Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Mělnickém Vtelně a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Mělník. Nejvíce pracovních míst nabízí Základní škola a Mateřská škola Mělnické Vtelno, okres Mělník a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 48 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 5,13 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Mělnickém Vtelně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 018 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,13 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Mělnickém Vtelně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,695 % |
| únor | 4,851 % |
| březen | 5,321 % |
| duben | 5,634 % |
| květen | 5,784 % |
| červen | 5,327 % |
| červenec | 4,871 % |
| srpen | 4,566 % |
| září | 4,566 % |
| říjen | 5,175 % |
| listopad | 5,175 % |
| prosinec | 5,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,238 % |
| únor | 5,397 % |
| březen | 5,079 % |
| duben | 5,079 % |
| květen | 4,444 % |
| červen | 4,286 % |
| červenec | 4,444 % |
| srpen | 4,603 % |
| září | 5,079 % |
| říjen | 5,079 % |
| listopad | 4,695 % |
| prosinec | 4,851 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,385 % |
| únor | 5,077 % |
| březen | 4,923 % |
| duben | 4,615 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 3,810 % |
| červenec | 3,492 % |
| srpen | 4,127 % |
| září | 4,444 % |
| říjen | 4,127 % |
| listopad | 4,444 % |
| prosinec | 4,762 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,489 % |
| únor | 5,263 % |
| březen | 5,573 % |
| duben | 5,882 % |
| květen | 5,385 % |
| červen | 5,385 % |
| červenec | 5,077 % |
| srpen | 5,692 % |
| září | 4,923 % |
| říjen | 4,462 % |
| listopad | 4,154 % |
| prosinec | 5,077 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,858 % |
| únor | 3,704 % |
| březen | 4,167 % |
| duben | 5,093 % |
| květen | 4,954 % |
| červen | 5,108 % |
| červenec | 4,025 % |
| srpen | 3,560 % |
| září | 3,096 % |
| říjen | 2,941 % |
| listopad | 2,941 % |
| prosinec | 3,560 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,745 % |
| únor | 4,814 % |
| březen | 4,037 % |
| duben | 3,571 % |
| květen | 3,086 % |
| červen | 3,395 % |
| červenec | 3,241 % |
| srpen | 2,778 % |
| září | 2,469 % |
| říjen | 2,778 % |
| listopad | 2,623 % |
| prosinec | 3,086 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,212 % |
| únor | 3,900 % |
| březen | 3,588 % |
| duben | 3,120 % |
| květen | 3,261 % |
| červen | 3,571 % |
| červenec | 3,727 % |
| srpen | 3,416 % |
| září | 3,261 % |
| říjen | 4,503 % |
| listopad | 4,814 % |
| prosinec | 5,435 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,923 % |
| únor | 7,385 % |
| březen | 6,462 % |
| duben | 5,692 % |
| květen | 6,084 % |
| červen | 5,772 % |
| červenec | 5,616 % |
| srpen | 4,992 % |
| září | 4,524 % |
| říjen | 4,056 % |
| listopad | 3,900 % |
| prosinec | 3,900 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,948 % |
| únor | 9,105 % |
| březen | 9,262 % |
| duben | 9,105 % |
| květen | 8,615 % |
| červen | 8,154 % |
| červenec | 7,692 % |
| srpen | 8,000 % |
| září | 8,308 % |
| říjen | 8,462 % |
| listopad | 7,538 % |
| prosinec | 7,538 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,119 % |
| červen | 7,849 % |
| září | 8,163 % |
| říjen | 7,378 % |
| listopad | 8,320 % |
| prosinec | 8,477 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,428 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,953 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,031 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,216 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,987 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,126 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,901 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,333 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Mělnickém Vtelně nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Mělnické Vtelno, okres Mělník | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Mělnickém Vtelně.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Mělník | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Mělnickém Vtelně a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 46 866 a následují muži s podílem 36,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 100 495 | 100,0 % |
| Muži | 36 417 | 36,2 % |
| Ženy | 46 866 | 46,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Mělnického Vtelna ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 270 | 5,3 % |
| 20 až 24 | 9 324 | 11,5 % |
| 25 až 29 | 8 240 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 9 168 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 9 394 | 11,6 % |
| 40 až 44 | 8 862 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 198 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 9 330 | 11,5 % |
| 55 až 59 | 10 325 | 12,7 % |
| 60 až 64 | 3 842 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 286 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Mělnickém Vtelně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 359 | 0,4 % |
| Základní | 29 348 | 36,1 % |
| Vyučení | 28 416 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 2 633 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 3 576 | 4,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 754 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 394 | 14,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 514 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 3 245 | 4,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Mělnickém Vtelně a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 23 159 | 28,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 15 126 | 18,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 905 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 130 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 076 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 16 843 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Učitel/ka 1. stupně ZŠZákladní škola a Mateřská škola Mělnické Vtelno, okres Mělník | Aktivní |
Učitel/ka MŠZákladní škola a Mateřská škola Mělnické Vtelno, okres Mělník | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné