Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Pacově registrováno celkem 33 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 4 757 obyvatel Pacova dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Pacově. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 8 na 31, tedy přibližně o 287,5 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 4 757 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Pacově. V posledním dostupném roce připadá přibližně 10,51 praktiků, 6,31 stomatologických pracovišť, 4,20 pediatrických ordinací, 2,10 gynekologických míst a 4,20 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Pacově. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 8 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 5 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 5 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 5 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 150,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 10,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jaroslav Tomis | +420561110516 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mediclinic a.s. | Pacov, Žižkova 1051 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kateřina Rubáčková s.r.o. | Pacov, Žižkova 922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Martina Mašátová s.r.o. | Pacov, Žižkova 922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jan Konečný | drhonzakonecny@centrum.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2020, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,20.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Ilona Buřičová | +420561035101 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mediclinic a.s. | Pacov, Žižkova 922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2013, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 50,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,31.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jana Mikulcová | +420604507807 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lenka Pekařová | Pacov, Žižkova 922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Josef Pešek | pesek35@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,10.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SVOGYN s.r.o. | Pacov, Žižkova 922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,20.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Iveta Marešová | Pacov, Žižkova 922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Kateřina Divišová | Pacov, Nádražní 482 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. Petr Kott | Pacov, Žižkova 922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| FyzioTerapie Pacov, s.r.o. | reha.pacov@centrum.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2017, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,10.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Hana Houdková | +420735512311 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,20.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALMA Benešov s.r.o., Lékárna Na poliklinice | +420317725666 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Jana Kolářová, Lékárna Pacov | Pacov, Žižkova 1051 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Pacově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oculista s.r.o. | +420776760037 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace Pelhřimov s.r.o. | +420565325705 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Optima Pro s.r.o. | Pelhřimov, Solní 864 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace VISION, s.r.o. | Humpolec, Masarykova 2 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace VISION, s.r.o. | Pelhřimov, Slovanského bratrství 710 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 5 | 10,51 |
| 2024 | 5 | 10,54 |
| 2023 | 5 | 10,53 |
| 2022 | 5 | 10,54 |
| 2021 | 5 | 10,86 |
| 2020 | 4 | 8,57 |
| 2019 | 3 | 6,36 |
| 2018 | 3 | 6,31 |
| 2017 | 3 | 6,22 |
| 2016 | 3 | 6,16 |
| 2015 | 3 | 6,18 |
| 2014 | 3 | 6,21 |
| 2013 | 2 | 4,09 |
| 2012 | 2 | 4,08 |
| 2011 | 2 | 4,05 |
| 2010 | 2 | 4,01 |
| 2009 | 2 | 3,98 |
| 2008 | 2 | 3,94 |
| 2007 | 2 | 3,96 |
| 2006 | 2 | 3,95 |
| 2005 | 2 | 3,92 |
| 2004 | 2 | 3,90 |
| 2003 | 2 | 3,89 |
| 2002 | 2 | 3,85 |
| 2001 | 2 | 3,83 |
| 2000 | 2 | 3,81 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 6,31 |
| 2024 | 3 | 6,33 |
| 2023 | 3 | 6,32 |
| 2022 | 3 | 6,33 |
| 2021 | 3 | 6,52 |
| 2020 | 3 | 6,43 |
| 2019 | 3 | 6,36 |
| 2018 | 3 | 6,31 |
| 2017 | 3 | 6,22 |
| 2016 | 3 | 6,16 |
| 2015 | 3 | 6,18 |
| 2014 | 3 | 6,21 |
| 2013 | 3 | 6,14 |
| 2012 | 2 | 4,08 |
| 2011 | 2 | 4,05 |
| 2010 | 2 | 4,01 |
| 2009 | 2 | 3,98 |
| 2008 | 2 | 3,94 |
| 2007 | 2 | 3,96 |
| 2006 | 2 | 3,95 |
| 2005 | 2 | 3,92 |
| 2004 | 2 | 3,90 |
| 2003 | 2 | 3,89 |
| 2002 | 2 | 3,85 |
| 2001 | 2 | 3,83 |
| 2000 | 2 | 3,81 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 4,20 |
| 2024 | 2 | 4,22 |
| 2023 | 2 | 4,21 |
| 2022 | 2 | 4,22 |
| 2021 | 2 | 4,34 |
| 2020 | 2 | 4,29 |
| 2019 | 1 | 2,12 |
| 2018 | 1 | 2,10 |
| 2017 | 1 | 2,07 |
| 2016 | 1 | 2,05 |
| 2015 | 1 | 2,06 |
| 2014 | 1 | 2,07 |
| 2013 | 1 | 2,05 |
| 2012 | 1 | 2,04 |
| 2011 | 1 | 2,03 |
| 2010 | 1 | 2,01 |
| 2009 | 1 | 1,99 |
| 2008 | 1 | 1,97 |
| 2007 | 1 | 1,98 |
| 2006 | 1 | 1,98 |
| 2005 | 1 | 1,96 |
| 2004 | 1 | 1,95 |
| 2003 | 1 | 1,94 |
| 2002 | 1 | 1,92 |
| 2001 | 1 | 1,91 |
| 2000 | 1 | 1,90 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,10 |
| 2024 | 1 | 2,11 |
| 2023 | 1 | 2,11 |
| 2022 | 1 | 2,11 |
| 2021 | 1 | 2,17 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 4,20 |
| 2024 | 2 | 4,22 |
| 2023 | 2 | 4,21 |
| 2022 | 1 | 2,11 |
| 2021 | 1 | 2,17 |
| 2020 | 1 | 2,14 |
| 2019 | 1 | 2,12 |
| 2018 | 1 | 2,10 |
| 2017 | 1 | 2,07 |
| 2016 | 1 | 2,05 |
| 2015 | 1 | 2,06 |
| 2014 | 1 | 2,07 |
| 2013 | 1 | 2,05 |
| 2012 | 1 | 2,04 |
| 2011 | 1 | 2,03 |
| 2010 | 1 | 2,01 |
| 2009 | 1 | 1,99 |
| 2008 | 1 | 1,97 |
| 2007 | 1 | 1,98 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,10 |
| 2024 | 1 | 2,11 |
| 2023 | 1 | 2,11 |
| 2022 | 1 | 2,11 |
| 2021 | 1 | 2,17 |
| 2020 | 1 | 2,14 |
| 2019 | 1 | 2,12 |
| 2018 | 1 | 2,10 |
| 2017 | 1 | 2,07 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Iveta Marešová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Pacov | Žižkova 922 | Mgr. Iveta Marešová | 6.5.2026 |
| Mgr. Kateřina Divišová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Pacov | Nádražní 482 | Mgr. Kateřina Divišová | 12.1.2026 |
| Jana Davidová, DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Pacov | Antonína Sovy 444 | Jana Davidová, DiS. | 1.6.2025 |
| MEDORPA s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Pacov | Žižkova 922 | MEDORPA s.r.o. | 1.1.2024 |
| Mgr. Jana Kolářová, Lékárna Pacov | Lékárna | Pacov | Žižkova 1051 | Mgr. Jana Kolářová | 11.10.2023 |
| PROMEDICUS Pelhřimov s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Pacov | Žižkova 922 | PROMEDICUS Pelhřimov s.r.o. | 1.1.2023 |
| FOKUS optik a.s. | Oční optika | Pacov | nám. Svobody 84 | FOKUS optik a.s. | 12.8.2022 |
| Mediclinic a.s. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Pacov | Žižkova 1051 | Mediclinic a.s. | 1.7.2021 |
| SVOGYN s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Pacov | Žižkova 922 | SVOGYN s.r.o. | 1.5.2021 |
| Bc. Petr Kott | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Pacov | Žižkova 922 | Bc. Petr Kott | 1.3.2021 |
| MUDr. Kateřina Rubáčková s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Pacov | Žižkova 922 | MUDr. Kateřina Rubáčková s.r.o. | 15.4.2020 |
| Mediclinic a.s. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Pacov | Žižkova 922 | Mediclinic a.s. | 1.3.2020 |
| MUDr. Bohdanka Nesvačilová | Zdravotnická dopravní služba | Pacov | Žižkova 922 | MUDr. Bohdanka Nesvačilová | 29.2.2020 |
| Dům sociálních služeb Pacov, p. o. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Pacov | Malovcova 1080 | Dům sociálních služeb Pacov, p. o. | 4.6.2018 |
| MUDr. Hana Houdková | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Pacov | Žižkova 922 | MUDr. Hana Houdková | 21.7.2017 |
| MUDr. Gabriela Součková | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Pacov | Žižkova 922 | MUDr. Gabriela Součková | 27.3.2017 |
| FyzioTerapie Pacov, s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Pacov | Žižkova 922 | FyzioTerapie Pacov, s.r.o. | 17.9.2016 |
| Chirurgie Pacov s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Pacov | Žižkova 922 | Chirurgie Pacov s.r.o. | 1.1.2016 |
| Klinická logopedie IK s.r.o. | Samostatné zařízení logopeda | Pacov | Jatecká 571 | Klinická logopedie IK s.r.o. | 1.1.2015 |
| Iuvamen s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Pacov | Žižkova 922 | Iuvamen s.r.o. | 23.5.2014 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Pacově, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Pacově, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Hana Vášová | zubní lékařství | Pacov | Žižkova 922 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné