Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Dřínově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Dřínova a okresu Mělník najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Dřínově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 512 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,48 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Dřínově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,247 % |
| únor | 4,321 % |
| březen | 4,321 % |
| duben | 5,556 % |
| květen | 5,672 % |
| červen | 5,075 % |
| červenec | 5,970 % |
| srpen | 6,866 % |
| září | 5,970 % |
| říjen | 6,269 % |
| listopad | 5,373 % |
| prosinec | 5,075 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,859 % |
| únor | 4,180 % |
| březen | 4,502 % |
| duben | 4,180 % |
| květen | 4,502 % |
| červen | 4,502 % |
| červenec | 5,145 % |
| srpen | 4,502 % |
| září | 4,823 % |
| říjen | 4,180 % |
| listopad | 3,704 % |
| prosinec | 4,630 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,875 % |
| únor | 2,556 % |
| březen | 2,556 % |
| duben | 1,278 % |
| květen | 1,929 % |
| červen | 1,608 % |
| červenec | 1,608 % |
| srpen | 2,251 % |
| září | 2,572 % |
| říjen | 3,859 % |
| listopad | 3,859 % |
| prosinec | 4,180 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,244 % |
| únor | 2,564 % |
| březen | 2,885 % |
| duben | 2,885 % |
| květen | 2,236 % |
| červen | 2,236 % |
| červenec | 3,195 % |
| srpen | 3,195 % |
| září | 2,875 % |
| říjen | 2,875 % |
| listopad | 2,236 % |
| prosinec | 2,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,592 % |
| únor | 1,274 % |
| březen | 1,592 % |
| duben | 2,548 % |
| květen | 1,923 % |
| červen | 1,923 % |
| červenec | 1,923 % |
| srpen | 1,923 % |
| září | 2,244 % |
| říjen | 2,244 % |
| listopad | 1,923 % |
| prosinec | 2,244 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,649 % |
| únor | 2,649 % |
| březen | 2,649 % |
| duben | 2,318 % |
| květen | 1,592 % |
| červen | 1,274 % |
| červenec | 1,274 % |
| srpen | 1,274 % |
| září | 1,911 % |
| říjen | 1,592 % |
| listopad | 2,866 % |
| prosinec | 3,185 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,226 % |
| únor | 3,871 % |
| březen | 3,548 % |
| duben | 3,226 % |
| květen | 2,980 % |
| červen | 2,649 % |
| červenec | 3,311 % |
| srpen | 2,318 % |
| září | 1,987 % |
| říjen | 1,987 % |
| listopad | 2,318 % |
| prosinec | 2,649 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,229 % |
| únor | 5,229 % |
| březen | 3,595 % |
| duben | 2,941 % |
| květen | 2,258 % |
| červen | 1,935 % |
| červenec | 2,903 % |
| srpen | 2,903 % |
| září | 2,258 % |
| říjen | 1,290 % |
| listopad | 2,258 % |
| prosinec | 3,226 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,494 % |
| únor | 6,169 % |
| březen | 6,494 % |
| duben | 5,844 % |
| květen | 4,902 % |
| červen | 4,575 % |
| červenec | 4,575 % |
| srpen | 4,575 % |
| září | 4,248 % |
| říjen | 5,229 % |
| listopad | 4,248 % |
| prosinec | 5,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,431 % |
| červen | 6,169 % |
| září | 5,195 % |
| říjen | 4,221 % |
| listopad | 4,545 % |
| prosinec | 5,195 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,390 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,276 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,629 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,714 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,465 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,920 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,125 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,242 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Dřínově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Dřínově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Dřínově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 46 866 a následují muži s podílem 36,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 100 495 | 100,0 % |
| Muži | 36 417 | 36,2 % |
| Ženy | 46 866 | 46,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Dřínova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 270 | 5,3 % |
| 20 až 24 | 9 324 | 11,5 % |
| 25 až 29 | 8 240 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 9 168 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 9 394 | 11,6 % |
| 40 až 44 | 8 862 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 198 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 9 330 | 11,5 % |
| 55 až 59 | 10 325 | 12,7 % |
| 60 až 64 | 3 842 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 286 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Dřínově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 359 | 0,4 % |
| Základní | 29 348 | 36,1 % |
| Vyučení | 28 416 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 2 633 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 3 576 | 4,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 754 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 394 | 14,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 514 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 3 245 | 4,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Dřínově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 23 159 | 28,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 15 126 | 18,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 905 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 130 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 076 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 16 843 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné