Volná pracovní místa v Bělušicích

Hledáte dobře placenou práci v Bělušicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Most. Nejvíce pracovních míst nabízí Vězeňská služba České republiky a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 38 690 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 5,88 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bečov
 (Most)
Bělušice
 (Most)
Braňany
 (Most)
Brandov
 (Most)
Český Jiřetín
 (Most)
Havraň
 (Most)
Hora Svaté Kateřiny
 (Most)
Horní Jiřetín
 (Most)
Klíny
 (Most)
Korozluky
 (Most)
Lišnice
 (Most)
Litvínov
 (Most)
Lom
 (Most)
Louka u Litvínova
 (Most)
Lužice
 (Most)
Malé Březno
 (Most)
Mariánské Radčice
 (Most)
Meziboří
 (Most)
Most
 (Most)
Nová Ves v Horách
 (Most)
Obrnice
 (Most)
Patokryje
 (Most)
Polerady
 (Most)
Skršín
 (Most)
Volevčice
 (Most)
Želenice
 (Most)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 13.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
5,88 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
38 690 Kč
Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Nejaktivnější zaměstnavatel
Vězeňská služba České republiky
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Bělušicích

STRÁŽNÝ / DOZORCE (M+Ž)
Vězeňská služba České republiky Před 5 dny 34 800 Kč – 38 690 Kč Bělušice

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Bělušicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 229 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,88 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Bělušicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,696 %
únor5,063 %
březen5,063 %
duben5,063 %
květen5,229 %
červen5,882 %
červenec6,536 %
srpen5,882 %
září6,536 %
říjen6,536 %
listopad5,882 %
prosinec7,190 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,721 %
únor4,762 %
březen4,082 %
duben4,082 %
květen3,401 %
červen4,762 %
červenec5,442 %
srpen6,122 %
září5,442 %
říjen5,442 %
listopad4,430 %
prosinec4,430 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,500 %
únor1,875 %
březen3,750 %
duben4,375 %
květen4,762 %
červen4,762 %
červenec4,082 %
srpen3,401 %
září3,401 %
říjen3,401 %
listopad1,361 %
prosinec2,721 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,165 %
únor3,165 %
březen2,532 %
duben3,165 %
květen3,750 %
červen1,875 %
červenec1,875 %
srpen2,500 %
září1,250 %
říjen1,250 %
listopad1,250 %
prosinec1,875 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,875 %
únor1,250 %
březen2,500 %
duben3,125 %
květen4,430 %
červen3,797 %
červenec3,797 %
srpen5,063 %
září5,063 %
říjen3,797 %
listopad3,165 %
prosinec3,797 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,962 %
únor5,696 %
březen4,430 %
duben4,430 %
květen4,375 %
červen3,125 %
červenec3,125 %
srpen4,375 %
září3,125 %
říjen4,375 %
listopad3,750 %
prosinec1,250 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,660 %
únor6,289 %
březen5,660 %
duben3,774 %
květen3,165 %
červen3,797 %
červenec4,430 %
srpen4,430 %
září5,063 %
říjen6,329 %
listopad5,696 %
prosinec6,962 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,173 %
únor6,173 %
březen6,173 %
duben6,790 %
květen6,918 %
červen5,031 %
červenec5,031 %
srpen5,031 %
září5,031 %
říjen6,918 %
listopad5,660 %
prosinec5,660 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,091 %
únor9,697 %
březen9,697 %
duben7,879 %
květen9,259 %
červen7,407 %
červenec6,173 %
srpen6,790 %
září6,790 %
říjen6,173 %
listopad6,790 %
prosinec5,556 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen13,415 %
červen9,697 %
září6,667 %
říjen6,667 %
listopad7,879 %
prosinec9,697 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,366 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec11,696 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,739 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec14,375 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,102 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,563 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec14,184 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec17,293 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Bělušicích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Vězeňská služba České republiky1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Bělušicích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Most1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Bělušicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 94 360 a následují muži s podílem 34,3 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem231 704100,0 %
Muži79 57234,3 %
Ženy94 36040,7 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Bělušic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let9 8645,8 %
20 až 2420 22111,9 %
25 až 2919 05311,2 %
30 až 3420 32511,9 %
35 až 3919 99611,7 %
40 až 4418 85111,1 %
45 až 4918 32610,8 %
50 až 5419 52911,5 %
55 až 5917 72310,4 %
60 až 645 8453,4 %
Od 65 a více let6780,4 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Bělušicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné7 1184,2 %
Základní73 39543,1 %
Vyučení55 56132,6 %
Střední bez maturity5 2533,1 %
Vyučení s maturitou5 6193,3 %
Úplné střední všeobecné s maturitou2 7861,6 %
Úplné střední odborné s maturitou16 8279,9 %
Vyšší odborné vzdělání4060,2 %
Vysokoškolské3 4462,0 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Bělušicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců33 22319,5 %
Více než 3 až 6 měsíců24 66514,5 %
Více než 6 až 9 měsíců14 9678,8 %
Více než 9 až 12 měsíců12 7017,5 %
Více než 12 až 24 měsíců27 61516,2 %
Více než 24 měsíců57 24033,6 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

STRÁŽNÝ / DOZORCE (M+Ž)

Vězeňská služba České republiky

Aktivní
NabídkaStav

STRÁŽNÝ / DOZORCE (M+Ž)

Vězeňská služba České republiky

Neaktivní