Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Velkých Karlovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (10) a pracovní pozice od 6 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Vsetín. Nejvíce pracovních míst nabízí SYNOT Gastro CZ s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,03 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Velkých Karlovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 346 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,03 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Velkých Karlovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 10 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,036 % |
| únor | 2,969 % |
| březen | 3,104 % |
| duben | 3,036 % |
| květen | 2,517 % |
| červen | 2,715 % |
| červenec | 2,781 % |
| srpen | 2,848 % |
| září | 3,046 % |
| říjen | 3,179 % |
| listopad | 3,377 % |
| prosinec | 3,709 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,893 % |
| únor | 2,893 % |
| březen | 2,617 % |
| duben | 2,755 % |
| květen | 2,548 % |
| červen | 2,617 % |
| červenec | 2,410 % |
| srpen | 2,686 % |
| září | 2,479 % |
| říjen | 2,273 % |
| listopad | 2,564 % |
| prosinec | 2,834 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,835 % |
| únor | 3,032 % |
| březen | 2,900 % |
| duben | 2,703 % |
| květen | 2,479 % |
| červen | 2,066 % |
| červenec | 1,997 % |
| srpen | 2,066 % |
| září | 2,135 % |
| říjen | 2,135 % |
| listopad | 2,686 % |
| prosinec | 3,168 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,034 % |
| únor | 4,294 % |
| březen | 4,229 % |
| duben | 3,969 % |
| květen | 3,889 % |
| červen | 3,560 % |
| červenec | 3,296 % |
| srpen | 3,098 % |
| září | 3,230 % |
| říjen | 3,032 % |
| listopad | 2,637 % |
| prosinec | 2,703 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,739 % |
| únor | 2,803 % |
| březen | 2,930 % |
| duben | 3,057 % |
| květen | 3,123 % |
| červen | 2,928 % |
| červenec | 3,058 % |
| srpen | 2,863 % |
| září | 2,537 % |
| říjen | 2,472 % |
| listopad | 3,058 % |
| prosinec | 3,383 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,063 % |
| únor | 3,063 % |
| březen | 2,625 % |
| duben | 2,125 % |
| květen | 2,166 % |
| červen | 2,357 % |
| červenec | 1,975 % |
| srpen | 1,975 % |
| září | 2,166 % |
| říjen | 2,102 % |
| listopad | 2,293 % |
| prosinec | 2,420 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,343 % |
| únor | 4,037 % |
| březen | 3,609 % |
| duben | 3,119 % |
| květen | 2,625 % |
| červen | 2,500 % |
| červenec | 2,750 % |
| srpen | 2,500 % |
| září | 2,313 % |
| říjen | 2,188 % |
| listopad | 2,750 % |
| prosinec | 3,313 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,292 % |
| únor | 6,396 % |
| březen | 5,678 % |
| duben | 4,483 % |
| květen | 4,343 % |
| červen | 3,976 % |
| červenec | 3,976 % |
| srpen | 3,609 % |
| září | 3,242 % |
| říjen | 3,303 % |
| listopad | 3,058 % |
| prosinec | 4,037 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,552 % |
| únor | 7,257 % |
| březen | 7,257 % |
| duben | 6,313 % |
| květen | 5,619 % |
| červen | 5,260 % |
| červenec | 5,798 % |
| srpen | 5,858 % |
| září | 6,157 % |
| říjen | 6,216 % |
| listopad | 6,216 % |
| prosinec | 6,396 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,643 % |
| červen | 7,552 % |
| září | 7,080 % |
| říjen | 7,375 % |
| listopad | 7,375 % |
| prosinec | 7,611 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,281 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,782 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,340 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,679 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,253 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,126 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,415 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,496 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Velkých Karlovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| SYNOT Gastro CZ s.r.o. | 5 |
| SYNOT W,a.s. | 3 |
| Pila MSK, a.s. | 1 |
| Vršák s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Velkých Karlovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Vsetín | 10 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Velkých Karlovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 68 922 a následují muži s podílem 38,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 175 243 | 100,0 % |
| Muži | 68 015 | 38,8 % |
| Ženy | 68 922 | 39,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Velkých Karlovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 5 722 | 4,3 % |
| 20 až 24 | 14 529 | 10,8 % |
| 25 až 29 | 12 952 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 13 806 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 14 631 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 14 666 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 15 351 | 11,4 % |
| 50 až 54 | 18 470 | 13,7 % |
| 55 až 59 | 18 114 | 13,5 % |
| 60 až 64 | 5 842 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 403 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Velkých Karlovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 995 | 0,7 % |
| Základní | 43 289 | 32,2 % |
| Vyučení | 57 219 | 42,5 % |
| Střední bez maturity | 5 786 | 4,3 % |
| Vyučení s maturitou | 3 485 | 2,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 786 | 2,8 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 16 427 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 405 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 3 094 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Velkých Karlovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 37 886 | 28,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 19 679 | 14,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 11 260 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 892 | 6,6 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 20 474 | 15,2 % |
| Více než 24 měsíců | 36 295 | 27,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
KuchařiSYNOT Gastro CZ s.r.o. | Aktivní |
Pokojská/kýSYNOT Gastro CZ s.r.o. | Aktivní |
Pokojská/kýSYNOT W,a.s. | Aktivní |
Strojník kolového rypadla (Lieberr LH35M Timber)Pila MSK, a.s. | Aktivní |
Pomocná síla v kuchyniVršák s.r.o. | Aktivní |
RecepčníSYNOT Gastro CZ s.r.o. | Aktivní |
Pomocný/á kuchař/ka*SYNOT W,a.s. | Aktivní |
Číšníci a servírkySYNOT W,a.s. | Aktivní |
Číšníci a servírkySYNOT Gastro CZ s.r.o. | Aktivní |
Pomocní kuchařiSYNOT Gastro CZ s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Číšník/servírkaSYNOT Gastro CZ s.r.o. | Neaktivní |
Manuální práce z domuClean Hydropower, s.r.o. | Neaktivní |
Číšník/servírkaVršák s.r.o. | Neaktivní |
Pomocní kuchaři*SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod | Neaktivní |
Pomocní kuchařiSYNOT W,a.s. | Neaktivní |
Číšníci a servírkySYNOT W,a.s. | Neaktivní |
Operátor/ka třídicí linkyPila MSK, a.s. | Neaktivní |
Masér/kaSYNOT Gastro CZ s.r.o. | Neaktivní |
Číšník/servírkaSYNOT Gastro CZ s.r.o. | Neaktivní |
Pokojská/ký*SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod | Neaktivní |
Údržbáři, vlekaři - VYHRAZENO PRO OZPClean Hydropower, s.r.o. | Neaktivní |
Recepční (m/ž) - VYHRAZENO PRO OZPClean Hydropower, s.r.o. | Neaktivní |
Pokojská (m/ž) - VYHRAZENO PRO OZPClean Hydropower, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné