Bílsko u Hořic: dostupnost internetu, rychlost, pokrytí a srovnání operátorů

Z dat ČTÚ v Bílsku u Hořic máme k dispozici 6 měření s posledním záznamem k 9.12.2019. Co se týká porovnání mobilního internetu, tak nejlépe v posledním dostupném roce vychází O2 s hodnotou 52,3 Mb/s, což ukazuje na nadprůměrně rychlá mobilní data. Nejlepší kvalitu signálu měl v posledním testu T-Mobile s čistotou kolem 10,7 dB. V roce 2024 existovalo 53 moderních internetových přípojek (NGA). Rychlý internet na doma (VDSL, kabel, optika) tak od počátku sledování narostl o 13 adresních míst. Vedle zlepšování kvality mobilních datových tarifů tak dochází také ke zvýšení dostupnosti a rychlosti pevného internetu.

Celkem měření
6
Poslední záznam: 9.12.2019
O2 ~ rychlost 4G
52,3 Mb/s
Kvalita příjmu: 10,5 dB
T-Mobile ~ rychlost 4G
38,1 Mb/s
Kvalita příjmu: 10,7 dB
Vodafone ~ rychlost 4G
9,2 Mb/s
Kvalita příjmu: 10,0 dB

Dodatek: pokud využíváte 5G datové připojení, bude rychlost downloadu/uploadu zpravidla výrazně vyšší. Simulace pokrytí 5G signálem je k vyzkoušení na vportal.ctu

Bačalky
 (Jičín)
Bašnice
 (Jičín)
Běchary
 (Jičín)
Bílsko u Hořic
 (Jičín)
Boháňka
 (Jičín)
Borek
 (Jičín)
Brada-Rybníček
 (Jičín)
Březina
 (Jičín)
Bříšťany
 (Jičín)
Budčeves
 (Jičín)
Bukvice
 (Jičín)
Butoves
 (Jičín)
Bystřice
 (Jičín)
Cerekvice nad Bystřicí
 (Jičín)
Červená Třemešná
 (Jičín)
Češov
 (Jičín)
Cholenice
 (Jičín)
Chomutice
 (Jičín)
Choteč
 (Jičín)
Chyjice
 (Jičín)
Dětenice
 (Jičín)
Dílce
 (Jičín)
Dobrá Voda u Hořic
 (Jičín)
Dolní Lochov
 (Jičín)
Dřevěnice
 (Jičín)
Holín
 (Jičín)
Holovousy
 (Jičín)
Hořice
 (Jičín)
Jeřice
 (Jičín)
Jičín
 (Jičín)
Jičíněves
 (Jičín)
Jinolice
 (Jičín)
Kacákova Lhota
 (Jičín)
Kbelnice
 (Jičín)
Kněžnice
 (Jičín)
Konecchlumí
 (Jičín)
Kopidlno
 (Jičín)
Kostelec
 (Jičín)
Kovač
 (Jičín)
Kozojedy
 (Jičín)
Kyje
 (Jičín)
Lázně Bělohrad
 (Jičín)
Libáň
 (Jičín)
Libošovice
 (Jičín)
Libuň
 (Jičín)
Lískovice
 (Jičín)
Lukavec u Hořic
 (Jičín)
Lužany
 (Jičín)
Markvartice
 (Jičín)
Miletín
 (Jičín)
Milovice u Hořic
 (Jičín)
Mladějov
 (Jičín)
Mlázovice
 (Jičín)
Nemyčeves
 (Jičín)
Nevratice
 (Jičín)
Nová Paka
 (Jičín)
Ohařice
 (Jičín)
Ohaveč
 (Jičín)
Osek
 (Jičín)
Ostroměř
 (Jičín)
Ostružno
 (Jičín)
Pecka
 (Jičín)
Petrovičky
 (Jičín)
Podhorní Újezd a Vojice
 (Jičín)
Podhradí
 (Jičín)
Podůlší
 (Jičín)
Radim
 (Jičín)
Rašín
 (Jičín)
Rohoznice
 (Jičín)
Rokytňany
 (Jičín)
Samšina
 (Jičín)
Šárovcova Lhota
 (Jičín)
Sběř
 (Jičín)
Sedliště
 (Jičín)
Sekeřice
 (Jičín)
Slatiny
 (Jičín)
Slavhostice
 (Jičín)
Sobčice
 (Jičín)
Soběraz
 (Jičín)
Sobotka
 (Jičín)
Stará Paka
 (Jičín)
Staré Hrady
 (Jičín)
Staré Místo
 (Jičín)
Staré Smrkovice
 (Jičín)
Střevač
 (Jičín)
Sukorady
 (Jičín)
Svatojanský Újezd
 (Jičín)
Tetín
 (Jičín)
Třebnouševes
 (Jičín)
Třtěnice
 (Jičín)
Tuř
 (Jičín)
Úbislavice
 (Jičín)
Údrnice
 (Jičín)
Úhlejov
 (Jičín)
Újezd pod Troskami
 (Jičín)
Úlibice
 (Jičín)
Valdice
 (Jičín)
Veliš
 (Jičín)
Vidochov
 (Jičín)
Vitiněves
 (Jičín)
Volanice
 (Jičín)
Vrbice
 (Jičín)
Vřesník
 (Jičín)
Vršce
 (Jičín)
Vysoké Veselí
 (Jičín)
Zámostí-Blata
 (Jičín)
Zelenecká Lhota
 (Jičín)
Železnice
 (Jičín)
Žeretice
 (Jičín)
Židovice
 (Jičín)
Žlunice
 (Jičín)

Bílsko u Hořic: Srovnání mobilních operátorů

Při porovnání mobilních operátorů v Bílsku u Hořic vidíme, že v posledním dostupném roce byla v průměrné 4G rychlosti na prvním místě společnost O2 s naměřenou rychlostí 52,3 Mb/s, následovaná operátorem T-Mobile s rychlostí 38,1 Mb/s a třetí příčku drží Vodafone s průměrnou rychlostí 9,2 Mb/s. U mobilních dat je ale důležitá i kvalita přenosu. Nejčistší 4G signál podle ukazatele SINR zde vykazuje T-Mobile s přenosovou rychlostí 10,7 dB, zatímco z pohledu síly přijímaného signálu RSRP vychází nejlépe O2 s úrovní -93,3 dBm.

Mobilní tarify, Internet, Televize - Vodafone

Prohlédněte si aktuální nabídku pevného i mobilního internetu od Vodafone. Od vysokorychlostního připojení do domácností v Bílsku u Hořic přes zajímavé mobilní tarify až po IPTV.

Operátor Měření celkem Průměrná 4G rychlost 4G SINR 4G RSRP Hodnocení
O2 2 52,3 Mb/s 10,5 dB -93,3 dBm
5,0
T-Mobile 2 38,1 Mb/s 10,7 dB -93,9 dBm
4,0
Vodafone 2 9,2 Mb/s 10,0 dB -100,1 dBm
3,5
Hodnocení je pouze orientační a vychází z dat ČSÚ, kombinace průměrné 4G rychlosti a kvality signálu v daném roce.

Bílsko u Hořic: Pevný internet a moderní infrastruktura

Zatímco v roce 2020 byl podíl rychlého internetu v Bílsku u Hořic na 0,0 %, v roce 2024 již dosahuje 24,5 % a množství domácností s "pevným internetem" 100+ Mb/s stále stoupá. Se zřízením přípojky a instalací internetu v Bílsku u Hořic vám pomůže více než 2 firem, které zde působí. Je velmi nepravděpodobné, že by byl k Bílsku u Hořic zaveden HFC a Metro Ethernet, ale můžeme vám pomoci ověřit, zda jsou dostupné varianty vysokorychlostního internetu FTTH, FTTB či FTTC abyste mohli zrušit pevný bezdrát s nízkou přenosovou rychlostí a příšerným uploadem či anténu na střeše (Wi-Fi/5G) s mizernou odezvou (ping) a stabilitou připojení.

Ověřit dostupnost rychlého internetu

Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Bílska u Hořic (okrese Jičín) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.

UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 53 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 13 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 24,5 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 40 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 2 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 63 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 63 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 34 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 34 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 26 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 26 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 60 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 60 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
NGA ~ pevný internet
53
Rok 2024 · 30+ Mb/s infrastruktura
100+ Mb/s ~ pevný internet
13
Podíl vůči NGA: 24,5 %
Posun 100+ Mb/s
13
Změna od roku 2020 do 2024
Digitální komfort
Základní dostupnost rychlého internetu
Mobilní vítěz: O2 · 52,3 Mb/s

Vývoj průměrné 4G rychlosti

Graf ukazuje, jak se Bílsku u Hořic v čase měnila průměrná 4G rychlost u všech tří operátorů. Možná je čas na změnu operátora, přejít ke konkurenci vám zrychlí internet a ušetří stovky korun měsíčně.

Vývoj kvality 4G signálu (SINR)

SINR vyjadřuje čistotu a stabilitu 4G signálu. Vyšší hodnota obvykle znamená kvalitnější a méně rušený přenos dat.

Vývoj pevné infrastruktury NGA (30+ Mb/s) a 100+ Mb/s

Graf ukazuje, jak se v jednotlivých letech měnila dostupnost pevné infrastruktury NGA a 100+ Mb/s ve vašem okolí. Můžete tak snadno odvodit, zda je na vaší adrese dostupný rychlý a stabilní internet vhodný jak pro běžné prohlížení internetu, tak pro náročné aplikace, streaming, přehrávání UHD videa.

Jak velká část NGA už dosahuje 100+ Mb/s

Podíl 100+ Mb/s vůči infrastruktuře NGA (Next Generation Access je náhradou DSL - původních metalických sítí) napovídá, jak velká část rychlého pevného internetu už dosahuje opravdu moderní úrovně připojení.

Mapa měření operátorů

Mapa zobrazuje jednotlivé body měření pro jednotlivé mobilní operátory i další poskytovatele internetu a mobilních dat.

Filtry mapy: všechny roky.
O2
T-Mobile
Vodafone

Poslední záznamy měření

Detailní výpis jednotlivých záznamů pro vybranou lokalitu.

Datum a časOperátor / tech.LokalitaKlíčové parametryCell ID
9.12.2019 15:39 T-Mobile / 2G Bílsko u Hořic, Velké Bílsko RX -77,4 dBm, C/I 27,0 dB 24529
9.12.2019 15:39 Vodafone / 2G Bílsko u Hořic, Velké Bílsko RX -66,6 dBm, C/I 28,3 dB 13196
9.12.2019 15:39 O2 / 2G Bílsko u Hořic, Velké Bílsko RX -68,3 dBm, C/I 28,3 dB 6505
9.12.2019 15:27 T-Mobile / 4G Bílsko u Hořic, Velké Bílsko DL avg 38,1 Mb/s, medián 38,1 Mb/s, RSRP -93,9 dBm, SINR 10,7 dB 136202508
9.12.2019 15:27 Vodafone / 4G Bílsko u Hořic, Velké Bílsko DL avg 9,2 Mb/s, medián 9,8 Mb/s, RSRP -100,1 dBm, SINR 10,0 dB 418317
9.12.2019 15:27 O2 / 4G Bílsko u Hořic, Velké Bílsko DL avg 52,3 Mb/s, medián 53,0 Mb/s, RSRP -93,3 dBm, SINR 10,5 dB 136202497

Ulice s nejvyšším počtem adresních míst

Nabídka internetu ve vaší ulici

Ověřte si jak rychlý internet a za jakou cenu je na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Bílsku u Hořic zaveden rychlý pevný (optický) internet, nebo je nutné se spolehnout na co nejkvalitnější bezdrátové připojení v bezlicenčním pásmu (WISP, 5 GHZ).

Název ulice Počet adresních míst
Žádná data.