Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Uhlířských Janovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (10) a pracovní pozice od 15 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kutná Hora. Nejvíce pracovních míst nabízí Domov seniorů Uhlířské Janovice, příspěvková organizac a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,67 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Uhlířských Janovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 120 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,67 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Uhlířských Janovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 5 |
| do 24 999 Kč | 3 |
| 35–44 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,738 % |
| únor | 3,686 % |
| březen | 3,738 % |
| duben | 3,219 % |
| květen | 3,255 % |
| červen | 3,255 % |
| červenec | 3,727 % |
| srpen | 3,990 % |
| září | 3,937 % |
| říjen | 3,727 % |
| listopad | 3,832 % |
| prosinec | 3,990 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,869 % |
| únor | 3,763 % |
| březen | 3,604 % |
| duben | 3,339 % |
| květen | 2,968 % |
| červen | 2,862 % |
| červenec | 2,703 % |
| srpen | 2,809 % |
| září | 3,286 % |
| říjen | 3,127 % |
| listopad | 3,115 % |
| prosinec | 3,271 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,964 % |
| únor | 3,068 % |
| březen | 2,444 % |
| duben | 2,132 % |
| květen | 2,120 % |
| červen | 2,226 % |
| červenec | 2,332 % |
| srpen | 2,756 % |
| září | 2,862 % |
| říjen | 3,445 % |
| listopad | 3,392 % |
| prosinec | 3,445 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,055 % |
| únor | 3,107 % |
| březen | 2,589 % |
| duben | 2,382 % |
| květen | 1,924 % |
| červen | 1,820 % |
| červenec | 1,820 % |
| srpen | 2,444 % |
| září | 2,444 % |
| říjen | 2,028 % |
| listopad | 2,444 % |
| prosinec | 2,860 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,421 % |
| únor | 2,473 % |
| březen | 1,958 % |
| duben | 1,752 % |
| květen | 1,709 % |
| červen | 1,761 % |
| červenec | 2,020 % |
| srpen | 1,864 % |
| září | 1,813 % |
| říjen | 1,761 % |
| listopad | 2,020 % |
| prosinec | 2,538 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,490 % |
| únor | 2,642 % |
| březen | 2,083 % |
| duben | 1,575 % |
| květen | 1,236 % |
| červen | 1,340 % |
| červenec | 1,391 % |
| srpen | 1,443 % |
| září | 1,288 % |
| říjen | 1,236 % |
| listopad | 1,443 % |
| prosinec | 2,009 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,957 % |
| únor | 3,196 % |
| březen | 2,638 % |
| duben | 1,826 % |
| květen | 1,880 % |
| červen | 1,829 % |
| červenec | 1,728 % |
| srpen | 1,524 % |
| září | 1,474 % |
| říjen | 1,423 % |
| listopad | 1,220 % |
| prosinec | 1,575 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,595 % |
| únor | 4,446 % |
| březen | 4,346 % |
| duben | 2,897 % |
| květen | 2,638 % |
| červen | 2,435 % |
| červenec | 2,740 % |
| srpen | 2,740 % |
| září | 2,638 % |
| říjen | 2,334 % |
| listopad | 2,486 % |
| prosinec | 3,247 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,114 % |
| únor | 6,262 % |
| březen | 5,671 % |
| duben | 4,389 % |
| květen | 3,896 % |
| červen | 3,946 % |
| červenec | 3,996 % |
| srpen | 3,896 % |
| září | 3,796 % |
| říjen | 3,297 % |
| listopad | 3,397 % |
| prosinec | 3,846 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,172 % |
| červen | 4,290 % |
| září | 4,142 % |
| říjen | 4,389 % |
| listopad | 4,980 % |
| prosinec | 4,832 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,125 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,238 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,733 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,612 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,468 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,239 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,641 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,215 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Uhlířských Janovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Uhlířských Janovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kutná Hora | 10 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Uhlířských Janovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 32 819 a následují muži s podílem 35,7 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 78 052 | 100,0 % |
| Muži | 27 837 | 35,7 % |
| Ženy | 32 819 | 42,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Uhlířských Janovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 523 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 6 864 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 959 | 10,0 % |
| 30 až 34 | 6 408 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 6 573 | 11,1 % |
| 40 až 44 | 6 265 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 6 357 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 7 537 | 12,7 % |
| 55 až 59 | 8 005 | 13,5 % |
| 60 až 64 | 2 732 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 146 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Uhlířských Janovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 171 | 0,3 % |
| Základní | 15 491 | 26,1 % |
| Vyučení | 25 163 | 42,4 % |
| Střední bez maturity | 1 734 | 2,9 % |
| Vyučení s maturitou | 2 199 | 3,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 564 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 10 031 | 16,9 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 548 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 2 468 | 4,2 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Uhlířských Janovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 20 338 | 34,3 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 741 | 18,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 455 | 9,2 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 019 | 6,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 050 | 13,6 % |
| Více než 24 měsíců | 10 766 | 18,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Seřizovač, údržbář, mechanik, opravářAMIRRO, s.r.o. | Aktivní |
Sjednavatel/ka pohřbůPohřební služba Navrátil s.r.o. | Aktivní |
Prodavač, prodavačka, pomoc. síla v kuchyniJan Klepiš | Aktivní |
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péčeDomov seniorů Uhlířské Janovice, příspěvková organizac | Aktivní |
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péčeDomov seniorů Uhlířské Janovice, příspěvková organizac | Aktivní |
Strojírenský dělník - výroba stožárůKOOPERATIVA vod družstvo | Aktivní |
Personalista/personalistka - Mzdový/mzdová účetníKOOPERATIVA vod družstvo | Aktivní |
SvářečiATLANTA WORLD, družstvo | Aktivní |
Švadlena, řezačkaRadek Foltýn | Aktivní |
Prodavač/kaMonika Kašparová | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Asistent/ka pedagogaZákladní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora | Neaktivní |
Učitel/ka ČJ, M, CH, FZákladní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora | Neaktivní |
Správce objektuFarma Bláto s.r.o. | Neaktivní |
Hospodyně v domácnostech a provozovatelé malých penzionůFarma Bláto s.r.o. | Neaktivní |
ÚdržbářKOOPERATIVA vod družstvo | Neaktivní |
Asistent/ka pedagogaZákladní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora | Neaktivní |
Učitel/ka D, OV, NJZákladní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora | Neaktivní |
Prodavač, prodavačka, pomoc. síla v kuchyniJan Klepiš | Neaktivní |
Samostatný/samostatná účetníKOOPERATIVA vod družstvo | Neaktivní |
Strojírenský dělník - výroba stožárůKOOPERATIVA vod družstvo | Neaktivní |
VEDOUCÍ SKLADU M/ŽKOOPERATIVA vod družstvo | Neaktivní |
Uklízeč/kaZákladní škola, Zruč nad Sázavou, Okružní 643 | Neaktivní |
Učitel/ka speciální pedagogZákladní škola, Zruč nad Sázavou, Okružní 643 | Neaktivní |
Brigádník/brigádnice - obsluha ohraňovacího lisuKOOPERATIVA vod družstvo | Neaktivní |
Pracovník/pracovnice technických služeb (řidič/ka)Město Uhlířské Janovice | Neaktivní |
Strojírenský dělník - svářeč zárubní/stožárů M/ŽKOOPERATIVA vod družstvo | Neaktivní |
Učitel/ka Z, TV, PVZákladní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora | Neaktivní |
Pomocníci v kuchyni M/ŽMarleku s.r.o. | Neaktivní |
Prodavač/ka potravinářského zboží - brigádaRABBIT Trhový Štěpánov a.s. | Neaktivní |
Policista/ policistkaKrajské ředitelství policie Středočeského kraje | Neaktivní |
Učitel/ka AJ, M, ČJZákladní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné