Volná místa / Středočeský kraj / Mělník / Dolany nad Vltavou

Volná pracovní místa v Dolanech nad Vltavou

V Dolanech nad Vltavou a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Dolan nad Vltavou a okresu Mělník najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti

Býkev
 (Mělník)
Byšice
 (Mělník)
Čakovičky
 (Mělník)
Čečelice
 (Mělník)
Chlumín
 (Mělník)
Chorušice
 (Mělník)
Chvatěruby
 (Mělník)
Cítov
 (Mělník)
Dobřeň
 (Mělník)
Dolany nad Vltavou
 (Mělník)
Dolní Beřkovice
 (Mělník)
Dolní Zimoř
 (Mělník)
Dřínov
 (Mělník)
Hořín
 (Mělník)
Horní Počaply
 (Mělník)
Hostín
 (Mělník)
Hostín u Vojkovic
 (Mělník)
Jeviněves
 (Mělník)
Kadlín
 (Mělník)
Kanina
 (Mělník)
Kly
 (Mělník)
Kojetice
 (Mělník)
Kokořín
 (Mělník)
Kostelec nad Labem
 (Mělník)
Kozomín
 (Mělník)
Kralupy nad Vltavou
 (Mělník)
Ledčice
 (Mělník)
Lhotka
 (Mělník)
Liběchov
 (Mělník)
Libiš
 (Mělník)
Liblice
 (Mělník)
Lobeč
 (Mělník)
Lužec nad Vltavou
 (Mělník)
Malý Újezd
 (Mělník)
Medonosy
 (Mělník)
Mělnické Vtelno
 (Mělník)
Mělník
 (Mělník)
Mšeno
 (Mělník)
Nebužely
 (Mělník)
Nedomice
 (Mělník)
Nelahozeves
 (Mělník)
Neratovice
 (Mělník)
Nosálov
 (Mělník)
Nová Ves
 (Mělník)
Obříství
 (Mělník)
Olovnice
 (Mělník)
Ovčáry
 (Mělník)
Postřižín
 (Mělník)
Řepín
 (Mělník)
Spomyšl
 (Mělník)
Stránka
 (Mělník)
Střemy
 (Mělník)
Tišice
 (Mělník)
Tuhaň
 (Mělník)
Tupadly
 (Mělník)
Újezdec
 (Mělník)
Úžice
 (Mělník)
Velký Borek
 (Mělník)
Veltrusy
 (Mělník)
Vidim
 (Mělník)
Vojkovice
 (Mělník)
Vraňany
 (Mělník)
Všestudy
 (Mělník)
Všetaty
 (Mělník)
Vysoká
 (Mělník)
Zálezlice
 (Mělník)
Želízy
 (Mělník)
Zlončice
 (Mělník)
Zlosyň
 (Mělník)
Aktivní pracovní místa
0
Poslední změna: 21.5.2026 15:00
Podíl nezaměstnaných
3,91 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
—
Bez mzdových dat
Nejaktivnější zaměstnavatel
—
Bez aktivních nabídek

Aktuální nabídka práce v Dolanech nad Vltavou

Žádná data.

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Dolanech nad Vltavou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 944 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,91 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Dolanech nad Vltavou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
Žádná data.

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,537 %
únor3,537 %
březen3,859 %
duben4,019 %
květen3,834 %
červen4,153 %
červenec3,994 %
srpen4,313 %
září3,674 %
říjen3,674 %
listopad4,153 %
prosinec4,153 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,426 %
únor4,078 %
březen4,405 %
duben4,405 %
květen4,405 %
červen3,915 %
červenec3,752 %
srpen3,589 %
září3,426 %
říjen3,752 %
listopad3,698 %
prosinec3,537 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,306 %
únor2,306 %
březen1,977 %
duben2,306 %
květen2,284 %
červen2,610 %
červenec2,610 %
srpen2,773 %
září3,263 %
říjen3,426 %
listopad3,752 %
prosinec3,915 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,015 %
únor3,518 %
březen4,188 %
duben4,020 %
květen3,295 %
červen3,295 %
červenec2,965 %
srpen3,130 %
září3,789 %
říjen3,624 %
listopad3,130 %
prosinec2,306 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,159 %
únor1,661 %
březen1,993 %
duben3,322 %
květen3,183 %
červen3,183 %
červenec3,518 %
srpen3,518 %
září3,350 %
říjen3,350 %
listopad3,015 %
prosinec3,015 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,858 %
únor1,858 %
březen1,689 %
duben1,182 %
květen1,661 %
červen1,993 %
červenec1,661 %
srpen1,329 %
září1,661 %
říjen1,993 %
listopad1,661 %
prosinec2,159 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,379 %
únor2,759 %
březen2,586 %
duben2,241 %
květen2,196 %
červen2,703 %
červenec2,703 %
srpen3,041 %
září1,520 %
říjen1,689 %
listopad1,520 %
prosinec1,520 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,832 %
únor2,478 %
březen1,947 %
duben2,124 %
květen2,586 %
červen0,701 %
červenec2,241 %
srpen2,414 %
září1,897 %
říjen2,241 %
listopad2,069 %
prosinec1,724 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,240 %
únor4,240 %
březen4,240 %
duben4,240 %
květen3,540 %
červen3,009 %
červenec3,363 %
srpen2,832 %
září3,186 %
říjen3,363 %
listopad1,418 %
prosinec3,363 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen4,965 %
červen5,477 %
září3,887 %
říjen3,887 %
listopad3,887 %
prosinec3,534 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,433 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,018 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,417 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,293 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,855 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,292 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,095 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,314 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Dolanech nad Vltavou nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Žádná data.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Dolanech nad Vltavou.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Žádná data.

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Dolanech nad Vltavou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 46 866 a následují muži s podílem 36,2 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem100 495100,0 %
Muži36 41736,2 %
Ženy46 86646,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Dolan nad Vltavou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let4 2705,3 %
20 až 249 32411,5 %
25 až 298 24010,1 %
30 až 349 16811,3 %
35 až 399 39411,6 %
40 až 448 86210,9 %
45 až 498 19810,1 %
50 až 549 33011,5 %
55 až 5910 32512,7 %
60 až 643 8424,7 %
Od 65 a více let2860,4 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Dolanech nad Vltavou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné3590,4 %
Základní29 34836,1 %
Vyučení28 41635,0 %
Střední bez maturity2 6333,2 %
Vyučení s maturitou3 5764,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 7542,2 %
Úplné střední odborné s maturitou11 39414,0 %
Vyšší odborné vzdělání5140,6 %
Vysokoškolské3 2454,0 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Dolanech nad Vltavou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců23 15928,5 %
Více než 3 až 6 měsíců15 12618,6 %
Více než 6 až 9 měsíců7 9059,7 %
Více než 9 až 12 měsíců6 1307,5 %
Více než 12 až 24 měsíců12 07614,9 %
Více než 24 měsíců16 84320,7 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav
Žádná data.
NabídkaStav

Prodavači v prodejnách

Thi Hue Luu

Neaktivní