Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Rokli a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Rokle a okresu Chomutov najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Rokli. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 455 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 19,41 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Rokli nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 18,631 % |
| únor | 19,392 % |
| březen | 20,532 % |
| duben | 18,251 % |
| květen | 18,182 % |
| červen | 19,318 % |
| červenec | 19,697 % |
| srpen | 18,939 % |
| září | 19,697 % |
| říjen | 20,455 % |
| listopad | 20,076 % |
| prosinec | 19,697 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 19,919 % |
| únor | 19,919 % |
| březen | 18,699 % |
| duben | 19,512 % |
| květen | 19,106 % |
| červen | 19,512 % |
| červenec | 22,358 % |
| srpen | 20,732 % |
| září | 20,732 % |
| říjen | 19,512 % |
| listopad | 19,392 % |
| prosinec | 19,772 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 18,443 % |
| únor | 18,852 % |
| březen | 20,902 % |
| duben | 19,672 % |
| květen | 19,512 % |
| červen | 17,480 % |
| červenec | 18,699 % |
| srpen | 17,886 % |
| září | 17,886 % |
| říjen | 18,293 % |
| listopad | 19,919 % |
| prosinec | 19,919 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 18,376 % |
| únor | 18,376 % |
| březen | 19,658 % |
| duben | 18,803 % |
| květen | 16,393 % |
| červen | 18,852 % |
| červenec | 17,213 % |
| srpen | 16,393 % |
| září | 15,574 % |
| říjen | 14,344 % |
| listopad | 15,164 % |
| prosinec | 17,213 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,058 % |
| únor | 10,577 % |
| březen | 11,538 % |
| duben | 12,500 % |
| květen | 12,393 % |
| červen | 12,821 % |
| červenec | 13,248 % |
| srpen | 13,675 % |
| září | 14,957 % |
| říjen | 14,957 % |
| listopad | 16,239 % |
| prosinec | 17,949 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,709 % |
| únor | 10,194 % |
| březen | 11,165 % |
| duben | 11,650 % |
| květen | 12,500 % |
| červen | 10,577 % |
| červenec | 10,577 % |
| srpen | 9,615 % |
| září | 9,615 % |
| říjen | 9,615 % |
| listopad | 9,135 % |
| prosinec | 10,577 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,568 % |
| únor | 12,022 % |
| březen | 10,929 % |
| duben | 10,929 % |
| květen | 10,194 % |
| červen | 9,223 % |
| červenec | 10,194 % |
| srpen | 11,650 % |
| září | 9,709 % |
| říjen | 10,680 % |
| listopad | 10,680 % |
| prosinec | 10,194 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,201 % |
| únor | 11,243 % |
| březen | 11,834 % |
| duben | 12,426 % |
| květen | 11,475 % |
| červen | 10,929 % |
| červenec | 13,661 % |
| srpen | 13,115 % |
| září | 12,568 % |
| říjen | 14,208 % |
| listopad | 15,847 % |
| prosinec | 14,754 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,994 % |
| únor | 12,429 % |
| březen | 11,299 % |
| duben | 12,429 % |
| květen | 13,018 % |
| červen | 13,018 % |
| červenec | 15,385 % |
| srpen | 17,160 % |
| září | 15,385 % |
| říjen | 14,201 % |
| listopad | 13,018 % |
| prosinec | 13,018 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 13,333 % |
| červen | 9,605 % |
| září | 10,169 % |
| říjen | 9,605 % |
| listopad | 10,169 % |
| prosinec | 11,299 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,872 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 18,841 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 16,889 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,019 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,950 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,891 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,063 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 16,931 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Rokli nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Rokli.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Rokli a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 404 a následují muži s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 126 164 | 100,0 % |
| Muži | 49 857 | 39,5 % |
| Ženy | 51 404 | 40,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rokle ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 929 | 7,0 % |
| 20 až 24 | 12 398 | 12,5 % |
| 25 až 29 | 10 804 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 10 876 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 10 790 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 10 485 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 10 703 | 10,8 % |
| 50 až 54 | 11 681 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 10 683 | 10,8 % |
| 60 až 64 | 3 568 | 3,6 % |
| Od 65 a více let | 427 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Rokli a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 16 933 | 17,0 % |
| Základní | 36 445 | 36,7 % |
| Vyučení | 28 194 | 28,4 % |
| Střední bez maturity | 4 250 | 4,3 % |
| Vyučení s maturitou | 1 907 | 1,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 050 | 1,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 8 920 | 9,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 161 | 0,2 % |
| Vysokoškolské | 1 484 | 1,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Rokli a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 209 | 26,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 478 | 16,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 752 | 8,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 045 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 15 078 | 15,2 % |
| Více než 24 měsíců | 25 782 | 26,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné