Volná pracovní místa v Tupadlech

Hledáte dobře placenou práci v Tupadlech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Mělník. Nejvíce pracovních míst nabízí AMZ Revital Group s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 24 900 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 5,78 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Býkev
 (Mělník)
Byšice
 (Mělník)
Čakovičky
 (Mělník)
Čečelice
 (Mělník)
Chlumín
 (Mělník)
Chorušice
 (Mělník)
Chvatěruby
 (Mělník)
Cítov
 (Mělník)
Dobřeň
 (Mělník)
Dolany nad Vltavou
 (Mělník)
Dolní Beřkovice
 (Mělník)
Dolní Zimoř
 (Mělník)
Dřínov
 (Mělník)
Hořín
 (Mělník)
Horní Počaply
 (Mělník)
Hostín
 (Mělník)
Hostín u Vojkovic
 (Mělník)
Jeviněves
 (Mělník)
Kadlín
 (Mělník)
Kanina
 (Mělník)
Kly
 (Mělník)
Kojetice
 (Mělník)
Kokořín
 (Mělník)
Kostelec nad Labem
 (Mělník)
Kozomín
 (Mělník)
Kralupy nad Vltavou
 (Mělník)
Ledčice
 (Mělník)
Lhotka
 (Mělník)
Liběchov
 (Mělník)
Libiš
 (Mělník)
Liblice
 (Mělník)
Lobeč
 (Mělník)
Lužec nad Vltavou
 (Mělník)
Malý Újezd
 (Mělník)
Medonosy
 (Mělník)
Mělnické Vtelno
 (Mělník)
Mělník
 (Mělník)
Mšeno
 (Mělník)
Nebužely
 (Mělník)
Nedomice
 (Mělník)
Nelahozeves
 (Mělník)
Neratovice
 (Mělník)
Nosálov
 (Mělník)
Nová Ves
 (Mělník)
Obříství
 (Mělník)
Olovnice
 (Mělník)
Ovčáry
 (Mělník)
Postřižín
 (Mělník)
Řepín
 (Mělník)
Spomyšl
 (Mělník)
Stránka
 (Mělník)
Střemy
 (Mělník)
Tišice
 (Mělník)
Tuhaň
 (Mělník)
Tupadly
 (Mělník)
Újezdec
 (Mělník)
Úžice
 (Mělník)
Velký Borek
 (Mělník)
Veltrusy
 (Mělník)
Vidim
 (Mělník)
Vojkovice
 (Mělník)
Vraňany
 (Mělník)
Všestudy
 (Mělník)
Všetaty
 (Mělník)
Vysoká
 (Mělník)
Zálezlice
 (Mělník)
Želízy
 (Mělník)
Zlončice
 (Mělník)
Zlosyň
 (Mělník)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 16.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
5,78 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
24 900 Kč
Zaměstnavatel: AMZ Revital Group s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
AMZ Revital Group s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Tupadlech

Nakládání s odpady
AMZ Revital Group s.r.o. Před 28 dny od 24 900 Kč Tupadly

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Tupadlech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 157 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,78 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Tupadlech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
do 24 999 Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,211 %
únor5,263 %
březen6,316 %
duben6,316 %
květen6,452 %
červen6,452 %
červenec5,376 %
srpen5,376 %
září5,376 %
říjen5,376 %
listopad6,452 %
prosinec6,452 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden11,494 %
únor9,195 %
březen9,195 %
duben8,046 %
květen8,046 %
červen6,897 %
červenec6,897 %
srpen6,897 %
září8,046 %
říjen6,897 %
listopad5,263 %
prosinec4,211 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,682 %
únor5,682 %
březen4,545 %
duben4,545 %
květen4,598 %
červen2,299 %
červenec3,448 %
srpen6,897 %
září8,046 %
říjen6,897 %
listopad8,046 %
prosinec8,046 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,024 %
únor6,024 %
březen6,024 %
duben6,024 %
květen5,682 %
červen3,409 %
červenec4,545 %
srpen4,545 %
září4,545 %
říjen3,409 %
listopad5,682 %
prosinec6,818 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,571 %
únor2,381 %
březen2,381 %
duben3,571 %
květen1,205 %
červen1,205 %
červenec2,410 %
srpen6,024 %
září4,819 %
říjen3,614 %
listopad6,024 %
prosinec8,434 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden8,333 %
únor8,333 %
březen8,333 %
duben7,143 %
květen4,762 %
červen4,762 %
červenec3,571 %
srpen5,952 %
září3,571 %
říjen2,381 %
listopad1,190 %
prosinec3,571 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden8,696 %
únor8,696 %
březen9,783 %
duben9,783 %
květen8,333 %
červen3,571 %
červenec2,381 %
srpen1,190 %
září2,381 %
říjen2,381 %
listopad5,952 %
prosinec8,333 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,890 %
únor9,890 %
březen9,890 %
duben4,396 %
květen4,348 %
červen4,348 %
červenec4,348 %
srpen3,261 %
září3,261 %
říjen3,261 %
listopad5,435 %
prosinec6,522 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden10,989 %
únor12,088 %
březen10,989 %
duben6,593 %
květen7,692 %
červen7,692 %
červenec5,495 %
srpen8,791 %
září8,791 %
říjen7,692 %
listopad5,495 %
prosinec9,890 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen10,112 %
červen8,791 %
září12,088 %
říjen8,791 %
listopad9,890 %
prosinec10,989 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec11,236 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec15,116 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,636 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,642 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,163 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,651 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,571 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,524 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Tupadlech nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
AMZ Revital Group s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Tupadlech.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Mělník1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Tupadlech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 46 866 a následují muži s podílem 36,2 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem100 495100,0 %
Muži36 41736,2 %
Ženy46 86646,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Tupadel ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let4 2705,3 %
20 až 249 32411,5 %
25 až 298 24010,1 %
30 až 349 16811,3 %
35 až 399 39411,6 %
40 až 448 86210,9 %
45 až 498 19810,1 %
50 až 549 33011,5 %
55 až 5910 32512,7 %
60 až 643 8424,7 %
Od 65 a více let2860,4 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Tupadlech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné3590,4 %
Základní29 34836,1 %
Vyučení28 41635,0 %
Střední bez maturity2 6333,2 %
Vyučení s maturitou3 5764,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 7542,2 %
Úplné střední odborné s maturitou11 39414,0 %
Vyšší odborné vzdělání5140,6 %
Vysokoškolské3 2454,0 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Tupadlech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců23 15928,5 %
Více než 3 až 6 měsíců15 12618,6 %
Více než 6 až 9 měsíců7 9059,7 %
Více než 9 až 12 měsíců6 1307,5 %
Více než 12 až 24 měsíců12 07614,9 %
Více než 24 měsíců16 84320,7 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Nakládání s odpady

AMZ Revital Group s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav
Žádná data.