Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Růžové a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Děčín. Nejvíce pracovních míst nabízí Spolek Růžová a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 19 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,42 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Růžové. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 589 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,42 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Růžové nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,183 % |
| únor | 6,452 % |
| březen | 5,376 % |
| duben | 3,763 % |
| květen | 3,448 % |
| červen | 3,183 % |
| červenec | 3,714 % |
| srpen | 3,714 % |
| září | 3,714 % |
| říjen | 3,979 % |
| listopad | 5,040 % |
| prosinec | 4,509 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,522 % |
| únor | 5,163 % |
| březen | 5,435 % |
| duben | 4,076 % |
| květen | 3,804 % |
| červen | 3,804 % |
| červenec | 3,261 % |
| srpen | 3,261 % |
| září | 2,989 % |
| říjen | 3,261 % |
| listopad | 4,839 % |
| prosinec | 5,108 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,495 % |
| únor | 5,769 % |
| březen | 3,571 % |
| duben | 3,297 % |
| květen | 2,989 % |
| červen | 3,533 % |
| červenec | 3,804 % |
| srpen | 3,533 % |
| září | 3,261 % |
| říjen | 3,533 % |
| listopad | 5,163 % |
| prosinec | 5,163 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,132 % |
| únor | 4,683 % |
| březen | 3,581 % |
| duben | 3,306 % |
| květen | 3,846 % |
| červen | 3,297 % |
| červenec | 3,846 % |
| srpen | 3,571 % |
| září | 3,846 % |
| říjen | 3,846 % |
| listopad | 4,945 % |
| prosinec | 4,396 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,562 % |
| únor | 3,288 % |
| březen | 3,014 % |
| duben | 3,014 % |
| květen | 2,755 % |
| červen | 3,030 % |
| červenec | 2,755 % |
| srpen | 2,755 % |
| září | 3,581 % |
| říjen | 2,479 % |
| listopad | 3,581 % |
| prosinec | 3,857 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,932 % |
| únor | 5,650 % |
| březen | 4,802 % |
| duben | 3,107 % |
| květen | 2,192 % |
| červen | 1,918 % |
| červenec | 1,918 % |
| srpen | 1,918 % |
| září | 1,918 % |
| říjen | 1,644 % |
| listopad | 2,740 % |
| prosinec | 3,288 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,069 % |
| únor | 6,628 % |
| březen | 5,476 % |
| duben | 3,170 % |
| květen | 2,542 % |
| červen | 2,542 % |
| červenec | 1,977 % |
| srpen | 1,412 % |
| září | 1,412 % |
| říjen | 2,260 % |
| listopad | 3,107 % |
| prosinec | 4,520 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,408 % |
| únor | 9,009 % |
| březen | 8,709 % |
| duben | 5,105 % |
| květen | 3,170 % |
| červen | 3,170 % |
| červenec | 3,458 % |
| srpen | 3,170 % |
| září | 3,746 % |
| říjen | 4,611 % |
| listopad | 6,052 % |
| prosinec | 7,493 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,146 % |
| únor | 9,907 % |
| březen | 10,217 % |
| duben | 9,907 % |
| květen | 7,508 % |
| červen | 6,306 % |
| červenec | 5,405 % |
| srpen | 4,505 % |
| září | 5,706 % |
| říjen | 5,706 % |
| listopad | 7,508 % |
| prosinec | 7,508 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 11,280 % |
| červen | 4,334 % |
| září | 4,644 % |
| říjen | 5,882 % |
| listopad | 9,288 % |
| prosinec | 9,907 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,890 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,100 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,538 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,338 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,299 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,204 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,591 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,111 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Růžové nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Spolek Růžová | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Růžové.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Děčín | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Růžové a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 55 529 a následují ženy s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 136 126 | 100,0 % |
| Muži | 55 529 | 40,8 % |
| Ženy | 53 501 | 39,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Růžové ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 5 209 | 4,9 % |
| 20 až 24 | 12 117 | 11,3 % |
| 25 až 29 | 10 990 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 11 357 | 10,6 % |
| 35 až 39 | 11 273 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 11 069 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 11 452 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 13 604 | 12,7 % |
| 55 až 59 | 14 367 | 13,4 % |
| 60 až 64 | 4 979 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 525 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Růžové a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 7 219 | 6,8 % |
| Základní | 37 835 | 35,4 % |
| Vyučení | 35 417 | 33,1 % |
| Střední bez maturity | 3 624 | 3,4 % |
| Vyučení s maturitou | 3 268 | 3,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 969 | 1,8 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 452 | 12,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 485 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 3 673 | 3,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Růžové a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 29 550 | 27,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 17 917 | 16,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 005 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 887 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 15 570 | 14,6 % |
| Více než 24 měsíců | 26 013 | 24,3 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Chůva / pedagogický pracovník (pracovnice)Spolek Růžová | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné