Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Libiši a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Mělník. Nejvíce pracovních míst nabízí LK Studio s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,28 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Libiši. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 430 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,28 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Libiši nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,247 % |
| únor | 3,506 % |
| březen | 3,377 % |
| duben | 3,247 % |
| květen | 2,853 % |
| červen | 2,918 % |
| červenec | 3,048 % |
| srpen | 3,502 % |
| září | 3,307 % |
| říjen | 3,437 % |
| listopad | 3,437 % |
| prosinec | 3,437 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,598 % |
| únor | 2,865 % |
| březen | 2,865 % |
| duben | 2,465 % |
| květen | 2,931 % |
| červen | 2,931 % |
| červenec | 3,331 % |
| srpen | 3,664 % |
| září | 3,598 % |
| říjen | 3,664 % |
| listopad | 3,182 % |
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,728 % |
| únor | 2,728 % |
| březen | 2,462 % |
| duben | 2,462 % |
| květen | 2,598 % |
| červen | 2,665 % |
| červenec | 3,131 % |
| srpen | 3,331 % |
| září | 3,131 % |
| říjen | 3,198 % |
| listopad | 3,664 % |
| prosinec | 3,598 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,975 % |
| únor | 3,313 % |
| březen | 3,245 % |
| duben | 2,975 % |
| květen | 2,595 % |
| červen | 2,196 % |
| červenec | 2,661 % |
| srpen | 2,595 % |
| září | 2,129 % |
| říjen | 2,329 % |
| listopad | 2,329 % |
| prosinec | 2,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,497 % |
| únor | 2,564 % |
| březen | 2,564 % |
| duben | 2,834 % |
| květen | 2,637 % |
| červen | 2,772 % |
| červenec | 3,178 % |
| srpen | 2,907 % |
| září | 3,110 % |
| říjen | 2,840 % |
| listopad | 2,637 % |
| prosinec | 2,705 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,329 % |
| únor | 2,462 % |
| březen | 2,462 % |
| duben | 2,462 % |
| květen | 2,362 % |
| červen | 2,632 % |
| červenec | 2,901 % |
| srpen | 2,969 % |
| září | 3,306 % |
| říjen | 2,699 % |
| listopad | 2,497 % |
| prosinec | 2,497 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,806 % |
| únor | 4,068 % |
| březen | 3,806 % |
| duben | 3,150 % |
| květen | 3,327 % |
| červen | 3,061 % |
| červenec | 3,194 % |
| srpen | 2,994 % |
| září | 3,127 % |
| říjen | 2,595 % |
| listopad | 2,395 % |
| prosinec | 2,728 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,376 % |
| únor | 4,906 % |
| březen | 4,167 % |
| duben | 3,763 % |
| květen | 3,346 % |
| červen | 3,543 % |
| červenec | 3,740 % |
| srpen | 3,675 % |
| září | 3,871 % |
| říjen | 3,937 % |
| listopad | 3,871 % |
| prosinec | 3,871 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,133 % |
| únor | 7,813 % |
| březen | 7,065 % |
| duben | 6,590 % |
| květen | 6,384 % |
| červen | 5,847 % |
| červenec | 5,914 % |
| srpen | 5,981 % |
| září | 5,847 % |
| říjen | 5,444 % |
| listopad | 4,973 % |
| prosinec | 4,772 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,692 % |
| červen | 6,046 % |
| září | 6,726 % |
| říjen | 6,522 % |
| listopad | 6,454 % |
| prosinec | 6,793 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,117 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,283 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,585 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,978 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,929 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,216 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,776 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Libiši nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| LK Studio s.r.o. | 1 |
| Václav Milsimer | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Libiši.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Mělník | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Libiši a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 46 866 a následují muži s podílem 36,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 100 495 | 100,0 % |
| Muži | 36 417 | 36,2 % |
| Ženy | 46 866 | 46,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Libiše ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 270 | 5,3 % |
| 20 až 24 | 9 324 | 11,5 % |
| 25 až 29 | 8 240 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 9 168 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 9 394 | 11,6 % |
| 40 až 44 | 8 862 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 198 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 9 330 | 11,5 % |
| 55 až 59 | 10 325 | 12,7 % |
| 60 až 64 | 3 842 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 286 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Libiši a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 359 | 0,4 % |
| Základní | 29 348 | 36,1 % |
| Vyučení | 28 416 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 2 633 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 3 576 | 4,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 754 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 394 | 14,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 514 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 3 245 | 4,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Libiši a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 23 159 | 28,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 15 126 | 18,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 905 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 130 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 076 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 16 843 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Tesař/dělník ve výrobě/ montážní pracovník (m/ž)Václav Milsimer | Aktivní |
Truhláři/montážní pracovníciLK Studio s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Učitel/ka MŠMateřská škola Libiš | Neaktivní |
Asistent/ka pedagogaMateřská škola Libiš | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné