Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Tuhani a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Mělník. Nejvíce pracovních míst nabízí Geopur, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 26 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,12 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Tuhani. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 882 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,12 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Tuhani nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,108 % |
| únor | 3,473 % |
| březen | 2,742 % |
| duben | 3,108 % |
| květen | 2,285 % |
| červen | 2,460 % |
| červenec | 3,339 % |
| srpen | 3,515 % |
| září | 2,988 % |
| říjen | 3,339 % |
| listopad | 3,515 % |
| prosinec | 3,515 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,403 % |
| únor | 3,403 % |
| březen | 3,025 % |
| duben | 2,647 % |
| květen | 2,647 % |
| červen | 3,025 % |
| červenec | 2,647 % |
| srpen | 3,403 % |
| září | 3,781 % |
| říjen | 3,781 % |
| listopad | 4,205 % |
| prosinec | 3,839 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,647 % |
| únor | 2,079 % |
| březen | 3,025 % |
| duben | 2,647 % |
| květen | 2,079 % |
| červen | 2,079 % |
| červenec | 1,890 % |
| srpen | 2,268 % |
| září | 1,890 % |
| říjen | 2,268 % |
| listopad | 2,457 % |
| prosinec | 2,836 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,389 % |
| únor | 4,771 % |
| březen | 4,008 % |
| duben | 3,817 % |
| květen | 3,970 % |
| červen | 3,592 % |
| červenec | 3,214 % |
| srpen | 3,025 % |
| září | 2,079 % |
| říjen | 2,457 % |
| listopad | 2,268 % |
| prosinec | 2,457 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,370 % |
| únor | 0,978 % |
| březen | 1,566 % |
| duben | 1,957 % |
| květen | 2,481 % |
| červen | 2,481 % |
| červenec | 2,863 % |
| srpen | 3,817 % |
| září | 4,389 % |
| říjen | 3,435 % |
| listopad | 4,008 % |
| prosinec | 3,626 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,767 % |
| únor | 2,964 % |
| březen | 2,174 % |
| duben | 2,174 % |
| květen | 2,544 % |
| červen | 2,348 % |
| červenec | 2,348 % |
| srpen | 2,740 % |
| září | 2,544 % |
| říjen | 2,153 % |
| listopad | 2,348 % |
| prosinec | 1,761 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,684 % |
| únor | 3,666 % |
| březen | 3,462 % |
| duben | 2,240 % |
| květen | 2,569 % |
| červen | 1,779 % |
| červenec | 1,581 % |
| srpen | 1,779 % |
| září | 2,174 % |
| říjen | 2,964 % |
| listopad | 2,569 % |
| prosinec | 2,964 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,021 % |
| únor | 6,170 % |
| březen | 4,894 % |
| duben | 4,894 % |
| květen | 4,481 % |
| červen | 3,870 % |
| červenec | 4,481 % |
| srpen | 4,073 % |
| září | 2,851 % |
| říjen | 3,055 % |
| listopad | 2,648 % |
| prosinec | 3,666 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,769 % |
| únor | 5,983 % |
| březen | 6,197 % |
| duben | 5,769 % |
| květen | 5,532 % |
| červen | 5,319 % |
| červenec | 5,319 % |
| srpen | 4,894 % |
| září | 5,106 % |
| říjen | 5,106 % |
| listopad | 5,532 % |
| prosinec | 6,596 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,642 % |
| červen | 7,265 % |
| září | 4,487 % |
| říjen | 4,701 % |
| listopad | 4,060 % |
| prosinec | 4,487 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,677 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,568 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,416 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,081 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,691 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,806 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,804 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,149 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Tuhani nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Geopur, a.s. | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Tuhani.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Mělník | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Tuhani a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 46 866 a následují muži s podílem 36,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 100 495 | 100,0 % |
| Muži | 36 417 | 36,2 % |
| Ženy | 46 866 | 46,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Tuhaně ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 270 | 5,3 % |
| 20 až 24 | 9 324 | 11,5 % |
| 25 až 29 | 8 240 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 9 168 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 9 394 | 11,6 % |
| 40 až 44 | 8 862 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 198 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 9 330 | 11,5 % |
| 55 až 59 | 10 325 | 12,7 % |
| 60 až 64 | 3 842 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 286 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Tuhani a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 359 | 0,4 % |
| Základní | 29 348 | 36,1 % |
| Vyučení | 28 416 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 2 633 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 3 576 | 4,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 754 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 394 | 14,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 514 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 3 245 | 4,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Tuhani a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 23 159 | 28,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 15 126 | 18,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 905 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 130 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 076 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 16 843 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Montážní techniciGeopur, a.s. | Aktivní |
Montážní techniciGeopur, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtůTRUHLAŘÍK s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné