Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Byšicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (4) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Mělník. Nejvíce pracovních míst nabízí Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 49 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,52 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Byšicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 443 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,52 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Byšicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,492 % |
| únor | 3,492 % |
| březen | 3,492 % |
| duben | 3,280 % |
| květen | 3,323 % |
| červen | 3,219 % |
| červenec | 3,323 % |
| srpen | 3,323 % |
| září | 3,946 % |
| říjen | 3,842 % |
| listopad | 3,738 % |
| prosinec | 3,738 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,817 % |
| únor | 3,162 % |
| březen | 3,272 % |
| duben | 3,162 % |
| květen | 2,944 % |
| červen | 2,835 % |
| červenec | 3,490 % |
| srpen | 3,817 % |
| září | 3,053 % |
| říjen | 3,381 % |
| listopad | 3,598 % |
| prosinec | 3,598 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,290 % |
| únor | 2,181 % |
| březen | 2,726 % |
| duben | 3,053 % |
| květen | 2,835 % |
| červen | 2,399 % |
| červenec | 3,162 % |
| srpen | 3,162 % |
| září | 4,035 % |
| říjen | 3,817 % |
| listopad | 4,362 % |
| prosinec | 4,144 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,660 % |
| únor | 3,983 % |
| březen | 3,767 % |
| duben | 3,445 % |
| květen | 3,162 % |
| červen | 2,617 % |
| červenec | 2,944 % |
| srpen | 2,399 % |
| září | 2,181 % |
| říjen | 1,963 % |
| listopad | 1,636 % |
| prosinec | 2,072 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,997 % |
| únor | 2,553 % |
| březen | 2,109 % |
| duben | 2,109 % |
| květen | 2,476 % |
| červen | 2,799 % |
| červenec | 2,691 % |
| srpen | 2,045 % |
| září | 2,476 % |
| říjen | 2,583 % |
| listopad | 2,906 % |
| prosinec | 2,906 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,395 % |
| únor | 2,957 % |
| březen | 2,738 % |
| duben | 2,848 % |
| květen | 3,330 % |
| červen | 2,775 % |
| červenec | 2,664 % |
| srpen | 3,552 % |
| září | 3,219 % |
| říjen | 2,331 % |
| listopad | 2,553 % |
| prosinec | 2,442 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,134 % |
| únor | 3,911 % |
| březen | 3,799 % |
| duben | 3,128 % |
| květen | 2,738 % |
| červen | 2,519 % |
| červenec | 2,191 % |
| srpen | 2,300 % |
| září | 2,410 % |
| říjen | 2,629 % |
| listopad | 2,957 % |
| prosinec | 3,505 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,776 % |
| únor | 5,889 % |
| březen | 5,096 % |
| duben | 4,643 % |
| květen | 3,911 % |
| červen | 3,464 % |
| červenec | 3,575 % |
| srpen | 3,575 % |
| září | 3,128 % |
| říjen | 3,687 % |
| listopad | 3,352 % |
| prosinec | 3,687 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,570 % |
| únor | 6,347 % |
| březen | 6,236 % |
| duben | 6,013 % |
| květen | 5,549 % |
| červen | 5,889 % |
| červenec | 5,776 % |
| srpen | 5,549 % |
| září | 5,663 % |
| říjen | 5,323 % |
| listopad | 4,643 % |
| prosinec | 5,096 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,369 % |
| červen | 6,904 % |
| září | 6,347 % |
| říjen | 6,570 % |
| listopad | 6,904 % |
| prosinec | 7,127 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,709 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,958 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,765 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,095 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,503 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,807 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,245 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,910 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Byšicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník | 3 |
| Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Byšicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Mělník | 4 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Byšicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 46 866 a následují muži s podílem 36,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 100 495 | 100,0 % |
| Muži | 36 417 | 36,2 % |
| Ženy | 46 866 | 46,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Byšic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 270 | 5,3 % |
| 20 až 24 | 9 324 | 11,5 % |
| 25 až 29 | 8 240 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 9 168 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 9 394 | 11,6 % |
| 40 až 44 | 8 862 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 198 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 9 330 | 11,5 % |
| 55 až 59 | 10 325 | 12,7 % |
| 60 až 64 | 3 842 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 286 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Byšicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 359 | 0,4 % |
| Základní | 29 348 | 36,1 % |
| Vyučení | 28 416 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 2 633 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 3 576 | 4,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 754 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 394 | 14,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 514 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 3 245 | 4,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Byšicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 23 159 | 28,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 15 126 | 18,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 905 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 130 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 076 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 16 843 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Učitelé na 2. stupni základních školZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník | Aktivní |
Kuchařka a školnice v MŠZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník | Aktivní |
Asistent pedagoga v ZŠZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník | Aktivní |
Operátor výrobyOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Učitel/ka 2. stupně - tělesné výchovy, hudební výchovy, matematikyZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník | Neaktivní |
Učitel/ka angličtinyZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník | Neaktivní |
Pomocníci v maloobchodním prodejiVan Huu Nguyen | Neaktivní |
Učitel/ka matematikyZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné