Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Nezabylicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Chomutov. Nejvíce pracovních míst nabízí Radek Králík a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 26 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,50 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Nezabylicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 291 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,50 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Nezabylicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,867 % |
| únor | 4,420 % |
| březen | 4,420 % |
| duben | 4,972 % |
| květen | 5,263 % |
| červen | 4,737 % |
| červenec | 4,737 % |
| srpen | 4,211 % |
| září | 4,737 % |
| říjen | 4,211 % |
| listopad | 4,211 % |
| prosinec | 4,211 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,085 % |
| únor | 5,085 % |
| březen | 5,085 % |
| duben | 5,085 % |
| květen | 3,955 % |
| červen | 3,955 % |
| červenec | 3,955 % |
| srpen | 2,825 % |
| září | 3,955 % |
| říjen | 3,955 % |
| listopad | 3,315 % |
| prosinec | 4,420 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,303 % |
| únor | 8,989 % |
| březen | 8,427 % |
| duben | 5,618 % |
| květen | 6,215 % |
| červen | 3,390 % |
| červenec | 2,825 % |
| srpen | 2,825 % |
| září | 2,825 % |
| říjen | 2,825 % |
| listopad | 1,695 % |
| prosinec | 4,520 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,598 % |
| únor | 4,023 % |
| březen | 5,172 % |
| duben | 3,448 % |
| květen | 3,371 % |
| červen | 4,494 % |
| červenec | 5,056 % |
| srpen | 4,494 % |
| září | 3,933 % |
| říjen | 3,933 % |
| listopad | 6,180 % |
| prosinec | 7,303 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,183 % |
| únor | 1,183 % |
| březen | 4,142 % |
| duben | 4,734 % |
| květen | 4,598 % |
| červen | 4,023 % |
| červenec | 3,448 % |
| srpen | 3,448 % |
| září | 2,874 % |
| říjen | 2,299 % |
| listopad | 2,874 % |
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,632 % |
| únor | 2,632 % |
| březen | 2,632 % |
| duben | 3,289 % |
| květen | 1,775 % |
| červen | 1,183 % |
| červenec | 1,183 % |
| srpen | 1,775 % |
| září | 2,367 % |
| říjen | 1,183 % |
| listopad | 1,183 % |
| prosinec | 1,183 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,013 % |
| únor | 2,685 % |
| březen | 5,369 % |
| duben | 3,356 % |
| květen | 2,632 % |
| červen | 2,632 % |
| červenec | 2,632 % |
| srpen | 3,289 % |
| září | 3,289 % |
| říjen | 2,632 % |
| listopad | 1,316 % |
| prosinec | 2,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,128 % |
| únor | 3,846 % |
| březen | 3,205 % |
| duben | 1,923 % |
| květen | 2,685 % |
| červen | 1,342 % |
| červenec | 2,013 % |
| srpen | 2,013 % |
| září | 3,356 % |
| říjen | 3,356 % |
| listopad | 2,013 % |
| prosinec | 1,342 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,410 % |
| únor | 5,769 % |
| březen | 7,051 % |
| duben | 6,410 % |
| květen | 5,128 % |
| červen | 3,846 % |
| červenec | 4,487 % |
| srpen | 5,128 % |
| září | 4,487 % |
| říjen | 4,487 % |
| listopad | 2,564 % |
| prosinec | 3,205 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,944 % |
| červen | 7,692 % |
| září | 7,051 % |
| říjen | 8,333 % |
| listopad | 7,051 % |
| prosinec | 5,769 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,698 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,274 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,590 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,849 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,688 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,459 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Nezabylicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Radek Králík | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Nezabylicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Chomutov | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Nezabylicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 404 a následují muži s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 126 164 | 100,0 % |
| Muži | 49 857 | 39,5 % |
| Ženy | 51 404 | 40,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Nezabylic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 929 | 7,0 % |
| 20 až 24 | 12 398 | 12,5 % |
| 25 až 29 | 10 804 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 10 876 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 10 790 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 10 485 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 10 703 | 10,8 % |
| 50 až 54 | 11 681 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 10 683 | 10,8 % |
| 60 až 64 | 3 568 | 3,6 % |
| Od 65 a více let | 427 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Nezabylicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 16 933 | 17,0 % |
| Základní | 36 445 | 36,7 % |
| Vyučení | 28 194 | 28,4 % |
| Střední bez maturity | 4 250 | 4,3 % |
| Vyučení s maturitou | 1 907 | 1,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 050 | 1,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 8 920 | 9,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 161 | 0,2 % |
| Vysokoškolské | 1 484 | 1,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Nezabylicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 209 | 26,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 478 | 16,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 752 | 8,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 045 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 15 078 | 15,2 % |
| Více než 24 měsíců | 25 782 | 26,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ZámečníciRadek Králík | Aktivní |
ZámečníciRadek Králík | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Mechanici strojůStavby a Výkopy s.r.o. | Neaktivní |
ZedníciStavby a Výkopy s.r.o. | Neaktivní |
Řidiči nákladního automobiluStavby a Výkopy s.r.o. | Neaktivní |
StrojníciStavby a Výkopy s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné