Volná pracovní místa v Blšanech

Hledáte dobře placenou práci v Blšanech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Louny. Nejvíce pracovních míst nabízí Zlaté chmelové údolí, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 42 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,67 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bitozeves
 (Louny)
Blatno
 (Louny)
Blažim
 (Louny)
Blšany
 (Louny)
Blšany u Loun
 (Louny)
Brodec
 (Louny)
Břvany
 (Louny)
Čeradice
 (Louny)
Černčice
 (Louny)
Chlumčany
 (Louny)
Chožov
 (Louny)
Chraberce
 (Louny)
Cítoliby
 (Louny)
Deštnice
 (Louny)
Dobroměřice
 (Louny)
Domoušice
 (Louny)
Holedeč
 (Louny)
Hříškov
 (Louny)
Hřivice
 (Louny)
Jimlín
 (Louny)
Koštice
 (Louny)
Kozly
 (Louny)
Krásný Dvůr
 (Louny)
Kryry
 (Louny)
Lenešice
 (Louny)
Libčeves
 (Louny)
Liběšice
 (Louny)
Libočany
 (Louny)
Libořice
 (Louny)
Lipno
 (Louny)
Lišany
 (Louny)
Líšťany
 (Louny)
Louny
 (Louny)
Lubenec
 (Louny)
Měcholupy
 (Louny)
Nepomyšl
 (Louny)
Nová Ves
 (Louny)
Nové Sedlo
 (Louny)
Obora
 (Louny)
Očihov
 (Louny)
Opočno
 (Louny)
Panenský Týnec
 (Louny)
Peruc
 (Louny)
Petrohrad
 (Louny)
Pnětluky
 (Louny)
Počedělice
 (Louny)
Podbořanský Rohozec
 (Louny)
Podbořany
 (Louny)
Postoloprty
 (Louny)
Raná
 (Louny)
Ročov
 (Louny)
Slavětín
 (Louny)
Smolnice
 (Louny)
Staňkovice
 (Louny)
Toužetín
 (Louny)
Tuchořice
 (Louny)
Úherce
 (Louny)
Velemyšleves
 (Louny)
Veltěže
 (Louny)
Vinařice
 (Louny)
Vrbno nad Lesy
 (Louny)
Vroutek
 (Louny)
Vršovice
 (Louny)
Výškov
 (Louny)
Zálužice
 (Louny)
Žatec
 (Louny)
Zbrašín
 (Louny)
Želkovice
 (Louny)
Žerotín
 (Louny)
Žiželice
 (Louny)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 13.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
4,67 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
42 000 Kč
Zaměstnavatel: Zlaté chmelové údolí, s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
Zlaté chmelové údolí, s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Blšanech

traktorista (m/ž)
Zlaté chmelové údolí, s.r.o. Před 36 dny 30 000 Kč – 42 000 Kč Blšany

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Blšanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 032 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,67 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Blšanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,864 %
únor5,388 %
březen5,071 %
duben5,230 %
květen4,387 %
červen4,085 %
červenec3,933 %
srpen4,387 %
září4,690 %
říjen4,236 %
listopad4,236 %
prosinec4,539 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,511 %
únor6,159 %
březen5,997 %
duben4,376 %
květen4,700 %
červen5,348 %
červenec5,511 %
srpen4,700 %
září4,862 %
říjen4,862 %
listopad5,071 %
prosinec5,547 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,504 %
únor6,829 %
březen7,317 %
duben6,341 %
květen4,700 %
červen5,186 %
červenec5,024 %
srpen4,700 %
září4,862 %
říjen4,862 %
listopad4,376 %
prosinec6,159 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,619 %
únor6,825 %
březen5,556 %
duben6,032 %
květen6,179 %
červen6,016 %
červenec6,016 %
srpen5,366 %
září5,203 %
říjen5,366 %
listopad5,203 %
prosinec6,667 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,129 %
únor5,806 %
březen5,161 %
duben4,839 %
květen5,556 %
červen6,032 %
červenec6,667 %
srpen6,190 %
září5,714 %
říjen5,397 %
listopad4,762 %
prosinec5,873 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,630 %
únor7,955 %
březen7,305 %
duben6,494 %
květen5,484 %
červen5,161 %
červenec5,968 %
srpen5,484 %
září5,000 %
říjen5,323 %
listopad5,806 %
prosinec5,323 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,441 %
únor6,441 %
březen5,314 %
duben5,636 %
květen4,708 %
červen6,331 %
červenec6,169 %
srpen5,195 %
září5,357 %
říjen4,870 %
listopad6,169 %
prosinec6,981 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,827 %
únor7,668 %
březen6,070 %
duben5,911 %
květen4,831 %
červen5,958 %
červenec6,441 %
srpen4,831 %
září4,992 %
říjen5,314 %
listopad5,475 %
prosinec5,475 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,355 %
únor9,194 %
březen6,935 %
duben6,452 %
květen5,431 %
červen6,070 %
červenec6,070 %
srpen4,952 %
září6,230 %
říjen5,112 %
listopad6,070 %
prosinec7,508 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen9,677 %
červen9,677 %
září7,419 %
říjen6,774 %
listopad7,258 %
prosinec9,677 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,057 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,275 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,292 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,580 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,677 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,119 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,493 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,323 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Blšanech nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Zlaté chmelové údolí, s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Blšanech.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Louny1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Blšanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 53 454 a následují muži s podílem 37,0 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem137 057100,0 %
Muži50 66337,0 %
Ženy53 45439,0 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Blšan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let5 4945,4 %
20 až 2411 67411,4 %
25 až 2910 76410,5 %
30 až 3411 73211,5 %
35 až 3911 59211,4 %
40 až 4411 15010,9 %
45 až 4910 85710,6 %
50 až 5412 58112,3 %
55 až 5912 01211,8 %
60 až 643 8583,8 %
Od 65 a více let3500,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Blšanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné3 4013,3 %
Základní39 38238,6 %
Vyučení34 93234,2 %
Střední bez maturity4 5994,5 %
Vyučení s maturitou2 8162,8 %
Úplné střední všeobecné s maturitou2 0062,0 %
Úplné střední odborné s maturitou12 06611,8 %
Vyšší odborné vzdělání3370,3 %
Vysokoškolské2 5252,5 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Blšanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců28 53128,0 %
Více než 3 až 6 měsíců16 63916,3 %
Více než 6 až 9 měsíců9 2549,1 %
Více než 9 až 12 měsíců7 4407,3 %
Více než 12 až 24 měsíců15 37815,1 %
Více než 24 měsíců24 82224,3 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

traktorista (m/ž)

Zlaté chmelové údolí, s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

učitelka mateřské školy (m/ž)

Mateřská škola Blšany

Neaktivní