Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Liptále a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (12) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Vsetín. Nejvíce pracovních míst nabízí VALATRANS a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,77 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Liptále. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 567 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,77 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Liptále nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 5 |
| 35–44 tis. Kč | 4 |
| do 24 999 Kč | 3 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,265 % |
| únor | 3,469 % |
| březen | 3,061 % |
| duben | 2,755 % |
| květen | 2,727 % |
| červen | 2,323 % |
| červenec | 2,727 % |
| srpen | 2,525 % |
| září | 2,121 % |
| říjen | 2,222 % |
| listopad | 2,727 % |
| prosinec | 3,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,445 % |
| únor | 3,647 % |
| březen | 3,141 % |
| duben | 2,938 % |
| květen | 2,432 % |
| červen | 2,330 % |
| červenec | 2,533 % |
| srpen | 2,432 % |
| září | 2,533 % |
| říjen | 2,938 % |
| listopad | 2,959 % |
| prosinec | 3,673 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,052 % |
| únor | 3,052 % |
| březen | 2,747 % |
| duben | 2,238 % |
| květen | 2,533 % |
| červen | 2,432 % |
| červenec | 1,824 % |
| srpen | 1,925 % |
| září | 2,026 % |
| říjen | 2,128 % |
| listopad | 2,128 % |
| prosinec | 2,736 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,962 % |
| únor | 3,166 % |
| březen | 3,779 % |
| duben | 3,882 % |
| květen | 3,561 % |
| červen | 2,950 % |
| červenec | 2,848 % |
| srpen | 2,645 % |
| září | 1,933 % |
| říjen | 2,238 % |
| listopad | 2,543 % |
| prosinec | 2,340 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,307 % |
| únor | 2,407 % |
| březen | 2,608 % |
| duben | 3,310 % |
| květen | 3,064 % |
| červen | 2,860 % |
| červenec | 2,758 % |
| srpen | 3,269 % |
| září | 2,758 % |
| říjen | 2,554 % |
| listopad | 2,656 % |
| prosinec | 3,166 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,297 % |
| únor | 3,397 % |
| březen | 2,997 % |
| duben | 2,498 % |
| květen | 2,207 % |
| červen | 2,207 % |
| červenec | 2,207 % |
| srpen | 2,006 % |
| září | 2,407 % |
| říjen | 2,207 % |
| listopad | 2,106 % |
| prosinec | 2,307 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,960 % |
| únor | 3,861 % |
| březen | 3,267 % |
| duben | 3,069 % |
| květen | 2,897 % |
| červen | 3,097 % |
| červenec | 3,097 % |
| srpen | 3,097 % |
| září | 2,597 % |
| říjen | 2,098 % |
| listopad | 2,697 % |
| prosinec | 2,398 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,689 % |
| únor | 5,589 % |
| březen | 4,790 % |
| duben | 4,291 % |
| květen | 3,564 % |
| červen | 3,366 % |
| červenec | 3,762 % |
| srpen | 3,762 % |
| září | 2,970 % |
| říjen | 3,465 % |
| listopad | 3,762 % |
| prosinec | 3,663 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,717 % |
| únor | 5,717 % |
| březen | 6,319 % |
| duben | 5,817 % |
| květen | 4,591 % |
| červen | 4,391 % |
| červenec | 4,391 % |
| srpen | 4,591 % |
| září | 4,790 % |
| říjen | 5,289 % |
| listopad | 5,589 % |
| prosinec | 6,088 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,753 % |
| červen | 5,717 % |
| září | 5,517 % |
| říjen | 5,115 % |
| listopad | 5,517 % |
| prosinec | 5,115 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,952 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,726 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,683 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,089 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,829 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,057 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,045 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,250 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Liptále nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| VALATRANS a.s. | 10 |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Liptále.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Vsetín | 12 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Liptále a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 68 922 a následují muži s podílem 38,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 175 243 | 100,0 % |
| Muži | 68 015 | 38,8 % |
| Ženy | 68 922 | 39,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Liptálu ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 5 722 | 4,3 % |
| 20 až 24 | 14 529 | 10,8 % |
| 25 až 29 | 12 952 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 13 806 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 14 631 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 14 666 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 15 351 | 11,4 % |
| 50 až 54 | 18 470 | 13,7 % |
| 55 až 59 | 18 114 | 13,5 % |
| 60 až 64 | 5 842 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 403 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Liptále a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 995 | 0,7 % |
| Základní | 43 289 | 32,2 % |
| Vyučení | 57 219 | 42,5 % |
| Střední bez maturity | 5 786 | 4,3 % |
| Vyučení s maturitou | 3 485 | 2,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 786 | 2,8 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 16 427 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 405 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 3 094 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Liptále a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 37 886 | 28,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 19 679 | 14,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 11 260 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 892 | 6,6 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 20 474 | 15,2 % |
| Více než 24 měsíců | 36 295 | 27,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Řidiči nákladních automobilů, tahačůVALATRANS a.s. | Aktivní |
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilůVALATRANS a.s. | Aktivní |
Všeobecná sestra (m/ž)Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | Aktivní |
Kuchař/kaSociální služby Vsetín, příspěvková organizace | Aktivní |
Uklízeč/ka kancelářských prostorVALATRANS a.s. | Aktivní |
Administrativní pracovník/ceVALATRANS a.s. | Aktivní |
účetníVALATRANS a.s. | Aktivní |
zástupce/kyně vedoucí hlavní účetníVALATRANS a.s. | Aktivní |
Řidiči nákladních automobilů sk C.VALATRANS a.s. | Aktivní |
Mechanici a opraváři nákladních automobilů + pomocné práceVALATRANS a.s. | Aktivní |
Řidiči nákladních automobilů a jejich přípojných vozidelVALATRANS a.s. | Aktivní |
Řidiči nákladních automobilů a jejich přípojných vozidelVALATRANS a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Obsluha čerpací stanice - pokladníVALATRANS a.s. | Neaktivní |
Vedoucí obsluhy čerpací staniceVALATRANS a.s. | Neaktivní |
řidiči nákladních automobilů a jejich přípojných vozidel *VALATRANS a.s. | Neaktivní |
Dopravní dispečeřiVALATRANS a.s. | Neaktivní |
Řidiči nákladních automobilů a jejich přípojných vozidel*VALATRANS a.s. | Neaktivní |
Řidiči nákladních automobilů a jejich přípojných vozidel*VALATRANS a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné