +420602114769 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2002, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MC - PHARM spol. s r.o., Lékárna U Bílého páva - OOVL | Smidary, U Střediska 100 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Smidarech ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ocularis, s.r.o. | +420777601162 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční AZ s.r.o. | +420495512379 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Adámek O-O, s.r.o. | +420495511411 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Vladimír Korda Ph.D. | +420776880880 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace Hradec Králové s.r.o. | +420603995473 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6,42 |
| 2024 | 1 | 6,32 |
| 2023 | 1 | 6,40 |
| 2022 | 1 | 6,40 |
| 2021 | 1 | 6,55 |
| 2020 | 1 | 6,64 |
| 2019 | 1 | 6,57 |
| 2018 | 1 | 6,52 |
| 2017 | 1 | 6,45 |
| 2016 | 1 | 6,49 |
| 2015 | 1 | 6,43 |
| 2014 | 1 | 6,40 |
| 2013 | 1 | 6,34 |
| 2012 | 1 | 6,33 |
| 2011 | 1 | 6,33 |
| 2010 | 1 | 6,43 |
| 2009 | 1 | 6,39 |
| 2008 | 1 | 6,54 |
| 2007 | 1 | 6,51 |
| 2006 | 1 | 6,62 |
| 2005 | 1 | 6,64 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6,42 |
| 2024 | 1 | 6,32 |
| 2023 | 1 | 6,40 |
| 2022 | 1 | 6,40 |
| 2021 | 1 | 6,55 |
| 2020 | 1 | 6,64 |
| 2019 | 1 | 6,57 |
| 2018 | 1 | 6,52 |
| 2017 | 1 | 6,45 |
| 2016 | 1 | 6,49 |
| 2015 | 1 | 6,43 |
| 2014 | 1 | 6,40 |
| 2013 | 1 | 6,34 |
| 2012 | 1 | 6,33 |
| 2011 | 1 | 6,33 |
| 2010 | 1 | 6,43 |
| 2009 | 1 | 6,39 |
| 2008 | 1 | 6,54 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6,42 |
| 2024 | 1 | 6,32 |
| 2023 | 1 | 6,40 |
| 2022 | 1 | 6,40 |
| 2021 | 1 | 6,55 |
| 2020 | 1 | 6,64 |
| 2019 | 1 | 6,57 |
| 2018 | 1 | 6,52 |
| 2017 | 1 | 6,45 |
| 2016 | 1 | 6,49 |
| 2015 | 1 | 6,43 |
| 2014 | 1 | 6,40 |
| 2013 | 1 | 6,34 |
| 2012 | 1 | 6,33 |
| 2011 | 1 | 6,33 |
| 2010 | 1 | 6,43 |
| 2009 | 1 | 6,39 |
| 2008 | 1 | 6,54 |
| 2007 | 1 | 6,51 |
| 2006 | 1 | 6,62 |
| 2005 | 1 | 6,64 |
| 2004 | 1 | 6,62 |
| 2003 | 1 | 6,57 |
| 2002 | 1 | 6,64 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| KošťálDENT s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Smidary | U Střediska 100 | KošťálDENT s.r.o. | 15.4.2026 |
| Bc. ANETA SOUKUPOVÁ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Smidary | U Střediska 100 | Bc. ANETA SOUKUPOVÁ | 4.4.2024 |
| MUDr. Eva Horká | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Smidary | U Střediska 100 | MUDr. Eva Horká | 10.3.2008 |
| Domov sociálních služeb Chotělice | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Smidary | 89 | Domov sociálních služeb Chotělice | 1.1.2007 |
| MUDr. Ambrož Homola Ph.D. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Smidary | U Střediska 100 | MUDr. Ambrož Homola Ph.D. | 1.2.2005 |
| MC - PHARM spol. s r.o., Lékárna U Bílého páva - OOVL | Lékárna | Smidary | U Střediska 100 | MC - PHARM spol. s r.o. | 1.6.2002 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Smidarech, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Smidarech, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Lenka Košťálová, Stomatologická ordinace | zubní lékařství | Smidary | U Střediska 100 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné