Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Loučce a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Zlín. Nejvíce pracovních míst nabízí Conec s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 33 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 0,45 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Loučce. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 424 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 0,45 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Loučce nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,154 % |
| únor | 0,769 % |
| březen | 0,385 % |
| duben | 0,385 % |
| květen | 0,000 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 0,772 % |
| srpen | 0,386 % |
| září | 0,386 % |
| říjen | 0,386 % |
| listopad | 0,386 % |
| prosinec | 0,386 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,984 % |
| únor | 0,794 % |
| březen | 0,397 % |
| duben | 0,397 % |
| květen | 0,794 % |
| červen | 0,397 % |
| červenec | 1,190 % |
| srpen | 1,587 % |
| září | 0,794 % |
| říjen | 1,190 % |
| listopad | 0,769 % |
| prosinec | 0,769 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,766 % |
| únor | 0,383 % |
| březen | 0,766 % |
| duben | 1,149 % |
| květen | 1,190 % |
| červen | 1,587 % |
| červenec | 1,984 % |
| srpen | 3,175 % |
| září | 2,778 % |
| říjen | 2,381 % |
| listopad | 1,984 % |
| prosinec | 1,984 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,321 % |
| únor | 2,952 % |
| březen | 3,321 % |
| duben | 3,321 % |
| květen | 1,916 % |
| červen | 2,299 % |
| červenec | 1,916 % |
| srpen | 2,299 % |
| září | 0,383 % |
| říjen | 0,766 % |
| listopad | 0,766 % |
| prosinec | 0,766 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,455 % |
| únor | 1,455 % |
| březen | 1,455 % |
| duben | 1,818 % |
| květen | 2,952 % |
| červen | 3,321 % |
| červenec | 3,321 % |
| srpen | 3,690 % |
| září | 4,059 % |
| říjen | 2,952 % |
| listopad | 2,952 % |
| prosinec | 3,321 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,712 % |
| únor | 1,423 % |
| březen | 1,068 % |
| duben | 1,068 % |
| květen | 1,818 % |
| červen | 1,455 % |
| červenec | 1,455 % |
| srpen | 1,455 % |
| září | 1,091 % |
| říjen | 1,455 % |
| listopad | 1,455 % |
| prosinec | 1,455 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,422 % |
| únor | 1,730 % |
| březen | 1,384 % |
| duben | 1,384 % |
| květen | 1,068 % |
| červen | 0,712 % |
| červenec | 1,068 % |
| srpen | 0,000 % |
| září | 0,712 % |
| říjen | 0,712 % |
| listopad | 1,423 % |
| prosinec | 0,712 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,356 % |
| únor | 2,685 % |
| březen | 2,685 % |
| duben | 1,678 % |
| květen | 1,384 % |
| červen | 1,384 % |
| červenec | 1,384 % |
| srpen | 1,730 % |
| září | 1,730 % |
| říjen | 1,730 % |
| listopad | 1,384 % |
| prosinec | 1,730 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,167 % |
| únor | 4,167 % |
| březen | 3,472 % |
| duben | 2,083 % |
| květen | 1,678 % |
| červen | 2,349 % |
| červenec | 2,685 % |
| srpen | 3,020 % |
| září | 2,685 % |
| říjen | 1,342 % |
| listopad | 2,013 % |
| prosinec | 2,349 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,190 % |
| červen | 2,778 % |
| září | 4,861 % |
| říjen | 4,861 % |
| listopad | 4,514 % |
| prosinec | 4,861 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,498 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,953 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,183 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,564 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,475 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,042 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,362 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,390 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Loučce nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Conec s.r.o. | 1 |
| Tien Dung Nguyen | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Loučce.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Zlín | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Loučce a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 533 a následují ženy s podílem 40,7 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 113 753 | 100,0 % |
| Muži | 46 533 | 40,9 % |
| Ženy | 46 337 | 40,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Loučky ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 535 | 3,9 % |
| 20 až 24 | 11 988 | 13,1 % |
| 25 až 29 | 10 005 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 9 991 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 10 205 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 868 | 10,8 % |
| 45 až 49 | 9 903 | 10,8 % |
| 50 až 54 | 11 154 | 12,2 % |
| 55 až 59 | 11 125 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 3 559 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 90 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Loučce a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 299 | 0,3 % |
| Základní | 14 089 | 15,4 % |
| Vyučení | 44 953 | 49,2 % |
| Střední bez maturity | 2 292 | 2,5 % |
| Vyučení s maturitou | 4 805 | 5,3 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 651 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 932 | 17,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 207 | 1,3 % |
| Vysokoškolské | 5 195 | 5,7 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Loučce a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 29 462 | 32,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 237 | 17,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 989 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 5 901 | 6,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 735 | 12,8 % |
| Více než 24 měsíců | 20 099 | 22,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Montážní dělník/ceConec s.r.o. | Aktivní |
Prodavač/kaTien Dung Nguyen | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Obsluha strojů a zařízení, montéřiPersonal fabric - agentura práce, a.s. | Neaktivní |
Obsluha stroje/operátor/kaDGS plast s.r.o. | Neaktivní |
Údržbář/ka/směnovýDGS plast s.r.o. | Neaktivní |
Údržbář/kaDGS plast s.r.o. | Neaktivní |
Pomocný/á operátor/kaAbelit s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné