Hýsly: dostupnost internetu, rychlost, pokrytí a srovnání operátorů

Z dat ČTÚ v Hýslech máme k dispozici 3 měření s posledním záznamem k 18.1.2018. Co se týká porovnání mobilního internetu, tak nejlépe v posledním dostupném roce vychází Vodafone s hodnotou 56,7 Mb/s, což ukazuje na nadprůměrně rychlá mobilní data. Nejlepší kvalitu signálu měl v posledním testu Vodafone s čistotou kolem 27,9 dB. V roce 2024 existovalo 12 moderních internetových přípojek (NGA). Vedle zlepšování kvality mobilních datových tarifů tak dochází také ke zvýšení dostupnosti a rychlosti pevného internetu.

Celkem měření
3
Poslední záznam: 18.1.2018
O2 ~ rychlost 4G
51,3 Mb/s
Kvalita příjmu: 23,8 dB
T-Mobile ~ rychlost 4G
43,4 Mb/s
Kvalita příjmu: 23,9 dB
Vodafone ~ rychlost 4G
56,7 Mb/s
Kvalita příjmu: 27,9 dB

Dodatek: pokud využíváte 5G datové připojení, bude rychlost downloadu/uploadu zpravidla výrazně vyšší. Simulace pokrytí 5G signálem je k vyzkoušení na vportal.ctu

Archlebov
 (Hodonín)
Blatnice pod Svatým Antonínkem
 (Hodonín)
Blatnička
 (Hodonín)
Bukovany
 (Hodonín)
Bzenec
 (Hodonín)
Čejč
 (Hodonín)
Čejkovice
 (Hodonín)
Čeložnice
 (Hodonín)
Dambořice
 (Hodonín)
Dolní Bojanovice
 (Hodonín)
Domanín
 (Hodonín)
Dražůvky
 (Hodonín)
Dubňany
 (Hodonín)
Hodonín
 (Hodonín)
Hovorany
 (Hodonín)
Hroznová Lhota
 (Hodonín)
Hrubá Vrbka
 (Hodonín)
Hýsly
 (Hodonín)
Javorník
 (Hodonín)
Ježov
 (Hodonín)
Josefov
 (Hodonín)
Karlín
 (Hodonín)
Kelčany
 (Hodonín)
Kněždub
 (Hodonín)
Kostelec
 (Hodonín)
Kozojídky
 (Hodonín)
Kuželov
 (Hodonín)
Kyjov
 (Hodonín)
Labuty
 (Hodonín)
Lipov
 (Hodonín)
Louka
 (Hodonín)
Lovčice
 (Hodonín)
Lužice
 (Hodonín)
Malá Vrbka
 (Hodonín)
Mikulčice
 (Hodonín)
Milotice
 (Hodonín)
Moravany
 (Hodonín)
Moravský Písek
 (Hodonín)
Mouchnice
 (Hodonín)
Mutěnice
 (Hodonín)
Násedlovice
 (Hodonín)
Nechvalín
 (Hodonín)
Nenkovice
 (Hodonín)
Nová Lhota
 (Hodonín)
Nový Poddvorov
 (Hodonín)
Ostrovánky
 (Hodonín)
Petrov
 (Hodonín)
Prušánky
 (Hodonín)
Radějov
 (Hodonín)
Ratíškovice
 (Hodonín)
Rohatec
 (Hodonín)
Šardice
 (Hodonín)
Skalka
 (Hodonín)
Skoronice
 (Hodonín)
Sobůlky
 (Hodonín)
Starý Poddvorov
 (Hodonín)
Stavěšice
 (Hodonín)
Strážnice
 (Hodonín)
Strážovice
 (Hodonín)
Suchov
 (Hodonín)
Sudoměřice
 (Hodonín)
Svatobořice-Mistřín
 (Hodonín)
Syrovín
 (Hodonín)
Tasov
 (Hodonín)
Těmice
 (Hodonín)
Terezín
 (Hodonín)
Tvarožná Lhota
 (Hodonín)
Uhřice
 (Hodonín)
Vacenovice
 (Hodonín)
Velká nad Veličkou
 (Hodonín)
Veselí nad Moravou
 (Hodonín)
Věteřov
 (Hodonín)
Vlkoš
 (Hodonín)
Vnorovy
 (Hodonín)
Vracov
 (Hodonín)
Vřesovice
 (Hodonín)
Žádovice
 (Hodonín)
Žarošice
 (Hodonín)
Ždánice
 (Hodonín)
Želetice
 (Hodonín)
Žeravice
 (Hodonín)
Žeraviny
 (Hodonín)

Hýsly: Srovnání mobilních operátorů

Při porovnání mobilních operátorů v Hýslech vidíme, že v posledním dostupném roce byla v průměrné 4G rychlosti na prvním místě společnost Vodafone s naměřenou rychlostí 56,7 Mb/s, následovaná operátorem O2 s rychlostí 51,3 Mb/s a třetí příčku drží T-Mobile s průměrnou rychlostí 43,4 Mb/s. U mobilních dat je ale důležitá i kvalita přenosu. Nejčistší 4G signál podle ukazatele SINR zde vykazuje Vodafone s přenosovou rychlostí 27,9 dB, zatímco z pohledu síly přijímaného signálu RSRP vychází nejlépe O2 s úrovní -68,9 dBm.

Mobilní tarify, Internet, Televize - Vodafone

Prohlédněte si aktuální nabídku pevného i mobilního internetu od Vodafone. Od vysokorychlostního připojení do domácností v Hýslech přes zajímavé mobilní tarify až po IPTV.

Operátor Měření celkem Průměrná 4G rychlost 4G SINR 4G RSRP Hodnocení
Vodafone 1 56,7 Mb/s 27,9 dB -76,1 dBm
5,0
O2 1 51,3 Mb/s 23,8 dB -68,9 dBm
4,0
T-Mobile 1 43,4 Mb/s 23,9 dB -69,2 dBm
3,5
Hodnocení je pouze orientační a vychází z dat ČSÚ, kombinace průměrné 4G rychlosti a kvality signálu v daném roce.

Hýsly: Pevný internet a moderní infrastruktura

Zatímco v roce 2020 byl podíl rychlého internetu v Hýslech na 0,0 %, v roce 2024 již dosahuje 0,0 % a množství domácností s "pevným internetem" 100+ Mb/s stále stoupá. Je velmi nepravděpodobné, že by byl k Hýslům zaveden HFC a Metro Ethernet, ale můžeme vám pomoci ověřit, zda jsou dostupné varianty vysokorychlostního internetu FTTH, FTTB či FTTC abyste mohli zrušit pevný bezdrát s nízkou přenosovou rychlostí a příšerným uploadem či anténu na střeše (Wi-Fi/5G) s mizernou odezvou (ping) a stabilitou připojení.

Ověřit dostupnost rychlého internetu

Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Hýsel (okrese Hodonín) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.

UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 12 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 12 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 6 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 6 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 2 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 2 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 3 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 3 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 131 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 131 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
NGA ~ pevný internet
12
Rok 2024 · 30+ Mb/s infrastruktura
100+ Mb/s ~ pevný internet
0
Podíl vůči NGA: 0,0 %
Posun 100+ Mb/s
0
Změna od roku 2020 do 2024
Digitální komfort
Slabší moderní pevná infrastruktura
Mobilní vítěz: Vodafone · 56,7 Mb/s

Vývoj průměrné 4G rychlosti

Graf ukazuje, jak se Hýslech v čase měnila průměrná 4G rychlost u všech tří operátorů. Možná je čas na změnu operátora, přejít ke konkurenci vám zrychlí internet a ušetří stovky korun měsíčně.

Vývoj kvality 4G signálu (SINR)

SINR vyjadřuje čistotu a stabilitu 4G signálu. Vyšší hodnota obvykle znamená kvalitnější a méně rušený přenos dat.

Vývoj pevné infrastruktury NGA (30+ Mb/s) a 100+ Mb/s

Graf ukazuje, jak se v jednotlivých letech měnila dostupnost pevné infrastruktury NGA a 100+ Mb/s ve vašem okolí. Můžete tak snadno odvodit, zda je na vaší adrese dostupný rychlý a stabilní internet vhodný jak pro běžné prohlížení internetu, tak pro náročné aplikace, streaming, přehrávání UHD videa.

Jak velká část NGA už dosahuje 100+ Mb/s

Podíl 100+ Mb/s vůči infrastruktuře NGA (Next Generation Access je náhradou DSL - původních metalických sítí) napovídá, jak velká část rychlého pevného internetu už dosahuje opravdu moderní úrovně připojení.

Poskytovatelé sítí a služeb v lokalitě

V lokalitě v Hýslech aktuálně evidujeme několik aktivních telekomunikačních subjektů (3). V evidenci se vedle optiky objevují hlavně bezdrát a metalika. Z hlediska služeb u těchto firem nejčastěji vidíme Pevný internet a Komunikační služby.

FirmaTypy sítí
Jan Preisler
IČO 72338741
Bezdrát, Jiné sítě
Zemská rádiová síť v nelicencovaném pásmu
Milan Rančík
IČO 75098695
Bezdrát, Jiné sítě, Metalika
Kovové vedení || Zemská rádiová síť v nelicencovaném pásmu
WENDULKA net s.r.o.
IČO 17795290
Bezdrát, Jiné sítě
Zemská rádiová síť v nelicencovaném pásmu

Mapa měření operátorů

Mapa zobrazuje jednotlivé body měření pro jednotlivé mobilní operátory i další poskytovatele internetu a mobilních dat.

Filtry mapy: všechny roky.
O2
T-Mobile
Vodafone

Poslední záznamy měření

Detailní výpis jednotlivých záznamů pro vybranou lokalitu.

Datum a časOperátor / tech.LokalitaKlíčové parametryCell ID
18.1.2018 11:01 T-Mobile / 4G Hýsly DL avg 43,4 Mb/s, medián 41,2 Mb/s, RSRP -69,2 dBm, SINR 23,9 dB 17958155
18.1.2018 10:56 O2 / 4G Hýsly DL avg 51,3 Mb/s, medián 53,1 Mb/s, RSRP -68,9 dBm, SINR 23,8 dB 17958144
18.1.2018 10:44 Vodafone / 4G Hýsly DL avg 56,7 Mb/s, medián 57,1 Mb/s, RSRP -76,1 dBm, SINR 27,9 dB 465931

Ulice s nejvyšším počtem adresních míst

Nabídka internetu ve vaší ulici

Ověřte si jak rychlý internet a za jakou cenu je na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Hýslech zaveden rychlý pevný (optický) internet, nebo je nutné se spolehnout na co nejkvalitnější bezdrátové připojení v bezlicenčním pásmu (WISP, 5 GHZ).

Název ulice Počet adresních míst
Žádná data.