Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Janské a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Janské a okresu Děčín najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Janské. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 220 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 7,19 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Janské nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,897 % |
| únor | 7,586 % |
| březen | 8,276 % |
| duben | 7,586 % |
| květen | 6,294 % |
| červen | 6,294 % |
| červenec | 6,294 % |
| srpen | 6,294 % |
| září | 6,294 % |
| říjen | 7,692 % |
| listopad | 9,091 % |
| prosinec | 7,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,475 % |
| únor | 6,475 % |
| březen | 5,755 % |
| duben | 6,475 % |
| květen | 6,475 % |
| červen | 5,036 % |
| červenec | 4,317 % |
| srpen | 5,755 % |
| září | 5,036 % |
| říjen | 5,755 % |
| listopad | 6,897 % |
| prosinec | 9,655 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,965 % |
| únor | 4,965 % |
| březen | 4,965 % |
| duben | 4,255 % |
| květen | 5,755 % |
| červen | 4,317 % |
| červenec | 4,317 % |
| srpen | 5,755 % |
| září | 3,597 % |
| říjen | 4,317 % |
| listopad | 4,317 % |
| prosinec | 5,036 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,597 % |
| únor | 3,597 % |
| březen | 3,597 % |
| duben | 4,317 % |
| květen | 3,546 % |
| červen | 4,255 % |
| červenec | 4,255 % |
| srpen | 4,965 % |
| září | 5,674 % |
| říjen | 5,674 % |
| listopad | 5,674 % |
| prosinec | 4,255 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,143 % |
| únor | 7,857 % |
| březen | 5,714 % |
| duben | 6,429 % |
| květen | 3,597 % |
| červen | 3,597 % |
| červenec | 5,036 % |
| srpen | 4,317 % |
| září | 2,878 % |
| říjen | 2,158 % |
| listopad | 1,439 % |
| prosinec | 2,878 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,970 % |
| únor | 6,716 % |
| březen | 5,970 % |
| duben | 2,985 % |
| květen | 2,857 % |
| červen | 3,571 % |
| červenec | 2,857 % |
| srpen | 2,857 % |
| září | 2,857 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 4,286 % |
| prosinec | 6,429 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,397 % |
| únor | 9,160 % |
| březen | 9,160 % |
| duben | 6,870 % |
| květen | 6,716 % |
| červen | 5,224 % |
| červenec | 6,716 % |
| srpen | 7,463 % |
| září | 6,716 % |
| říjen | 5,224 % |
| listopad | 5,970 % |
| prosinec | 6,716 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,333 % |
| únor | 7,576 % |
| březen | 11,364 % |
| duben | 10,606 % |
| květen | 9,924 % |
| červen | 8,397 % |
| červenec | 7,634 % |
| srpen | 7,634 % |
| září | 7,634 % |
| říjen | 8,397 % |
| listopad | 9,160 % |
| prosinec | 9,924 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,091 % |
| únor | 9,091 % |
| březen | 7,692 % |
| duben | 12,587 % |
| květen | 11,364 % |
| červen | 11,364 % |
| červenec | 12,121 % |
| srpen | 12,879 % |
| září | 12,879 % |
| říjen | 8,333 % |
| listopad | 9,848 % |
| prosinec | 10,606 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 13,014 % |
| červen | 10,490 % |
| září | 8,392 % |
| říjen | 8,392 % |
| listopad | 9,091 % |
| prosinec | 8,392 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,014 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,667 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,727 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 18,235 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,929 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,879 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,651 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,317 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Janské nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Janské.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Janské a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 55 529 a následují ženy s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 136 126 | 100,0 % |
| Muži | 55 529 | 40,8 % |
| Ženy | 53 501 | 39,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Janské ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 5 209 | 4,9 % |
| 20 až 24 | 12 117 | 11,3 % |
| 25 až 29 | 10 990 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 11 357 | 10,6 % |
| 35 až 39 | 11 273 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 11 069 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 11 452 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 13 604 | 12,7 % |
| 55 až 59 | 14 367 | 13,4 % |
| 60 až 64 | 4 979 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 525 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Janské a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 7 219 | 6,8 % |
| Základní | 37 835 | 35,4 % |
| Vyučení | 35 417 | 33,1 % |
| Střední bez maturity | 3 624 | 3,4 % |
| Vyučení s maturitou | 3 268 | 3,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 969 | 1,8 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 452 | 12,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 485 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 3 673 | 3,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Janské a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 29 550 | 27,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 17 917 | 16,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 005 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 887 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 15 570 | 14,6 % |
| Více než 24 měsíců | 26 013 | 24,3 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Hlídač (m/ž)SDZP družstvo | Neaktivní |
HlídačSDZP družstvo | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné