Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Brno-venkov 589 aktivních zdravotnických zařízení. Na 234 833 obyvatel tak připadá přibližně 25,08 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Brno-venkov. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 87 na 555, tedy přibližně o 537,9 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 234 833 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Brno-venkov. V posledním dostupném roce připadá přibližně 4,51 praktiků, 3,11 stomatologických pracovišť, 1,66 pediatrických ordinací, 1,28 gynekologických míst a 2,13 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Brno-venkov. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 123 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 106 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 100 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 100 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 15. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 85, tedy přibližně 566,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,26.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktik Ivančice s.r.o. | +420546451562 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Global Guest s.r.o. | +420776713197 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktlek s.r.o. | +420544134213 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sivimed, s.r.o. | +420544245300 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sivimed, s.r.o. | +420544245300 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 39 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 39 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 14. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 25, tedy přibližně 178,6 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,66.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dětský lékař Bílovice s.r.o. | +420604864834 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sdružené ordinace Slatina s.r.o. | +420545218681 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Kolegar, s.r.o. | +420547231020 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Kolegar, s.r.o. | +420547231020 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Kolegar, s.r.o. | +420547231020 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 71 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 71 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 18. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 53, tedy přibližně 294,4 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,02.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dent Deblin s.r.o. | +420702133059 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| esthe-dent s.r.o. | +420724249138 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Stomatologie pod věží, s.r.o. | +420792316888 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Libor Suchomel | +420605135154 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Smíšek Dent s.r.o. | +420732815645 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 30 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 30 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 24, tedy přibližně 400,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,28.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gynekologie Židlochovice s.r.o. | +420776670996 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| M-GYN, s.r.o. | +420547230068 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Mikuláš Kuczman | +420546421102 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DAPA Gyncentrum s.r.o. | +420519510189 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gyvana Fem s.r.o. | +420723005561 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 43 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 43 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 41, tedy přibližně 2 050,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,83.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ondřej Kolařík | +420725716426 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fyzioterapie Profi s.r.o. | +420566503668 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Lea Fajtlová | +420776601136 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Ondřej Vokurek | +420728013625 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| FYZIOPARK s.r.o. | +420725923270 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 20 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 20 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 19, tedy přibližně 1 900,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,85.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Lenka Janhubová | +420549436020 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Renata Boháčová | +420732782107 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychambulance s.r.o. | +420777599054 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o. | +420546439601 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Chirurgie Tišnov s.r.o. | +420549410349 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 46 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 46 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 42, tedy přibližně 1 050,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,96.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PharmDr. Jan Štěpánek, OOVL | +420541213143 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Lékárna Zastavka s.r.o. | +420546411247 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Brno-venkov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční ambulance MUDr. Monika Synková s.r.o. | +420546435265 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Karel Holub | +420777608690 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Naděžda Nováková, oční ambulance | +420547238302 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční centrum Na Královkách s.r.o. | Kuřim, Na Královkách 937/6 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dr.med.univ. Linda Čák | Pohořelice, Brněnská 120 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 100 | 4,26 |
| 2024 | 92 | 3,92 |
| 2023 | 87 | 3,73 |
| 2022 | 82 | 3,55 |
| 2021 | 82 | 3,64 |
| 2020 | 82 | 3,62 |
| 2019 | 78 | 3,47 |
| 2018 | 75 | 3,37 |
| 2017 | 71 | 3,23 |
| 2016 | 66 | 3,03 |
| 2015 | 60 | 2,79 |
| 2014 | 52 | 2,44 |
| 2013 | 48 | 2,28 |
| 2012 | 35 | 1,68 |
| 2011 | 25 | 1,21 |
| 2010 | 20 | 0,98 |
| 2009 | 20 | 1,00 |
| 2008 | 17 | 0,86 |
| 2007 | 17 | 0,87 |
| 2006 | 17 | 0,89 |
| 2005 | 16 | 0,85 |
| 2004 | 16 | 0,85 |
| 2003 | 15 | 0,81 |
| 2002 | 15 | 0,82 |
| 2001 | 15 | 0,82 |
| 2000 | 15 | 0,82 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 71 | 3,02 |
| 2024 | 67 | 2,86 |
| 2023 | 61 | 2,61 |
| 2022 | 60 | 2,60 |
| 2021 | 55 | 2,44 |
| 2020 | 51 | 2,25 |
| 2019 | 44 | 1,96 |
| 2018 | 43 | 1,93 |
| 2017 | 43 | 1,96 |
| 2016 | 41 | 1,88 |
| 2015 | 39 | 1,81 |
| 2014 | 38 | 1,78 |
| 2013 | 35 | 1,66 |
| 2012 | 32 | 1,53 |
| 2011 | 27 | 1,31 |
| 2010 | 24 | 1,18 |
| 2009 | 21 | 1,05 |
| 2008 | 21 | 1,06 |
| 2007 | 20 | 1,02 |
| 2006 | 19 | 1,00 |
| 2005 | 19 | 1,00 |
| 2004 | 18 | 0,96 |
| 2003 | 18 | 0,97 |
| 2002 | 18 | 0,98 |
| 2001 | 18 | 0,99 |
| 2000 | 18 | 0,99 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 39 | 1,66 |
| 2024 | 38 | 1,62 |
| 2023 | 38 | 1,63 |
| 2022 | 37 | 1,60 |
| 2021 | 37 | 1,64 |
| 2020 | 36 | 1,59 |
| 2019 | 32 | 1,42 |
| 2018 | 30 | 1,35 |
| 2017 | 30 | 1,36 |
| 2016 | 28 | 1,29 |
| 2015 | 28 | 1,30 |
| 2014 | 28 | 1,31 |
| 2013 | 27 | 1,28 |
| 2012 | 21 | 1,01 |
| 2011 | 16 | 0,77 |
| 2010 | 16 | 0,79 |
| 2009 | 16 | 0,80 |
| 2008 | 15 | 0,76 |
| 2007 | 15 | 0,77 |
| 2006 | 14 | 0,73 |
| 2005 | 14 | 0,74 |
| 2004 | 14 | 0,74 |
| 2003 | 14 | 0,75 |
| 2002 | 14 | 0,76 |
| 2001 | 14 | 0,77 |
| 2000 | 14 | 0,77 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 30 | 1,28 |
| 2024 | 29 | 1,24 |
| 2023 | 29 | 1,24 |
| 2022 | 28 | 1,21 |
| 2021 | 28 | 1,24 |
| 2020 | 28 | 1,24 |
| 2019 | 28 | 1,25 |
| 2018 | 25 | 1,12 |
| 2017 | 24 | 1,09 |
| 2016 | 22 | 1,01 |
| 2015 | 17 | 0,79 |
| 2014 | 17 | 0,80 |
| 2013 | 16 | 0,76 |
| 2012 | 15 | 0,72 |
| 2011 | 13 | 0,63 |
| 2010 | 9 | 0,44 |
| 2009 | 9 | 0,45 |
| 2008 | 7 | 0,35 |
| 2007 | 7 | 0,36 |
| 2006 | 7 | 0,37 |
| 2005 | 7 | 0,37 |
| 2004 | 7 | 0,37 |
| 2003 | 7 | 0,38 |
| 2002 | 7 | 0,38 |
| 2001 | 6 | 0,33 |
| 2000 | 6 | 0,33 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 46 | 1,96 |
| 2024 | 41 | 1,75 |
| 2023 | 40 | 1,71 |
| 2022 | 38 | 1,64 |
| 2021 | 35 | 1,55 |
| 2020 | 32 | 1,41 |
| 2019 | 32 | 1,42 |
| 2018 | 30 | 1,35 |
| 2017 | 27 | 1,23 |
| 2016 | 25 | 1,15 |
| 2015 | 25 | 1,16 |
| 2014 | 25 | 1,17 |
| 2013 | 22 | 1,04 |
| 2012 | 17 | 0,81 |
| 2011 | 15 | 0,73 |
| 2010 | 15 | 0,74 |
| 2009 | 14 | 0,70 |
| 2008 | 14 | 0,71 |
| 2007 | 13 | 0,66 |
| 2006 | 8 | 0,42 |
| 2005 | 8 | 0,42 |
| 2004 | 6 | 0,32 |
| 2003 | 5 | 0,27 |
| 2002 | 5 | 0,27 |
| 2001 | 5 | 0,27 |
| 2000 | 4 | 0,22 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 20 | 0,85 |
| 2024 | 18 | 0,77 |
| 2023 | 16 | 0,69 |
| 2022 | 16 | 0,69 |
| 2021 | 15 | 0,67 |
| 2020 | 14 | 0,62 |
| 2019 | 12 | 0,53 |
| 2018 | 11 | 0,49 |
| 2017 | 11 | 0,50 |
| 2016 | 7 | 0,32 |
| 2015 | 6 | 0,28 |
| 2014 | 5 | 0,23 |
| 2013 | 4 | 0,19 |
| 2012 | 4 | 0,19 |
| 2011 | 4 | 0,19 |
| 2010 | 4 | 0,20 |
| 2009 | 4 | 0,20 |
| 2008 | 3 | 0,15 |
| 2007 | 3 | 0,15 |
| 2006 | 3 | 0,16 |
| 2005 | 3 | 0,16 |
| 2004 | 3 | 0,16 |
| 2003 | 2 | 0,11 |
| 2002 | 2 | 0,11 |
| 2001 | 2 | 0,11 |
| 2000 | 1 | 0,06 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 12 | 0,51 |
| 2024 | 12 | 0,51 |
| 2023 | 11 | 0,47 |
| 2022 | 11 | 0,48 |
| 2021 | 10 | 0,44 |
| 2020 | 10 | 0,44 |
| 2019 | 9 | 0,40 |
| 2018 | 9 | 0,40 |
| 2017 | 8 | 0,36 |
| 2016 | 8 | 0,37 |
| 2015 | 7 | 0,33 |
| 2014 | 6 | 0,28 |
| 2013 | 6 | 0,28 |
| 2012 | 4 | 0,19 |
| 2011 | 4 | 0,19 |
| 2010 | 4 | 0,20 |
| 2009 | 3 | 0,15 |
| 2008 | 3 | 0,15 |
| 2007 | 3 | 0,15 |
| 2006 | 3 | 0,16 |
| 2005 | 3 | 0,16 |
| 2004 | 3 | 0,16 |
| 2003 | 2 | 0,11 |
| 2002 | 2 | 0,11 |
| 2001 | 2 | 0,11 |
| 2000 | 2 | 0,11 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Brno-venkov s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Tišnov | 63 | 5 | 7 | 2 |
| Kuřim | 55 | 7 | 5 | 4 |
| Ivančice | 46 | 6 | 5 | 4 |
| Židlochovice | 43 | 4 | 5 | 2 |
| Modřice | 31 | 3 | 2 | 4 |
| Rosice | 30 | 3 | 3 | 2 |
| Pohořelice | 28 | 4 | 4 | 3 |
| Šlapanice | 25 | 4 | 2 | 2 |
| Zastávka | 19 | 2 | 1 | 1 |
| Újezd u Brna | 14 | 2 | 1 | 1 |
| Rajhrad | 13 | 2 | 2 | 2 |
| Bílovice nad Svitavou | 12 | 2 | 2 | 1 |
| Hrušovany u Brna | 11 | 1 | 1 | 1 |
| Pozořice | 11 | 3 | 2 | 1 |
| Zbýšov | 11 | 3 | 1 | 1 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. Erika Dlugošová s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Nosislav | Městečko 54 | MDDr. Erika Dlugošová s.r.o. | 24.9.2026 |
| Mgr. Martina Šaclová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Tišnov | nám. 28. října 57 | Mgr. Martina Šaclová | 17.9.2026 |
| ANNA MARIE LUKAČKOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Šlapanice | Nádražní 1963/11 | ANNA MARIE LUKAČKOVÁ DiS. | 4.9.2026 |
| Bc. et Bc. Dagmar Lovecká | Samostatné zařízení porodní asistence | Bílovice nad Svitavou | Žižkova 101 | Bc. et Bc. Dagmar Lovecká | 2.9.2026 |
| Lékaři Vranovice s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Vranovice | Náves 89 | Lékaři Vranovice s.r.o. | 1.9.2026 |
| MUDr. Michala Bulantová | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rosice | Pod Zahrádkami 750 | MUDr. Michala Bulantová | 1.9.2026 |
| Mgr. Bc. Petra Urbánková, DiS. | Samostatné zařízení porodní asistence | Mokrá-Horákov | 240 | Mgr. Bc. Petra Urbánková, DiS. | 1.9.2026 |
| Bc. Ivana Horňáková | Samostatné zařízení porodní asistence | Rosice | Zámečnická 60 | Ivana Horňáková | 1.9.2026 |
| Bc. Eliška Žižková | Samostatné zařízení porodní asistence | Řícmanice | Havlíčkova 267 | Bc. Eliška Žižková | 1.9.2026 |
| Bc. KARIN DOUBKOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Blažovice | Zahradní 256 | Bc. KARIN DOUBKOVÁ | 1.9.2026 |
| Bc. Kateřina Sedláčková | Samostatné zařízení porodní asistence | Popůvky | Střední 322/2 | Bc. Kateřina Sedláčková | 1.9.2026 |
| Mgr. Gabriela Rachůnková | Samostatné zařízení porodní asistence | Tišnov | Klášterská 696 | Mgr. Gabriela Rachůnková | 1.9.2026 |
| Mgr. Magdalena marie Šťastná | Samostatné zařízení porodní asistence | Babice nad Svitavou | 185 | Mgr. Magdalena Marie Šťastná | 1.9.2026 |
| MUDr. Jana Bartošková | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kuřim | Tišnovská 1896/46 | MUDr. Jana Bartošková | 20.8.2026 |
| Jihomoravská zdravotní, a.s., Sanatorium Pálava | Rehabilitační ústav | Pasohlávky | 338 | Jihomoravská zdravotní, a.s. | 1.8.2026 |
| revma-dexa s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kuřim | Blanenská 982/15 | revma-dexa s.r.o. | 1.8.2026 |
| Mgr. Veronika Jurásková | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Veverská Bítýška | Za řekou 904 | Mgr. Veronika Jurásková | 25.7.2026 |
| UROCARE CLINIC s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Modřice | Evropská 873 | UROCARE CLINIC s.r.o. | 9.7.2026 |
| Praktik Ivančice s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Ivančice | Komenského náměstí 1708/17 | Praktik Ivančice s.r.o. | 29.6.2026 |
| PHARMCARE CZ, s.r.o. | Výdejna zdravotnických prostředků | Moravany | Modřická 979/75 | PHARMCARE CZ, s.r.o. | 26.6.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Brno-venkov, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Brno-venkov, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| LUXURY Dent s.r.o. | zubní lékařství | Šlapanice | Karla Čapka 1656/13 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Petr Bartl | všeobecné praktické lékařství | Vranovice | Náves 89 | Aktuálně neevidováno |
| KATEŘINA NEČASOVÁ | Porodní asistentka | Měnín | 258 | Aktuálně neevidováno |
| MDDr. Michal Navrátil | zubní lékařství | Střelice | 913 | Aktuálně neevidováno |
| Magdalena Kubová, DiS. | Dentální hygienistka | Židlochovice | Masarykova 116 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Igor Šulc - neurologie s.r.o. | neurologie | Rosice | Zámecká 49 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Katarína Morvayová | pneumologie a ftizeologie | Ivančice | Široká 390/16 | Aktuálně neevidováno |
| Praktik Ivančice s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Ivančice | Krumlovská 302/18 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Denisa Zavadilová | revmatologie | Kuřim | Blanenská 982/15 | Aktuálně neevidováno |
| DISPOLAB PHARMA s.r.o., OOVL Lelekovice-L. Astra | praktické lékárenství | Lelekovice | Hlavní 94/21 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Řezaninová Jana - praktická lékařka | všeobecné praktické lékařství | Drásov | Všechovická 1 | Aktuálně neevidováno |
| Praktický lékař Křivánková s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Tvarožná | 344 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Igor Mucha | otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku | Újezd u Brna | Rybářská 1001 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Radan Dolíhal | všeobecné praktické lékařství | Rosice | Pod Zahrádkami 750 | Aktuálně neevidováno |
| Helena Pololáníková | Zubní technik | Zastávka | U Školy 130 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Libuše Turečková | zubní lékařství | Rajhrad | Masarykova 48 | Aktuálně neevidováno |
| Poliklinika Nové Modřice, s.r.o. | urologie | Modřice | Masarykova 1018 | Aktuálně neevidováno |
| Yvona Kachlíková | praktické lékařství pro děti a dorost | Ořechov | Ořechovičská 426/1 | Aktuálně neevidováno |
| NZZ YVKA, s.r.o. | praktické lékařství pro děti a dorost | Ořechov | Ořechovičská 426/1 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné