Volná místa / Ústecký kraj / Děčín / Srbská Kamenice

Volná pracovní místa v Srbské Kamenici

Hledáte dobře placenou práci v Srbské Kamenici a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Děčín. Nejvíce pracovních míst nabízí KAMENICKO spol. s r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 22 400 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,94 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Arnoltice
 (Děčín)
Benešov nad Ploučnicí
 (Děčín)
Bynovec
 (Děčín)
Česká Kamenice
 (Děčín)
Chřibská
 (Děčín)
Děčín
 (Děčín)
Dobkovice
 (Děčín)
Dobrná
 (Děčín)
Dolní Habartice
 (Děčín)
Dolní Podluží
 (Děčín)
Dolní Poustevna
 (Děčín)
Doubice
 (Děčín)
Františkov nad Ploučnicí
 (Děčín)
Heřmanov
 (Děčín)
Horní Habartice
 (Děčín)
Horní Podluží
 (Děčín)
Hřensko
 (Děčín)
Huntířov
 (Děčín)
Janov
 (Děčín)
Janská
 (Děčín)
Jetřichovice
 (Děčín)
Jílové
 (Děčín)
Jiřetín pod Jedlovou
 (Děčín)
Jiříkov
 (Děčín)
Kámen
 (Děčín)
Krásná Lípa
 (Děčín)
Kunratice
 (Děčín)
Kytlice
 (Děčín)
Labská Stráň
 (Děčín)
Lipová
 (Děčín)
Lobendava
 (Děčín)
Ludvíkovice
 (Děčín)
Malá Veleň
 (Děčín)
Malšovice
 (Děčín)
Markvartice
 (Děčín)
Merboltice
 (Děčín)
Mikulášovice
 (Děčín)
Rumburk
 (Děčín)
Růžová
 (Děčín)
Rybniště
 (Děčín)
Šluknov
 (Děčín)
Srbská Kamenice
 (Děčín)
Staré Křečany
 (Děčín)
Starý Šachov
 (Děčín)
Těchlovice
 (Děčín)
Valkeřice
 (Děčín)
Varnsdorf
 (Děčín)
Velká Bukovina
 (Děčín)
Velký Šenov
 (Děčín)
Verneřice
 (Děčín)
Veselé
 (Děčín)
Vilémov
 (Děčín)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 14.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
3,94 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
22 400 Kč
Zaměstnavatel: KAMENICKO spol. s r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
KAMENICKO spol. s r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Srbské Kamenici

Pracovník/pracovnice úklidu
KAMENICKO spol. s r.o. Před 57 dny 22 400 Kč – 22 400 Kč Srbská Kamenice

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Srbské Kamenici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 275 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,94 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Srbské Kamenici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
do 24 999 Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,040 %
únor5,369 %
březen4,698 %
duben4,698 %
květen1,935 %
červen1,290 %
červenec1,290 %
srpen1,290 %
září3,871 %
říjen4,516 %
listopad5,806 %
prosinec6,452 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,698 %
únor5,369 %
březen5,369 %
duben3,356 %
květen2,685 %
červen3,356 %
červenec3,356 %
srpen2,685 %
září3,356 %
říjen3,356 %
listopad4,027 %
prosinec3,356 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,122 %
únor6,122 %
březen4,762 %
duben2,721 %
květen2,685 %
červen2,685 %
červenec2,013 %
srpen2,685 %
září2,685 %
říjen2,685 %
listopad4,698 %
prosinec3,356 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,762 %
únor4,082 %
březen2,721 %
duben1,361 %
květen1,361 %
červen1,361 %
červenec1,361 %
srpen1,361 %
září2,721 %
říjen2,721 %
listopad2,721 %
prosinec5,442 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,575 %
únor3,268 %
březen2,614 %
duben3,268 %
květen2,721 %
červen2,041 %
červenec2,041 %
srpen2,721 %
září2,721 %
říjen2,721 %
listopad4,082 %
prosinec6,122 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,677 %
únor9,677 %
březen6,452 %
duben3,871 %
květen2,614 %
červen1,961 %
červenec1,307 %
srpen1,307 %
září1,961 %
říjen1,307 %
listopad2,614 %
prosinec3,922 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden8,280 %
únor8,280 %
březen7,006 %
duben4,459 %
květen3,871 %
červen4,516 %
červenec5,161 %
srpen5,806 %
září5,161 %
říjen5,806 %
listopad9,032 %
prosinec9,677 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden8,805 %
únor9,434 %
březen7,547 %
duben2,516 %
květen0,637 %
červen0,000 %
červenec1,274 %
srpen0,637 %
září1,274 %
říjen0,637 %
listopad2,548 %
prosinec6,369 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden12,739 %
únor12,102 %
březen7,643 %
duben5,096 %
květen3,145 %
červen3,774 %
červenec2,516 %
srpen3,145 %
září4,403 %
říjen3,145 %
listopad5,660 %
prosinec7,547 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen11,039 %
červen5,096 %
září6,369 %
říjen6,369 %
listopad10,828 %
prosinec12,739 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,987 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,272 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec11,429 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,370 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,072 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,790 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,219 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,857 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Srbské Kamenici nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
KAMENICKO spol. s r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Srbské Kamenici.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Děčín1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Srbské Kamenici a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 55 529 a následují ženy s podílem 39,3 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem136 126100,0 %
Muži55 52940,8 %
Ženy53 50139,3 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Srbské Kamenice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let5 2094,9 %
20 až 2412 11711,3 %
25 až 2910 99010,3 %
30 až 3411 35710,6 %
35 až 3911 27310,5 %
40 až 4411 06910,4 %
45 až 4911 45210,7 %
50 až 5413 60412,7 %
55 až 5914 36713,4 %
60 až 644 9794,7 %
Od 65 a více let5250,5 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Srbské Kamenici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné7 2196,8 %
Základní37 83535,4 %
Vyučení35 41733,1 %
Střední bez maturity3 6243,4 %
Vyučení s maturitou3 2683,1 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 9691,8 %
Úplné střední odborné s maturitou13 45212,6 %
Vyšší odborné vzdělání4850,5 %
Vysokoškolské3 6733,4 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Srbské Kamenici a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců29 55027,6 %
Více než 3 až 6 měsíců17 91716,8 %
Více než 6 až 9 měsíců10 0059,4 %
Více než 9 až 12 měsíců7 8877,4 %
Více než 12 až 24 měsíců15 57014,6 %
Více než 24 měsíců26 01324,3 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Pracovník/pracovnice úklidu

KAMENICKO spol. s r.o.

Aktivní
NabídkaStav
Žádná data.